Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Ben 35 tl den kullanıyordum 1 ay önce teklif geldi.
    35 lira üzerinden %25 indirim uygulandı ve 26.20 tl ye düştü, Mart ayından sonra 55 lira üzerinden %25 indirim uygulanacağını söylediler.
    Sağlık Raporu nedeni ile tekrar %25 indirim aldım şimdi faturam mart ayına kadar mart ayı dahil 9,20 tl ye düştü

Mart Ayından sonra 55 lira üzerinden 2 tane %25 indirimim oluyor bu durumda mart ayından sonra kaç tl ödemem gerekiyor ?

Sanırım bana 35 tl üzerinden %70 falan indirim yaptılar biraz kafam karıştı
  • taahhüd sürem 2 güne doluyor ..
    2 gb internet 1000dk her yöne 500sms her yöne vergiler dahil 25tl
    veya
    3gb internet 1000dk her yöne 500 sms her yöne vergiler dahil 30tl
    önerdiler sice kabul etmelımıyım? yoksa tavsıyelerınız nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

taahhüd sürem 2 güne doluyor ..
    2 gb internet 1000dk her yöne 500sms her yöne vergiler dahil 25tl
    veya
    3gb internet 1000dk her yöne 500 sms her yöne vergiler dahil 30tl
    önerdiler sice kabul etmelımıyım? yoksa tavsıyelerınız nelerdir?
    o paralara vodafone 7-9gb veriyor. Turkcell 6-8gb veriyor.
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Kabul Etme geçebilirsen faturalıda 15 gb tarifesine geç
    TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL
    TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

Faturalıdan 15 GB tarifesi Mart a kasar Mart dahil aylık 9.20 TL sonrasında aylık 19 TL ödeyeceğim iki kere %25 indirim aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 faturalı hattım var tt de ve ikisininde taahhüdü 2 ay sonra bitiyor. ikiside 1000dk 1000sms 8gb netli. 38 tl fatura geliyor. daha yüksek gb daha az sms ile uygun bir tarife var mı geçebileceğim.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    hocam bu tarıfeyı nasıl aldın? nasıl ecıs yaptın. ben 10 yıldır ttmobıl faturalı kullanıcısıyım. vermıyorlar duzgun bır tarıfe en son dun selfy mor mıdıum tarıfesını vergiler dahil 27tl den verıyorum dedi iptal bolumunden arıyan kısı.
    bır yol yontem soylersen belkı gecıs icın faydası olur?
    15 yıldır Türkcell kullanıyordum geçen sene Türk Telekom faturasıza geçtim 1.5 ay sonra mail attım Özel Temsilci bana ulaştı ve geçiş yaptık

Tarife bitmeye 3 ay kala aradılar %25 indirim ile tekrar uzattılar ama fiyat 40 lira oluyordu yani yükseliyordu..
    Dün tekrar mail attım Sağlık Raporunu verdim ek %25 indirim yaptılar şimdi mart dahil 9 lira aylık sonrasında 15-20 lira aylık ödeyeceğim 1 paket sigara parasına 15 gb internet kullanıcam
  • Merhabalar ogluma yeni hat alacağım ama 120 tl hat ücreti istiyorlar bunu ödemeden almanın bir yolu varmıdır

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    ödemek zorundasınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Merhabalar ogluma yeni hat alacağım ama 120 tl hat ücreti istiyorlar bunu ödemeden almanın bir yolu varmıdır
    once bimcell alın, 65 tl icinde dakka sms i de var..

3 ay sonra taşırsın bir baska operatöre, 120 neden veresiniz.

sonrasında ister faturalı yap ister baska bir faturasiz.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    tamam tesekkur ederim

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Herhangi birşey yaptınız mı yoksa size özel mesaj mi geldi

• bahane06 B kullanıcısına yanıt
    hangi konuda ?
    Tarife bitiyordu %25 indirim ile 1 sene uzattılar gazi ve şehit yakınlarına %25 indirim de ekleyince 3 ay 9 liraya düştü sonra da bu paket benim için 15-20 tl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

15 yıldır Türkcell kullanıyordum geçen sene Türk Telekom faturasıza geçtim 1.5 ay sonra mail attım Özel Temsilci bana ulaştı ve geçiş yaptık

Tarife bitmeye 3 ay kala aradılar %25 indirim ile tekrar uzattılar ama fiyat 40 lira oluyordu yani yükseliyordu..
    Dün tekrar mail attım Sağlık Raporunu verdim ek %25 indirim yaptılar şimdi mart dahil 9 lira aylık sonrasında 15-20 lira aylık ödeyeceğim 1 paket sigara parasına 15 gb internet kullanıcam
    mail attığın adres hangisi acaba ?
  • 2 hattım var. geçen ay kampanya sunulmadığından fahiş rakamlara ulaştığından operatör değiştirip 1. sini Türkcell Faturasız/Köntürlüye taşıdım.
    2. hattım ise bu ayın içinde sözleşmesi bitiyor.

gecenlerde arayıp sizin bu özel FATURALIDA 15GB kampanyanız bitiyor dendi.

