Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cankara35

Turkcell den bu kampanyaya gecmeyi dusunuyodum ama yorumlari okuyunca maceraya gerek yok diyim media markt tarifesine gecmeyi dusunuyorum.. daha iyisi varsa yesillendirsin 12 ay dua alir..
    Real Marketleri yada Media Markt seçimin doğru. Şuan en avantajlı seçim. İyi araştırmışsın tebrikler. Bunun dışında kamu tarifeleri var avantajlı,o da kamu kamuda çalışanlara.
    Media Mark'daki kampanya aynen Real'de de geçerli. Yalnız detaylardaki bilgiler eski. Taksim'de Saturn kapanalı yıl oldu. Her mağazada stand yok,Real varsa gidebileceginiz bakın. Sadece listedeki mağazalarda Türk Telekom standı var.

Taraftar hatlarını da düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende memurum ama memurlara verilen paketin cazibesini göremedim ben..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam bende memurum ama memurlara verilen paketin cazibesini göremedim ben..
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/kamu-calisanlarina-ozel-tarifeler-yeni.aspx

10 GB internet + 1000 dk + 1000 SMS + Whatsapp ücretsiz + Operatör içi sınırsız konuşma...
    Numara taşıyarak gelene taahhutlu 39 TL.
    8GB olanı 34 TL.

Şuan özel teklifler hariç en avantajlı tarife. İnsanlar kamu kimliği olmadigi ve bu tarifeye geçemedigi için üzülüyor,referans arıyorlar internette.

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

• 1 aya nasipse bende kamu calisani olucam da bi cazbibesini goremedim ben ? Medai markt 8gb 32 lira ustelik statu ayrimi yapmiyor? Bilmiyorum benmi yaniliyorum..

• quote:

1 aya nasipse bende kamu calisani olucam da bi cazbibesini goremedim ben ? Medai markt 8gb 32 lira ustelik statu ayrimi yapmiyor? Bilmiyorum benmi yaniliyorum..
    Kardeş bahsettigin içeriğin yani media markt 8 GB 32 TL kampanyasının linkini buraya kopyalayabilirmisin. Ben ve bi göreyim herkes görsün.

Ben Media Markt kampanyası olarak 6 GB 1000 dk olarak 27 TL olan bunu görüyorum en uygun.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/media-markt-firsat-paketleri.aspx

Ayrıca Media Marktan numara taşıyana 12 ay boyunca 250 MB ve heryone 250 dakika veren bir şifre veriliyor.
    250 dakika az degil,ve 250 MB ve 250 ek paket için 7 TL verip ek paket aldığım çok olmuştur Telekomda.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/sampiyon-tarife-sifre-kart-kampanyasi.aspx

Son 2 ayda Türk Telekom'da birçok kampanya ve tarife kapatıldı. Yaz festivali de bitmiş olmalı. Linkini verirseniz inceleyeyim. Telekomun sitesi de çok daginik,bir linkinde tarifelerde gorunen tarife baska linkinde gorunmuyor.
    Kampanya sayfada ilk sirada gorunuyor,ariyorsun mhizmetlerini,o kampanya biteli 1 yıl oldu diyorlar.

Bu yüzden bu forum sitesinin önemi fazla,burada tecrubelerimizi paylaşarak bilgileniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Şubat 2019; 19:31:31 >

• Vallaha gormustum ama simdi bulamiyorum bakiyim bi, 32 liralik olmasada yinede memur tarifesinden daha iyi degilmi bu tarife ?

• Daha guzelini buldum forumdaki bi arkadas saolsun.. :)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

• quote:

Daha guzelini buldum forumdaki bi arkadas saolsun.. :)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx
    Müşteri alımına kapalı bu fiyat.
    Sayfayı iyi incele. Artık 29 TL'ye 8 GB internetli tarife yada paket çıkmaz. Fiyat içerik seviyeleri yeni zamlarla değişti.
    1.Vergi arttı.
    2.Asgari ücret arttı,enerji giderleri arttı.
    3.Kağıt giderleri arttı.
    4....
    5....
    Böyle devam eder..

Geçen yıl verilen fiyatları beklemek mantıklı olmaz. Ben geçen yıl büfeden tekli sakızı 10 kuruşa alırdım,şimdi mahalle büfesinde 15 kuruş,Kadıköy sahildeki büfelerde 20 kuruş. Yani fiyat düzenlemesi her alanda değişti. 8 GB interneti 30 TL'ye veren tarife veya paket bulursanız hemen alın taahhut verin. Artık bu fiyatlara tarife gelmez. Paket gelmez. Tabii yanında 750 dk yada 1000 dk her yöne varsa.

