Şimdi Ara

TT Faturasızdan Faturalıya 1000DK/1000SMS/15GB 39TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
78
Favori
334.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cream cheese

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/4.5g-x2-internet-kampanyasi-faturali.aspx

Arkadaş bu kampanyadan bahsediyor sanırım. 2KAT yazıp 5555'e. Şu an yaptım bana da geldi.
    Valla geliyor eyvallah arkadaşlar süpersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 12 Ekim 2018; 12:54:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ByTMY kullanıcısına yanıt
    mesajı 5555'e gönderdim bana da 10 gb hediye geldi. 3 fatura dönemi hediye devam edecekmiş.
    çok makbule geçti teşekkürler. :)
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Bende aynı tarifedeyim 25 yada 50 kuruş zamla devam ediyorum şimdilik faturasız geçirin dedim ilk %10 indirim dediler kabul etmedim kapatıp 1-2 hafta sonra arayıp %25 indirim verdiler onu kabul ettim ama hala kararsızım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • friendly_ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :) sacma olan durum 2 kat ama 10 gb geliyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell’den geçiş yapsam faydalanabiliyor muyum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa sürede git gel yapıp bu tarifeye geçen oldu mu?

• az önce aradım müşteri hizmetlerini bu kampanyaya sadece bu kampanya teklif edilen müşterilerimiz için geçerlidir siz faydalanamıyorsunuz diyerek konuyu kapattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: imsomnia

az önce aradım müşteri hizmetlerini bu kampanyaya sadece bu kampanya teklif edilen müşterilerimiz için geçerlidir siz faydalanamıyorsunuz diyerek konuyu kapattı
    Evet vermiyorlar

• 2kat interneti 10gb tarifesine tanımladım. 15 gb tarifeli hatta" işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz" hatası veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: trmeto

Turkcell’den geçiş yapsam faydalanabiliyor muyum?
    2. Ayın başlarında ariyorlar hocam bana öyle oldu.

• imsomnia kullanıcısına yanıt
    faturasıza geçeli 90 gün oldu 8 önce aramıştım kampanyaya sadece bu kampanya teklif edilen müşterilerimiz için geçerlidir siz faydalanamıyorsunuz
    demişti bugün mesaj geldi
  • Şu an için faturalidan faturasiza gececegim diyince hangi paketi teklif ediyorlar genelde bilen var mi? ona gore pazarlık edelim😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Akletmeklazım

Faturalıda 10 gb tarifesindeyim taahhütüm bu ay bitiyor aradım müşteri hizmetlerini bu tarifeye geçmek istiyorum olmaz dediler iyi dedim siz bilirsiniz müşteri kaçar dedim
    Bende bu durumdayım, faturalı 10gb 29+2 TL kullanırken şimdi 41 TL ,tahaddut bitti. Bu sarı selfylere gwcemiyoruz sanırım. Ne yapabiliriz bize bir yol gösteren kardeş olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: _bulut

Şu an için faturalidan faturasiza gececegim diyince hangi paketi teklif ediyorlar genelde bilen var mi? ona gore pazarlık edelim😂
    Bana mobil öğrenci teklif ettiler

• gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    Detay?

• quote:

Orijinalden alıntı: _bulut

Detay?
    Detayı sormadım 35 liraya taahhüt yenilemiştim 40 lira fatura geldi faturalıda 10 GB tarifesiydi.eski yıllardan ödenmesi gereken ücretler varmış onları ekliyorlar mış faturaya bende sinirlendim faturasız istedim

• Beyler bu 35 liralık paketin faturası ne kadar oluyor? Geçen ay 25 tl diye 8gb paketine üye oldum fakat gelen fatura 30 TL neredeyse. Önceki faturalarda sadece 1.8 gibi bir ücret ekleniyordu. Şimdi. Neden vergi diye 4.9 kusur vergi ekleniyor ya da paket fiyatı söylenirken tamamen vergisiz fiyatı söyleniyor?

• benim hat 1000 sms 1000 dk 8gb 32 tl geliyor. %25 indirim die mesaj attılar ama hiç düşmedi faturam. o zaman 15 gb lik 35 tl ye geçebiliyo muyum?
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    35 tl paket, 1.88 tl vergi
    37 tl geliyor

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    aynen ben de ekstra 1.88 tl bekliyordum. bana 25 dediler fakat gelen 30... ama yaklasik 5 liralik kismin icinde 1.88 de var, kdv de ve iletisim vergisi falan var.. ilk kez boyle bir sey oldu.. daha onceki tahahutlerimde hep sadece vu telsiz vergisi ustune geliyordu..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.