Şimdi Ara

TTnet de VDSL kullanabilirken Solda Kullanamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ttnet den sol'a geçtim ping sorunlarından dolayı. gel gelelim superonline sadece adsl hizmeti verebiliyor. eh adsl de çok eski teknoloji biliyorsunuz malum yetmiyor. şimdi gelelim benim sorunuma ttnetdeyken sorunsuzca 24 mbit internet kullanabiliyordum. modem arayüzünden de hatırladığım kadarıyla hattım 95 mbit'e kadar kaldırabiliyordu. Şimdi benim superonlineda da vdsl kullanma şansım var mıdır yoksa 2018'e kadar mecbur antlaşmanın bitmesini mi beklemek zorundayım? Cevap verirseniz çok sevinirim.

• Bende de tam tersi ttnet kullanırken vdsl2 alamadım superonline a geçtim vdsl2 ye geçmem 20 dk sürdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurun geçmek için vdsl ye geçerseniz büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba dün superonline'a gittim sordum adresimde vdsl gözüküyor mu diye, var dediler ama boş port yokmuş. Çözüm olarak BTK'ya şikayet spamlıyacağım, hayırlısı bakalım.
  • Bende mevcut Sol aboneliğimde VDSL kullanamazken Türknet e geçtim VDSL kullanıyorum . Avantajım oldu hem 60 Mbit hız alıyorum hemde kotam 150 GB Sol VDSL paketlerinde bu hızlar ya pahalı yada yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.