Şimdi Ara

TTNET 200KB İNDİRME 0.1 UPLOAD 1 Haftadır. -ÇÖZÜLDÜ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık bir haftadır böyle bi sorun var ve sürekli kopuyordu ttnetten geldiler hallettik dediler kopma ve hız düzelmişti cidden 2 gün sonra yani bugün tekrardan hız inanılmaz düştü. Türk telekomdan hız testi yaptırdım 1.5mbps indirme 0.1 yada 0.0 upload hızı çıkıyor ki oyuna girmeye çalışıyorum yarım saatte giriyorum (TERA) ata biniyorum 5 sn sonra biniyor skill atıyorum oyun çöküyor tekrar aradım sorunu telefondan halledemiceğini teknik ekip yollancağını söyledi gelsede düzeltebilceklerini sanmıyorum yakın zamanda. Taahhüt olayı var böyle bi sorun yokken tekrar ttnet aboneliğimi yeniledim daha doğrusu babam yeniledi. Bu sorunu yaşayan ve nasıl çözülebileceğini veya ne zaman çözüleceğini bilen var mı malum yaz tatilindeyiz ve benim internetim yok gibi bişey ..........TTNET 200KB İNDİRME 0.1 UPLOAD 1 Haftadır. -ÇÖZÜLDÜ-

EDİT: Resim attım şimdide bu resmi bile yaklaşık 20 -30 saniyede yükledi

EDİT: TTNETin teknik ekibi bu sabah geldi ve sorunu hallettiler nasıl yaptıklarını anlamadım çünkü hep telefonla yaptılar sorun düzeldi yani şuan öyle gözüküyor umarım bu kalıcıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torpilligazozz -- 13 Haziran 2017; 10:34:1 >

• hat değerlerini ekleyebilir misin. modem arayüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

hat değerlerini ekleyebilir misin. modem arayüzden

bu mu bilmiyorum budur diye düşünüyorum
    EDİT: Tekrar test yaptım ttnetin sitesinden ve speedtestten indirme hızım 1.80 civarlarında çıkıyor upload hızımsa 0.13 çıkıyor maalesef ki hala düzelmemiş yarında düzeliceğini sanmıyorum daha bir buçuk hafta önce hiçbirşeyi yoktu zehir gibiydi 35 gb indirdim kota falanda dolmadı 100gb akk zaten daha yeni yenilendi gerçekten anlamıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torpilligazozz -- 12 Haziran 2017; 0:5:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: torpilligazozz

quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

hat değerlerini ekleyebilir misin. modem arayüzden

bu mu bilmiyorum budur diye düşünüyorum
    EDİT: Tekrar test yaptım ttnetin sitesinden ve speedtestten indirme hızım 1.80 civarlarında çıkıyor upload hızımsa 0.13 çıkıyor maalesef ki hala düzelmemiş yarında düzeliceğini sanmıyorum daha bir buçuk hafta önce hiçbirşeyi yoktu zehir gibiydi 35 gb indirdim kota falanda dolmadı 100gb akk zaten daha yeni yenilendi gerçekten anlamıyorum .

Merhaba ,

Öncelikle göndermiş olduğun arayüz değerlerinde hatta ciddi bir sorun gözüküyor arıza kaydı bırak kontrol etsinler.

• rehber_ R kullanıcısına yanıt
    arıza kaydı bıraktım az önce tekrar hız testi yaptım hala aynı gerçekten sinirlerim bozuldu yardımın için teşekkürler
  • hat değerleri sorunlu kablolara bakılması gerek.Teknik ekip isteyin bikez daha onlar halleder geldiğinde.
  • Tuna152 kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar aradım özellikle belirttim sorunun hatlarda olduğunu. İç kablolarda sorun varsa ücret kesileceğini söyledi anladım ancak bu hat olayı bizim içle alakalı değildir herhalde çünkü dışarda kazı çalışması olduğundan beri 1 haftadır 150kb internet hızıyla her sayfada donarak ilerliyorum ve ttnetli kuzenimlerdede aynı sorun var ki yürüyerek 30sn mesafede ayrıca Mesela teknik ekip geldiğinde bu hatlara dışardan mı bakıcak yoksa evden mi bakıcak ? Ayrıca sorun hatlardaysa halletmeleride bi kaç gün alır mı ? Gerçekten çok bunaldım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torpilligazozz -- 12 Haziran 2017; 18:39:10 >
  • torpilligazozz T kullanıcısına yanıt
    Sorun kazı çalışmaları başladıktan sonra olduysa sizden kaynaklı değildir çünkü öncesinde normaldi demi.Ekipleri geldiğinde sorun kendilerinin hattindaysa bunu görür ve ona göre bilgi verir kaç günde biter diyorsunuz bunu ilgili ekibe sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İlginiz ve kısa sürede döndüğünüz için teşekkürler öncesi herşey normaldi kazı çalışması başlayınca önce kopmalar sonra yavaşlamalar oldu tabii bunlar kuzenle bize aynı anda oldu en son şuan wifi dahi bağlanamıyoruz bunu müşteri hizmetlerinede bildirdim ekip geldiğinde onada söylicem umarım hızlı hallederler tekrardan teşekkürler
    Rica ederim

Tekrardan rahatsız ettiğim için üzgünüm ancak şuan modem arayüzüne wifi adını değiştirmek için girdiğimde hat değerlerim değişmişti ve biraz iyileşmişti hız testi yaptırdığımda 1.5 mbden 4mbye indirme hızım 0.10dan 0.70e de upload hızım yükselmiş ki hiçbir müdahale olmadı modemi bile resetlediğimi hatırlamıyorum bu sorunun hattan olmadığını mı gösterir ama kablolarıda ellemedim sadece bir saatliğine pcyi kapadım ve şuan daha iyi netim rahatsız ettiğim için kusura bakma
    Önemli değil.Önceki mesajda da belirttiğim gibi sizin kablolarinizda bir sorun yok muhtemelen kazı çalışmalarından etkileniyor ve şuan 4 mbite çıktığına göre çalışmalar bitmeye yakın hat değerlerinizin eski haline dönecektir.Eğer uzun sürerse ve kullaniminizi dahada yavaşlatırsa durumun üzerine gidersiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.