Şimdi Ara

TT-faturalıya geçiş (1000dk/1000sms/8gb-->29 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
7
Favori
5.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an böyle bi tarifemiz yok. Kampanya olarak sunulursa kullanablirsiniz dediler. Hat taşıma blöfüne gerek var mı ne dersiniz? Yoksa bi süre sonra bu teklifi sunarlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Telekom kontorlu kullananlar Telekom'a, taahhüt vererek 29 liraya 10 gb, 1000 dk, 1000 sms olan pakete geçmek istediğinize dair mail atın. Olmayacağına dair size mail atıyorlar daha sonra 3-5 güne uygulamada size özel kısmında bu paket çıkıyor ve onayladıktan sonra sizi arıyorlar. Konudaki de güzel avantaj ama bu yazdıklarımı da denemenizde fayda var +2gb fazladan olmuş olur.
    29 liraya 8gb paketi kullanıyordum taahhüt bitti şimdi 35 liraya verelim dediler olmaz deyip başka operatöre geçeceğimi söyledim. genel merkezden aranacaksınız dediler ama 3 gündür arayan olmadı.

şimdi de dediğini yaptım inşallah olur.
  • Banada 1000dk 1000sms 10gb 29 tl için aranacaksınız diye mesaj geldi. 3-4 kere aradılar görüşemedik. Sonra twitterdan destek bölümüne yazdım. Hemen aradılar ve dün itibarıyla geçişim yapıldı. Aynısını faturasız 40 liraya kullanıyordum. Piyasadaki en uygun tarife bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Banada 1000dk 1000sms 10gb 29 tl için aranacaksınız diye mesaj geldi. 3-4 kere aradılar görüşemedik. Sonra twitterdan destek bölümüne yazdım. Hemen aradılar ve dün itibarıyla geçişim yapıldı. Aynısını faturasız 40 liraya kullanıyordum. Piyasadaki en uygun tarife bence
    Twitterda hangi sayfa acaba,orjinal tt hesabına ben dm atamıyorum da
  • albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Turk telekom destek

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

29 liraya 8gb paketi kullanıyordum taahhüt bitti şimdi 35 liraya verelim dediler olmaz deyip başka operatöre geçeceğimi söyledim. genel merkezden aranacaksınız dediler ama 3 gündür arayan olmadı.

şimdi de dediğini yaptım inşallah olur.

Alıntıları Göster
    Gelişme oldu mu hocam? Olursa bilgilendirirsen biz de degerlendiririz

• 1 yıldır trkcll kullanıyordum, 25 mayıs itibari ile sure dolacak. Suan sunulan teklifler acayip ucuk. TT yi hiç sevmeme rağmen 1 kez olsun denemek istiyorum.

Bahsi gecen tarifeye nasıl gecebilirim acaba ?
  • Gecen sene faturaliya gecise 8 + 2 gb internetle 29 almistim bu sene once 34 TL teklif ettiler sonra 8 gb 29 teklif ettiler bende kabul ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1000 dk 1000 SMS 8gb toplamda 26.5 TL ye aldım. 12 taahhütlü. dün itibariyle
  • ATSIZ A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    1- Faturalımı ?
    2- 26,5 vergiler her şey dahil mi bu fiyata ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Banada 1000dk 1000sms 10gb 29 tl için aranacaksınız diye mesaj geldi. 3-4 kere aradılar görüşemedik. Sonra twitterdan destek bölümüne yazdım. Hemen aradılar ve dün itibarıyla geçişim yapıldı. Aynısını faturasız 40 liraya kullanıyordum. Piyasadaki en uygun tarife bence
    Hocam faturalıya geçiş için yapılan işlemleri anlatabilir misiniz.Hat benim üzerime değil de bu kampanyanın mesajı geldi,detayları öğrenebilirsem iyi olur

• Bende tt faturaliyim taahhüdum 20 gün sonra bitiyor uygun faturali tarife varmi?

• Hala Kizilay AVM Mediamarkt`ta bu kampanya devam ediyor mu acaba?
  • Bot Player Tr B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bi işlem yok. Mesaj geldikten sonra arıyorlar. Hat sahibinin bilgileri elinde varsa hat sahibi gibi konuş. Tarife hakkında bilgi verip sözlü onay istiyorlar hepsi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

Gelişme oldu mu hocam? Olursa bilgilendirirsen biz de degerlendiririz

Alıntıları Göster
    merkezden aradilar dun hocam, yine ayni seyleri tekrar ettiler. 35 lira 8 gb anca bu kadar baska teklifimiz gozukmuyor dediler. reddettim yarin bimcell e basvuracagim.

• lori2 kullanıcısına yanıt
    Evet ...

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

merkezden aradilar dun hocam, yine ayni seyleri tekrar ettiler. 35 lira 8 gb anca bu kadar baska teklifimiz gozukmuyor dediler. reddettim yarin bimcell e basvuracagim.

Alıntıları Göster
    son gelisme, turk telekom istedigim teklifi yapmayinca faturasiza gececegimi bildirdim. tamam dediler 2 gun sonra arandim gecen seneki gibi 29 küsür liraya e 8gb 1000dk1000sms 1 sene taahhut yapalim dediler kabul ettim.

• gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Gelen cevap

Değerli Müşterimiz,

Zaman ayırarak bize yazdığınız için teşekkür ederiz.

Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Türk Telekom için, değerli Müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri büyük önem taşımaktadır.

Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için, talebinizi içeren imzalı dilekçenizi, kimlik fotokopinizi ve son 2 aydan birine ait sabit fatura (Türk Telekom faturası, dogalgaz, su, kablolu TV, elektrik, Digiturk faturası) veya kredi kartı ekstrenizi, 212 4786878 numaralı faks aracılığı ile Müşteri Hizmetleri'mize gönderebilir veya belirtilen belgelerle Türk Telekom Grup Mağazalarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Kendi adınıza herhangi bir sabit fatura mevcut değilse, anne, baba adına veya eşiniz (evlilik cüzdanı ibraz edilmesi şartıyla) üzerine kayıtlı faturalar ile başvuru yapılabilirsiniz.

Kamu tarifelerinden birinden yararlanıyor ve bireysel faturalı bir tarifeye geçiş yapmak istiyorsanız, kimliğiniz ve personeli olduğunuz kurum tarafından onaylanmış onama formu veya kurum kimliğinizle birlikte Türk Telekom Grup Mağazalarımıza başvurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için, anında görüşmek üzere 7 gün 24 saat, 444 1 444'ü tuşlayarak Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla;

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

Müşteri Hizmetleri

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım 25 gün var, arayan soran yok

• 29tl 8gb tarifem bitti. Ben aradım. Aynı tarifeyi 35tl önerdiler. Kabul etmedim faturasıza geçiceğimi söyledim 2-3 gün sonra aradılar 26.5tl aynı tarife

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.