Şimdi Ara

TT altyapısı yok ama Turknet GigaFiber alanındayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • almışken 200gblık alın hocam en azından internet olur evde ama mobil veriyle idare ederim diyorsan ayrı.

başka bir alternatif olmadığı göz önüne alındığında oldukça hatta bu piyasada zam gelmesi kaçınılmaz gibi görünüyor

• unununium U kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam ama benim için 200gb da mantıksız, ya rahat rahat internet kullanacağım (sürekli olarak büyük boyutta medya (görsel/video) tüketiyorum) ya da birkaç aydır yaptığım gibi kendimi kısıtlayıp mobil veriden çok az kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 10 Aralık 2021; 21:31:38 >
  • 200 de yetmeyecekse limitsiz var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt

Her söylediğinize cevap veriyormuşum gibi olacak ama 180 lira çok para hocam  

• Güncelleme

10 Aralıkta ön kayıt yapmıştım, TT de ara ara başvuruz için çalışmalara devam ediyoruz tarzı mesajlar atıyordu. Dün Açık Kapıdan internete ihtiyacım olduğunu, online derslerde zorlandığımı söylediğim bir metin yazdım, bu sabah Türk Telekom’dan ekipler geldi, binadaki kutuyu kontrol ettiler (ben bunu farkedene kadar gittiler tabi). Bundan 20dk sonra müdürlükten arandım, internetin bağlatılacağını ama önceki başvurumdaki (3 aylık 300 küsür + 300tl modem) modemin 600₺ olduğunu söylendi. Hız olarak en fazla 94mbit gelebiliyormuş, ben başlangıç olarak 12 aylık 24mbit paketini seçtim, 2-3 ay sonra daha yüksek hıza geçeceğim. Müdürlüğe gittim, imza verdim. Yardımcı olan müdür arkadaş yarın bağlatılacağını söyledi. Modem olarak da Keenetic Omni DSL siparişi verdim. Altyapı aktif oldu, TT sorgulamasında Hipernet, diğer sağlayıcılarda 80mbit gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.