Şimdi Ara

Ttnet fiber kullanıp online oyun oynayan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Elbette olur fakat dediğim gibi işlemleriniz daha hızlı ve daha sağlıklı yürürdü. Forumda bir çok olay var bunla ilgili, başvuru yapmış beklemiş günlerce sonra reddedilmiş sebep:boş port bulunmaması. Bir ton saydırıyor TTNET'e. Santrale gitmiş olsa en başından zaten her bilgiyi edinebilecek. Altyapı durumu, port durumu vs.
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Elbette olur fakat dediğim gibi işlemleriniz daha hızlı ve daha sağlıklı yürürdü. Forumda bir çok olay var bunla ilgili, başvuru yapmış beklemiş günlerce sonra reddedilmiş sebep:boş port bulunmaması. Bir ton saydırıyor TTNET'e. Santrale gitmiş olsa en başından zaten her bilgiyi edinebilecek. Altyapı durumu, port durumu vs.

Hocam birşey sormak istiyorum mesela benim binamda T11 kutusu var diyelimki kiutudan çıkan prensibal kablolar 15 haneye bağlı T11 kutusuna 15 aboneye hizmet verecek kadar mı kart takılıyor ?

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Ne desem yalan olur hocam bunu en iyi VDSL bilir sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Ne desem yalan olur hocam bunu en iyi VDSL bilir sanırım

Cevbabınız icin teşekkür ederim

• Arkadaşlar onerebiliceginiz 150 tl civarı fiber modem varmı?

• GittiGidiyor da Zyxel Vmg3312 b10b satiyorlar sifir kutusunda 125TL ye.

• alpmirza kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: hidayet güneşi

Arkadaşlar onerebiliceginiz 150 tl civarı fiber modem varmı?

Telekomun şuan veridiği modem vdsl/wanfiber uyumlu ama ben beğenmedim modeli 3312 b10b zaten bunu telekom veriyor. Ama eskiden zyxel p2812 veriyordu p2812 wmg3312 ye göre çok daha iyi ama üretimi bitti ancak kullanılmamış duruyorsa birilerinin bilemem
    Ama wmg 3312 kötü dediysem en azından yazıcı paylaşıma usb usb3g desteği var ha birde iptv ve çift kanallı (fena değilmiş esasında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 25 Kasım 2015; 17:30:19 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyi duruyor teşekkürler.

• Merhabalar, bende de ttnet fiber 50mbps var. Hiz testlerinde download 47-48 leri goruyor, upload 1.9 larda. Ping ise 30-35 civari ( bence yuksek) CS ye girdigimde nerdeyse serverda en yuksek ping bende 100-120 arasi , COD da 90 civari seyrediyor. Hergun ttnet e ping sorunumun devam ettigini bildiriyorum onlarda hersefer arayip duzeldi mi diye soruyorlar. Degisen birsey yok. Ne yapmam gerektigini bilmiyorum acikcasi..
  • prodigy1907 kullanıcısına yanıt
    Sanırım upload un 2 mb olmasından kaynaklanıyor

• hidayet güneşi H kullanıcısına yanıt
    upload 2 gibi olmali benim bildigim onda problem yok
    2mb online oyunlar için yavaş kalıyor. Taşınmadan önce superonline kullanıyordum onda upload 5mb çok memnundum. Zaten benim ttnet fiberdeki en büyük tereddütüm 2mb lik upload hızından

• ttnet fiber'de pingler çok berbat hocam uzak durun. uydunet veya superonline fiber bağlatın. Hele taahhütlü ttnet asla bağlatmayın. Pişman olursunuz.
  • Bugun ilk defa ttnet roketi denedim. Normalde 50mbps fiber olan hizimda 30-35 pingleri gorurken bugun roketle beraber bu sekilde ;http://www.speedtest.net/my-result/4864515684 . Sizce neden kaynaklaniyor olabilir? Ttnet e nasil bir ariza kaydi birakmaliyim, aradim rokette boyle normalde boyle dedim ping e birsey yapamiyoruz diye kestirip atti musteri temsilcisi. 1 e kadar dusebilmesi hat ile ilgili bir zayiflik olmadigini gosteriyor sanirsam. Simdi ben 50 olan hizimi 100 e cikarirsam [ mantiken roketle ayni hiz ] sorunum duzelir mi, yoksa bosa cikarma ihtimalim de var mi? Bu roket ayri bir cikis ip si mi kullaniyor. Mutlaka bilgi sahibi arkadaslar vardir, nasil bir yol izlemeliyim?

• confuest kullanıcısına yanıt
    Keşke sol olsada bağlatsam ...

Hiç kullanmadığım için bir yorumda bulunamayacağım kusura bakmayın. Ama şöyle bir durum var,100 mb e çıkarırsanız da upload hızı mağlesef yine 2 mb olacak bu ping değerlerini muhtemelen alamayacaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet güneşi -- 26 Kasım 2015; 15:47:00 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.