Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amaciniz sadece inertet ise faturasiz tavsiye ediyorum

turkcell vinn aldim internetten sifir 130 tlye

gecis tamamlandi

1. bankandan tl yukle kampanyasi 40 tl ye 5gb 1 hafta internet

2. 35 tl 3 aylik 10gb tarife (ben buna sebep gecmistim)

3. yeni gordum 8-17 arasi 10gb internet 15 tl

4. gece 23-08 aradi 10gb internet 15 tl

bence 19 tl 2 yil tahut vermektense fautrasiz cok cok karli... ozellile gunduz 10gb 15 tl cok hos duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki yıl 66, geçen yıl da 60 lira ödüyordum. (Bulunduğum yerde altyapı henüz aktif değil.) Hattı kapattırmak için dilekçe bıraktım, ertesi gün arayıp 23 liraya 20 gb'lık paketi verdiler. Düşünen varsa, bilgisi olsun.

Not: taahhütüm bitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-ompLo -- 22 Kasım 2018; 10:0:39 >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Sanırım bana cevap yazdıniz ilk amaç internet ama 2 hattı kullanarak içinde en az bir 250 dj konusma da olan bir çözüm arıyorum 20 GB 29 TL bir hatta diğer hatta da taraftar tarifesi var 19 TL 3 GB 750 dk gibi hat taşımaya toplam 51 TL'ye gelecek daha uyguna bulamadım

• catik kullanıcısına yanıt
    Hangi operatör hocam bu Türk Telekom mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut Kontörlü hattı faturalı ya taşısak kampanyadan yararlanabilir miyiz acaba?

• Hocam mevcut TT olmuyor , taşıyıp hemen geri gelirseniz 30 TL bedelle oluyor

• md3likan M kullanıcısına yanıt
    baska oparatorde boyle internet mi olur....

bunarada evimde olctum. turkcell 9mb. evin inteneti kota doldugu icin 8mb

ttnet vinn wifi 48mb gordum.

sakami yanlislik mi var bilmiyorum

• Güncel fatura bedeli bir anda yükseldi sebebi ne olabilir? Bu ay geçiş yaptım gün ile orantılayarak bedel yansıtıldı. Paketteki internet bitince iki kere ek 10gb aldım. Bunu kalan fatura kesim tarihine oranlayarak yansıttılar. Şimdi bir baktım 27 tl olan güncel tutar 45 tl olmuş. Ek paketlerin hesaplamasını değiştirmiş olabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: harvardharvey

Güncel fatura bedeli bir anda yükseldi sebebi ne olabilir? Bu ay geçiş yaptım gün ile orantılayarak bedel yansıtıldı. Paketteki internet bitince iki kere ek 10gb aldım. Bunu kalan fatura kesim tarihine oranlayarak yansıttılar. Şimdi bir baktım 27 tl olan güncel tutar 45 tl olmuş. Ek paketlerin hesaplamasını değiştirmiş olabilirler mi?
    Telsiz kullanım ücreti + hattı yeni almışsanız 12 aya bölünmüş halinin bir aylık kısmı da yansımış olabilir. Bir de sms ücretleri var ama 5555e attığınız smsler sayılmıyor tabi. Ben de az önce aldığım ek paket ve bu ay içerisinde aldığım ek paketler güne oranlandı ve değişmedi. Ek paketleri aldığınızda faturaya hemen yansımıyor, bikaç saat sonra yansıyor belki onu kaytmamış olabilirsiniz. Ek paketlerin bu oranlanma durumunda bir arkadaş yukarıda yazmıştı; paketin tamamını kullandığınızda güne oranlanmış kısmı değil de tamamı yansıyor diye. Bende geçen ay öyle bir durum olmadı. Siz bu dediğime göre bir hesaplama yapın tekrardan belki öyledir. Bitirdiğiniz paketin tam fiyatını alın diğerini de oranlayın.

• bu tarifeye geçtim 20 gb 29 tl olan ama böyle bir mesaj geldi anlamadım.Yardımcı olur musunuz

Degerli musterimiz, 24 ay taahhutlu 20 GB Evimde Mobil Wifi tarifeniz baslamistir. Aylik 10 GB'lik paket kullaniminiz icin 24 ay boyunca aylik 29TL ile; 25.aydan itibaren aylik 39TL ile ucretlendirilirsiniz. B001
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero43

bu tarifeye geçtim 20 gb 29 tl olan ama böyle bir mesaj geldi anlamadım.Yardımcı olur musunuz

Degerli musterimiz, 24 ay taahhutlu 20 GB Evimde Mobil Wifi tarifeniz baslamistir. Aylik 10 GB'lik paket kullaniminiz icin 24 ay boyunca aylik 29TL ile; 25.aydan itibaren aylik 39TL ile ucretlendirilirsiniz. B001
    Mobil uygulama veya site üzerinden mevcut paketinizdeki gb ta bakın. 20gb lık tarife almışsınız, büyük ihtimal mesajda yanlış yazılmış 20yerine 01yazmislar. 24 aydan sonrası taahhüt bitiminden sonraki fiyat. İptal edebilirsiniz onu 24 ay sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: sam.sepiol

https://www.hepsiburada.com/tenda-4g301-5200mah-bataryali-3g-4g-ve-wifi-4in1-300mbit-kablosuz-erisim-noktasi-modem-router-p-BD501396?magaza=İnce%20hesap#reviews

Bu cihazı kullanabilir miyim?
    Sim kart takılabilir olduğu sürece kullanabilirsiniz. Kullanan var mı bilmiyorum ama çalışır bu cihaz. Çekimi nasıl olur bilmiyorum.

• Bu yönlendirici. Sadece mevcut İnternetli modemin sinyalini genişletiyor. İşinize yaramaz.

Sim kartlı modem ya da mobil modem almanız gerekiyor.

• data paketinden şifre almak için 5555e SIFRE yazıp gönderdim mesaj gelmedi başka yolu var mı online işlemler için şifre almanın ?
  • zero43 Z kullanıcısına yanıt
    Kartı telefona takın ve *952# yi tuşlayin

• harvardharvey kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• harvardharvey kullanıcısına yanıt
    Peki bunun simkart girişi ne iş yapıyor?
  • Çift sim kartlı bir telefon aldım sırf kaldigim yerde adam akıllı internet yok diye. Bu olayı çift sim kartlı telefonda kullanan var mı acaba? Ve genel olarak memnuniyetiniz nasıl kullanan arkadaşlar? Alma amacım oyun oynamak olacak bu arada, ping vs durumları nasıl merak ediyorum. Eskişehir'de yaşıyorum bu arada (burada yaşayıp kullanan varsa eğer).

• Çift simli telefonda kullanıyorum. Memnunum. Oyun oynamadığım için oyun performansı hakkında birşey söyleyemeyeceğim.

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.