Şimdi Ara

TTM Klan Kulubu (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.569
Cevap
0
Favori
57.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun Forza3 ve Halo3 yapariz

Video super olmus Burak
    Alper,
    Vallha tv ayarindan sonra grafik yönunden Forza3 demosu super

Bugun Live'a erken cikarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geymer

Beyler dun aksam yoktum malesef,

yooo. biz cok eglendik valla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 26 Eylül 2009; 12:42:53 >
  • FORZA 2

FORZA 3 E3 2009

FORZA 3 DEMO

ya abiler su resimlere kafayı cok taktım şimdi photo mode daki görüntülerde sadece aa ve birkaç çeşitli görüntü efektimi olur yoksa araç modellemelerini köşeli yuvarlaklarıda filanda düzelterekmi ekrana verir?

• quote:

Orijinalden alıntı: burak21242

ya abiler su resimlere kafayı cok taktım şimdi photo mode daki görüntülerde sadece aa ve birkaç çeşitli görüntü efektimi olur yoksa araç modellemelerini köşeli yuvarlaklarıda filanda düzelterekmi ekrana verir?

photomode da araç seçme ekranındaki modeller kullanılacak replaydeki gibi değil yani
    bide replayde ki araç modelleri bana gameplaydekilerden daha düşük poligonlu geldi sanki oyun oynarken o kadar inceledim araçları gayet güzel duruyorlar fakat replaye geçince gariptir kötüleşiyo
  • beyler pit stoplarda herhangi bir değişiklik olmuşmu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eto Demerzel

beyler pit stoplarda herhangi bir değişiklik olmuşmu merak ettim

pit stoplar forza2deki gibi

ttmciler cvp yazıyorum diye kızmıyosunuz dimi?
  • http://www.facebook.com/video/video.php?v=1092737991114
    FERRRARİ Ye SeLLEKTÖR YAPAN TRANSPORTER :)
  • elegan abi dünkü videonun aynisi. basina TTM yazdim. araba siyah, birde görüntülerin gecisleri biraz daha yerli yerinde.

ya ne sexy sürmüsüm arabayi.

TTM Forza Vadisi Pusu

elegan abi kölndeki fuara giden arkadasla konustum. oyun hosuma gitti ama bircok arkadas forumda grafiklerden sikayet ediyo dedim. kölndeki demoda sadece nürburgring ve 4 araba varmis büyük ekran philipstede 3lü ekranlardada görüntü süperdi dedi. **ktir et demoyu oyun cok güzel dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 26 Eylül 2009; 22:24:47 >

• demoyu ancak bu gece oynadım, şahane araba kontrolleri bence özellikle evo ya hasta oldum diyebilirim

@batu
    yarına rekorunu tarihe gömerim koç hastayım biliyorsun hem şimdi direksiyonu yeni aldın hemen soğumanı istemedim

@burak
    Haloya devam burak ODST gelene kadar sürünürüz normal haritalarda sonra ver elini mythic map, birde kötü oynayan burak bu ise iyisini merak ediyorum cidden

@TK
    abi lütfen bi daha halo oynarken gamereactors.com'a girme adamlar ciğerimizi deşti yaw

@alper
    kardeşim Forza3ü aldığım sitewww.gameseek.co.uk

@Fablecı Tolga
    en kısa sürede HDD alda bitirelim artık senin içinde Halo yu

@tüm arkadaşlarım
    bu lanet demo çıkmaz olaydı geçmez artık zaman, deli bi oyun bizi bekliyor beyler, Gerçek Sürüş Simülasyonu geliyor o bize yeter, isteyen Gerçek Grafik Simülasyonunu oynasın sorun değil

• sagol ahmet. bugünkü halim yine kötü olani degildi. ama bu kadar iste daha fazlasi gelmez elimden halo 3 te.
  • Ahmet her zaman tamponunda olucam dikkat et
  • Dunku muhabbetler ve oyunlar icin tesekkurler arkadaslar

Ahmet,
    Haklisin, bir daha gamereactor-mamereactor yok...full hiz Halo

Burak,
    Video cok guzel
    Sormamin sebebi, araclarin alt bölumu demoda hic modellenmemis, eminim bu eski surum demodan.

burak21242,
    Verdigin oyun ici Forza3 demosu resminin gercekle alakasi yok, bendeki grafik kalitesiyle jenerasyon farki var arada!

Hakancim,
    Lips O Kadarrrr ama bugun gelde gemilerini batirayim

Xolaks,
    Tabii ki sorun degil, önemli olan birbirimizi kirmadan hem bilgi alis-verisi, hemde bu basligimizda beraber guzelce eglenmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geymer -- 27 Eylül 2009; 12:14:24 >

• alper bak forza 3 basliginda babür'ün yazdigi mesajdan aldim. bu sadece gif. ses yok ama videonun tam yürü git len kismi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 27 Eylül 2009; 14:15:42 >
  • ya elegan abi ben o resme şaşırdım dedim herhalde forza 1 forza3 ü ilk defa bu resimden gören bune lan der
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak21242

ya elegan abi ben o resme şaşırdım dedim herhalde forza 1 forza3 ü ilk defa bu resimden gören bune lan der

bari yazarken aralara nokta virgül bisey koy ya. bu ne tren gibi dizmissin kelimeleri. zor anlasiyliyo yazdiklarin
  • arkadaşlar kardeşimi çok özledim biraz resim paylaşmak istedim sizlerle

http://yfrog.com/5gahmetaykuttolgaj
    soldan sağa Ahmet-Aykut-Tolga

http://yfrog.com/0caykutahmetj
    Aykut-Ahmet

çok özledim be kardeşimi

• Askerimize TTM den kucak dolusu sevgiler Tez teskereler......
  • insallah aykut rahat ve sorunsuzca askerligini bitirip döner. benimde kardesim aralikta gidiyor. valla bende kara kara düsünüyom sag salim gidip gelsin diye. kendim gitsem bu kadar takmazdim.

ee nede olsa herkes elegan abi kadar sansli degil. köylü kizlariyla beraber askerlik yapamiyor malesef.
  • xbox 720 ile ilgili buldugunuz baska resimler varmi. abi böyle konsolmu olur? neyapmis bunlar böyle.

resme tiklayarak ilerleyin 7. 8. sayfada xboxu gösteriyor
    http://www.chip.de/bildergalerie/PlayStation-4-Xbox-720-und-Co.-Galerie_37959270.html?show=1

http://www.binaryartist.net/image.axd?picture=xbox2.jpg

bu yaz sahildeki arkadaslara rica ettim bi fotograf cektirelim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miroglu10 -- 27 Eylül 2009; 15:20:42 >

• Ahmet,
    Resimler icin eyvallah, Aykut'un askerliginin bitmesine birsey kalmadi yaw... 1685 gun su gibi gecer vallaha
    Görustugunuzde her defasinda TTM'den selamlar söyleyin

Burak,
    Yemisim köylu kizini
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.