Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç gün sonra aradılar harbiden geçirmesinler faturasıza bir de ödenmemiş fatura olunca geçiremeyiz demiyorlar mı sizin var mıydı borç
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    hocam ilk talepten 8 gun sonra aradilar hatta aradim sikayet ettim niye aramiyorsunuz vs diye ona ragmen 3 gun icinde geciririz dedikleri halde 8 gun sonra aradilar ( taahhutum ustunden 2 gun gecmisti, 2 gunluk fatura eklediler, o nedenle taahhutunuzden 10 gun onceden arayin derim). yok gecirmiyorlar daha once de gercekten kapatmak istemistim yurt disina cikacagim diye ona bile vaz gecirmek icin aradilar yurt disinda ikna ettiler ayda 2 tl verin yeter ki kapatmayin diye iyi dedim. yok hocam borc yoktu son fatura sonra olusuyor, onun ile alakasi yok.
    o 8 gunluk kisimda ben de acaba gecirirler mi diye dusundum ama kac defa aradim hala niye gecirmediniz beni diye bagirdim cagirdim sikayet kaydi olusturdum cunku sinirlendim gercektenn gecirsinler istedim artik ama onlar hep talebinize geri donus olacaktir dediler. demek ki adamlar teklif sunacak demekti ve oyle yaptilaar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 14 Eylül 2018; 21:44:44 >
  • -A kullanıcısına yanıt
    turk telekom'un en guzel yani, her zaman 30 gune bolup kac gun kullandiysaniz kullandiginiz gun sayisi kadar fatura cikarmamsi. taahhutunuz son ayinin yarisinda baska taahhut verip baska tarifeye gecseniz bile ilk taahhutunuzun yarisini aliyor. en azindan bende oyle yapmislardi.
  • Ulan gaza geldik hatti tasidik adamlar faturasiza geri almiyorlar beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıdan faturasıza geçtim. Müşteri hizmetleri size böyle bir kampanya tanımlanmamış diyor. Kardeşim kampanya tanımlanması mı gerek. Tarife yapmışsın. Geçiş için bi çözüm bulan var mı

• Bunun faturalı için olan versiyonu falan var mı? 10 senelik aboneyim neredeyse adamlar aramıyor bile bizi. Başka yerden gelene faturasıza falan kampanya yapıyorlar. Böyle iş mi olur? 50 lira ödüyorum aynı pakete. (Grup içi 5400 dakika var ekstradan sadece) 1 ay sonra taahhüt bitiyor. Ne yapmamız önerirsiniz?
  • Taahhüt için SOZ yazıp 5555’e gönderdiğim halde tanımlamamışlar bugün tekrar mesaj geldi taahhütsüz kullanıyorsunuz diye. Tekrar gönderdim online işlemde yine gözükmüyordu. MH’yi arayınca tanımladılar. Smsle taahhüt veremedim neden bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -A kullanıcısına yanıt
    Hocam size uygulama üzerinden mi teklif geldi yoksa mh vasıtasıyla mı geçtiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casey_ kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinden teklif geldi sonrasında ben aradım MH yi.

• Bugün bende geçiş yapmış bulundum. 2 gün önce uygulamadan teklif gelmişti onaylamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen arkadaşlar ne kadarlık bir tarife kullanıyordu? Tarife özellikleri neydi? Belli bir tarifeye, kullanıcı profiline özel mi gönderiyorlar acaba tarifeyi?
  • yahu 10 gb faturalı tarifeye 30 lira veriyordum.Taahüdüm bitti.Artık sizde kampanya gözükmüyor diyor.41 liraya 1000dk+1000sms+10gb düz faturalı kullanabilirsiniz diyor.2 senelik müşteriye bu yapılır mı.Ne yapsam ortada kaldım
  • Bu adamlarla illa her sene muhattap olacağız valla, sıktı artık. Ara şimdi faturasiza geçirin beni ödemekte güçlük çekerim faturam yükselirse diye. Atacaksın bir blöf artık nereye kadar giderse..

• arkadaşlar sanırım turkcell den vodafone lu olup bu paketi kullanamıyoruz değil mi? peki bu paket olmasada bunun tarzında yakın baska hangi paket önerirsiniz? turkcellin fahiş fiyatlarından bıktım artık
  • Güzel tarife ama interneti çok yavaş.
  • 45 gün önce turktelekomdan turkcelle geçmiştim şimdi turktelekomun faturasızına geçsem ve müşteri hizmetlerini arasam bu kampanyadan yararlanabilir miyim? turktelekom bana yetiyordu ama 6 yılın ardından kampanya yapmayınca yüksek fatura çıkarmış ayrılmıştım. diğer tarifelerinde 90 gün içinde turktelekomdan çıkmış olanlar faydalanamıyordu ben de yeni yıl vesilesiyle bir kampanya olur dedim beklerim ama bu gayet yeterli.
  • müşteri temsilcisi aradım online işlemlerde gözükmeden olmaz mış boşuna heveslenmeyin.
  • Teklif yok mh den alamayız mı nasıl iş bu ya bi an heves yaptım.

• Mh ile görüştüm tanımlı sil süpür ve 1 gb var dedi o tanımlı kampanya olsa tanımlardık dedi teklif gelmeden olmuyor. TT bayisisine gidin görüşün dedi gitsem saçma sapan bi tarife sunacaklar gerek yok. Teklifi bekleyip göreceğiz artık.

• suskunkral18 kullanıcısına yanıt
    Küçük bir ilçede yaşıyorum şuan burası için çok iyi 😃

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.