1000 dakka
    1000 sms
    15 GB

55TL olacak dendi. %30 indirim tanıtılıp 38.50 + vergi 2.85 olarak 1 yıl taahhüt sözünüze uzatalım dendi.
    Fakat sanırım bu tarife bana %30 kişiye özel indirim olmasada 1 yıl taahhüt sözü verip 39 + 2.85 olarak alınıyormuş ( bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm)
    bu hatta prime tarife özellikleri avantajları yok, sadece 15 GB gelince otomatik olarak duruyor ( bu hizmet 5 TL imiş ama fatura içinde varmış, düşme fiyat inme, ben kendim durdurum geçmez desenizde farketmiyor)

Hala bu fiyat bu özellikteki yani 15 GB olarak en uygun operatör kampanyasımı bilemedim.

Sizin öneriler nedir. Dakka olarak 500dakkadan az olmasın, 100sms den az olmasın , GB olarakta en az 7GB den aşağısı hiç geçmemem lazım ama 15GB da hiç geçmedim gibi.

Vodafone da gördüm 15GB 49 TLhttps://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php
    VestelCell gururla9GB 45TL 1000sms+1000dk ( yeni hat veya operatör değiştirene 9GBx2=18GB olarak 1 yıllık taahhütte)
    TeknoSaCell biraz ucuk fiyatlarhttps://www.teknosacell.com/tarife--paketler/faturali-/her-sey-dahil-paketler-/
    BimCell Dost10GB 1000sms+1000dk+10GB 39 TLhttps://www.bimcell.com.tr/Content/212/tarife-ve-paketler.aspx
    PttCell 8+2=10GB 39 TL , 15+2=17GB 45TLhttp://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/pttcell-uygun-15gb-tarifesi

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

2 hattım var. geçen ay kampanya sunulmadığından fahiş rakamlara ulaştığından operatör değiştirip 1. sini Türkcell Faturasız/Köntürlüye taşıdım.

1000 dakka
    1000 sms
    15 GB

55TL olacak dendi. %30 indirim tanıtılıp 38.50 + vergi 2.85 olarak 1 yıl taahhüt sözünüze uzatalım dendi.
    Fakat sanırım bu tarife bana %30 kişiye özel indirim olmasada 1 yıl taahhüt sözü verip 39 + 2.85 olarak alınıyormuş ( bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm)
    bu hatta prime tarife özellikleri avantajları yok, sadece 15 GB gelince otomatik olarak duruyor ( bu hizmet 5 TL imiş ama fatura içinde varmış, düşme fiyat inme, ben kendim durdurum geçmez desenizde farketmiyor)

Hala bu fiyat bu özellikteki yani 15 GB olarak en uygun operatör kampanyasımı bilemedim.

Sizin öneriler nedir. Dakka olarak 500dakkadan az olmasın, 100sms den az olmasın , GB olarakta en az 7GB den aşağısı hiç geçmemem lazım ama 15GB da hiç geçmedim gibi.

Vodafone da gördüm 15GB 49 TLhttps://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php
    VestelCell gururla9GB 45TL 1000sms+1000dk ( yeni hat veya operatör değiştirene 9GBx2=18GB olarak 1 yıllık taahhütte)
    TeknoSaCell biraz ucuk fiyatlarhttps://www.teknosacell.com/tarife--paketler/faturali-/her-sey-dahil-paketler-/
    BimCell Dost10GB 1000sms+1000dk+10GB 39 TLhttps://www.bimcell.com.tr/Content/212/tarife-ve-paketler.aspx
    PttCell 8+2=10GB 39 TL , 15+2=17GB 45TLhttp://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/pttcell-uygun-15gb-tarifesi
    Bende prime eksper 12gb kullanıyodum 1 senedir. 38,5tl ye geliyordu vergilerle beraber. Taahhütüm bitti. Son ay içerisindeyim. Dün aradılar aynı paketi 43tl ye uzalatabiliriz dediler istemedim. Burda bi çok arkadaş çok daha uyguna kullanıyor.

