Şimdi Ara

TT Saçmalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ek paketimin bittiğini mail olarak bildirdiler. Şaşırdım. Ama normal karşıladım. Maillerimi kontrol eden biriyim. Ama mailin sonundaki açıklama tamamen saçmalık olmuş.

Değerli Müşterimiz,

23.05.2020 tarihine kadar gecerli yurt ici Ekstra 5GB paketinizdeki 5GB internetin bittigini haber vermek istedik. Farkli bir internet paketiniz yoksa kullanimlariniz, tarifeniz uzerinden ucretlendirilecektir. Son 2 saatlik kullanimlariniz harictir.

Bilgilerinize.

Bu E-maili alma nedeniniz telefonunuzun/cihazınızın SMS alımına uygun olmamasıdır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gelen smsleri engellemiş olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Pazar günü sms atmayı bilen firma salı günü kafasına göre böyle bir şey söylüyor.

TT Saçmalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 5 Mayıs 2020; 15:38:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tt faturasızda TL yükleyince hediye internet veriyor mu? Yeni tarife çıkarmışlar bir iki hattı oraya taşımak istiyorum.

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Selfy'de 30₺ ve üzeri yüklemeye 1 ay geçerli 1 GB veriyorlar

• Yeni tarife çıkarmışlar ona başvurdum 2 hat. 4 GB 750dk 1000sms 23 7 GB olan 27 TL. Vodafone kafasına göre tarife değiştiriyor ve bilgi vermiyor. Ayrıca müşteri hizmetleri aşırı leş. Kesinlikle hiç bir sorunla ilgilenmiyorlar. Telekoma geçelim birazda. Anne baba idare eder bu tarifelere şimdilik.

Online işlemler üzerinden yüklemeye haftalık 2gb veriyor

1 ay sonrada kişisel kampanyalar geliyor

Eyvallah hocam saolasın. Vodafone gibi ne yaptığı belli olmayan bir sistemi yoktur telekomun. Vodafone kafasına göre tarife değiştirip bilgi vermiyor. Sonra eski tarife devam ediyor sanıp TL yüklüyoruz. Paket aktif olmayı ca telleri cukkaliyor. Müşteri hizmetleri facia. Ölsen aramıyor ve ilgilenmiyorlar. Biraz da telekomu deneyelim faturasız. Umarım memnun kalıriz.

Telekom'da paket yenilenmesi öğleni buluyor bu sırada internet paketiniz yoksa tl leriniz gidebilir .Sil süpürden internet gelirse sana özel aylık internet paketleri gelirse sorun olmaz
    Paket bittikten sonra yüklemeyi tercih edin uygulamadan 30 tl yüklenebiliyor .
    Paket hemen yenileniyor mu anlamadım?

00:00 da yenilecek diyor
    Ama bazen yenilenmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.