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB  39TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Şubat 2019; 20:39:43 >

• E niye hala sitede gozukuyo

• Simdi izmir optimum magazasi tt yetkisili ile gorustum 32₺+1.88 vergi 8gb lik tarife mevcut yarin gecis yapicam haberiniz olsun..

• Fatursızdan faturalıya geçiş için; 1000DK/1000SMS/15GB 37₺ teklif ettiler.. Nasıl sizce ?
  • Bim cellden bu tarifeye geçiş mümkün mü

• manager79 kullanıcısına yanıt
    Aynı bizim paket bence geç
    Türkcell de takır takır biten GB şer 1 haftada sadece 600 MB harcadı Türk Telekom hayırdır Türkcell birimi koparıyor olayı çözemedim

• Twitter'dan da yazdım. 15 GB tarifesi bende tanımlı değilmiş. 10 GB 29 TL'den verebiliyoruz dedi. Bir türlü almayı beceremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Bim cellden bu tarifeye geçiş mümkün mü
    Bimcell altyapı olarak Türk Telekom'a bağlı ama işbirliği tarifeleri olarak geçer. Bimcell'den bu tarifeye teklif gelmez. Zaten bu tarifeyi size teklif gelirse ve kabul ederseniz kullanabilirsiniz. Bimcell olduğunuz için teklif gelmez.

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdaydım geçtik bakalım. Pek sevmem faturalıyı her an her yerden bişey kesip başımıza iş alırlar diye ama 😂

• Babişkom öğretmen olmadı bu tarifeye falan geçerim diyecektim ama 5 gb internet zararı olur
  • turkcelldeki 2 hattımızında taahhütü ay sonunda bitiyor, istersek şimdi geçebiliyormuşuz son ay cayma bedeli yokmuş. neyse aynı zamanda evde telekom fiber müşterisiyiz. 8-10gb 29 lira tarifesinden yararlanabilir miyiz acaba ? yoksa vodafone geçeceğiz 2 arada 1 deredeyiz.

• LÜTFEN DİKKAT !!! GÜNCEL BİLGİDİR , KONU SAHİBİ İLK SAYFAYA MESAJI EDİTLEYEBİLİR.

1 dakika önce müşteri hizmetlerini aradım. bittiğinde duran 10gb 29 TL ve bittiğinde duran 15gb 35 TL tarifelerini sordum, geçiş için yararlanabilir miyim diye. müşteri hizmetlerinin verdiği cevap ;

bu 2 tarife mevcut telekom faturasız müşterileri için ve telekoma FATURASIZ hat taşıma işlemi yapıp en az 30 gün boyunca FATURASIZ TELEKOM HATTI kullanmış aboneler için geçerliymiş.

yani ben yada herhangi bir başka operatör kullanıcısı, FATURALI turkcell/vodafone hatlarını, TELEKOMUN FATURASIZ TARİFELERİNE geçiş yaptırıp 30 gün kullanırsa bu paketlerden birisine müşteri hizmetlerini arayıp hemen geçebilirler.

özetle FATURASIZDAN FATURALIYA geçişe özel en az 30 gün FATURASIZ telekom abonesi olma şartlı bir tarife.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Biz bunu kaç defa hem bu konuda hem başka konularda yazdık anlattık. Bu tarifeye faturasız tarifeleri en az 30 gün kullanan faturasız hat sahipleri Müşteri Hizmetleri'nin onayı ile geçebilirler. Kod göndererek yada online işlemlerden yada bayii yardımı ile geçemezsiniz.
    Bu tarife bir teklif tarifesidir,her isteyen ben bu tarifeye geçmek istiyorum deyip geçemez. Teklif edilenler kullanabilir. Türk Telekom,kimlere teklif edileceğjni bir algoritma ile belirliyor.

Teklif alabilmek için,şansını denemek boş beklemekten iyidir.
    Online İşlemler > Bize Ulaşın tıklayarak form doldurup mail gönderiniz. Şu kadar internet dakika ihtiyacım var. Bütcem bu kadar. Bir tanıdığım bu tarifeyi kullanıyor,ben de kullanmak istiyorum. Uygun görüp değiştirirseniz sevinirim. Çok sevdiğim Turk Telekom'dan numara taşıyıp yrılmak istemem,ama bütcem ve ihtiyaçlarım beni buna mecbur bırakıyor..

Bu yada buna benzer mail oluşturup gönderin.Analiz edip ararlar.

Eğer ihtiyacınıza uygun en ekonomik tarife yada paketleri öğrenmek,tavsiye almak istiyorsanız;bana internet dakika sms ihtiyaçlarınızı ve ayırabileceğiniz bütceyi yazınız. Ben size uygun olanları yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 14 Şubat 2019; 5:40:47 >

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.