Benim aklımda Lifecell Hoşgeldin 5gb var. +3 te 12 ay boyunca hediyesi var. Toplamda 8gb için 34tl + vergi ödeniyor. Ekstrası turkcell kalitesi tabi.

8 çok az gelmezse değerlendirin derim.

• Faturalıda 15 gb tarifem bu ay sonunda doluyor. Artık 15 gb fazla geliyor. Düşük tarifeye geçmek istiyorum, fakat telefondan arandığımda hep aynı paket için fiyat veriliyor. Daha düşük gb lı tarife için ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaky

Faturalıda 15 gb tarifem bu ay sonunda doluyor. Artık 15 gb fazla geliyor. Düşük tarifeye geçmek istiyorum, fakat telefondan arandığımda hep aynı paket için fiyat veriliyor. Daha düşük gb lı tarife için ne yapmalıyım?
    Operatör değiştirmeden maalesef daha düşüğünü teklif etmiyorlar. Bende öyle oldu en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

2 hattım var. geçen ay kampanya sunulmadığından fahiş rakamlara ulaştığından operatör değiştirip 1. sini Türkcell Faturasız/Köntürlüye taşıdım.

1000 dakka
    1000 sms
    15 GB

Tarife eski yürürlükte değil desede el altından, tezgah altından devam ediyor.
    yani standart tutarı 39 TL olan tarifeyi bana/bize 50 kuruş indirim ile veren TürkTelekom/Avea ya sövüyorum.
    sözleşmem bu ayın 18inde biecek. 1 hafta öncesine kadar tarife bakıp operatör deişikliği yapacağım muhtemelen.
    1. hattımı Türkcell faturasız/kontürlüye aktarmıştım daha 1. ay bile dolmadı, öyle TÜRKCELL kalitesi falan diye asparagas lara
    inanmayın. Çok da farkı yok. Hatta yalanlar dolanlar, sallakazan lar ama 1 saat gecerli internet hediyeleri, yok o sms yi atamazsın o tarifede,
    İLLA EN AZ 35 TL yüklemelisin ? dayatmalar katakulliler. Kalite falan diye millete bilinçaltı algı oluşturmuişalr

HEPSİ TÜM OPERATÖRLER AYNI. Hepsinde sıkıntı sorun var. düzgün çalışanına rastlamadım. Vodofone da , Türkcell de , Telekom da sıkıntılı sorunlu
    şehrin göbeğinde veya şehir dışında çok denedim 3 hattıda. KALİTE YALANINA KENDİMİZİ İNANDIRMAYALIM, Kişiden kişiye ve cihazdan cihaza anlık değişir.

O sebeble ilk tercih FİYAT ve müşteri memnuniyeti. Yalansız dolansız anlaşılır tarifeler.

aşağıya üst posta ki 50 kuruş ile önerilen tarife geçişe kağalı desede bir arkadaşa dün kendileri teklif etmiş. faturasızdan geçiş yap faturalıya diye.

birde illa SMS FAturaya geçi,n diye ısrarlar, aralamalar, salla kazan kazı kazan yapmak istersen zart zurt , kampanya teklifi için
    İLLA SMS FATURAYA geç diyorlar. kısa mesajla 20şubat son , fatura tutarı 43 TL gibi mesaj gelecek deniyor, ayrıntılı bakmak için uygulamayı yükle kur,yada suret fatura talep et vs vs . ( amaçlarının kağıt basımını kaldırıp doğaya katkı olduğuna inanmıyoruım, bir katakulli var, illa zorluyorlar çünkü)

Faturalıda 15 GB Tarifesi
    Taahhütlü Aylık Ücret 39 TL*
    Taahhütsüz Aylık Ücret 55 TL
    Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 15 GB
    Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
    Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
    Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
    SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
    İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi İnternet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

(*) Belirtilen indirimli fiyatlar, Faturalıda 15 GB Tarifesine faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-15-gb-tarifesi.aspx

Faturalıda 15GB tarifesi 23 Ağustos tarihi itibarıyla faturalı müşterilerin geçişine kapatılmıştır.
    Faturalıya geçenlere bol internet var, internet aşım derdi yok!
    Faturasızdan faturalıya geçişe özel 15 GB cepte internet, her yöne 1000 DK ve her yöne 1000 SMS ayda sadece 39 TL.
    Üstelik internet aşım derdi yok!​​

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.