Şimdi Ara

TsTyLe Clan of DH | Klana üye alımı AÇILMIŞTIR ! Msn grubumuz burada! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
5.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiddenDeath

hiç bir zaman hazır 5 imiz yoktu.team bulabiliyordum.ama bizim teamden adam bulamıyordum

Anladım... Sende haklısın...
  • [Deleted by Admins]
  • Klanımıza üç player alınacaktır. Orta seviyede oyunculuk deneyimi. Karakteristik özellikleri uygun. Yeterli zaman online olabilecek düzgün insanları klanımızda görmek istiyoruz. Klana girmek için bu topici kullanarak yada özel mesaj (pm) başvurabilirsiniz. Konumuz sadece maç skorlarımız. Üyelerimiz ve başvurularla doldurulacaktır. Tartışma konusuna girecekler lütfen burayı seçmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer_ -- 11 Nisan 2009; 18:56:01 >
  • [Deleted by Admins]
  • Ben gelebilirim.Eymen ve Kağan'ı da tanıyorum.Onaylanırsa girerim...
  • Kağan değil Kaan :@ Ben o değilim fakat Türkçe'nin korunmasına yardımcı olmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natrium -- 11 Nisan 2009; 23:48:23 >
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fenerbahçe.

Kağan değil Kaan :@ Ben o değilim fakat Türkçe'nin korunmasına yardımcı olmak istiyorum.

fakat onun nickinde felan her yerde kağan yazıyor.nereden anlayabileceğiz?

Kaan değil Kağan'dır. Bknz: Îmla Klavuzu

Edit: Anlamı da ; "imparator"dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay PiPo..! -- 12 Nisan 2009; 11:14:02 >
  • Çok garip davranıyorsunuz.Clana girerken "yarı yolda bırakmak yok, bırakacaksan hiç girme"diyenler clandan çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: uohk061_TS

Çok garip davranıyorsunuz.Clana girerken "yarı yolda bırakmak yok, bırakacaksan hiç girme"diyenler clandan çıkıyor

Bu konu da sana katılıyorum.
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

@Utku,Bay Pipo!
    ben kimseyi yarı yolda bırakmam bırakmamışımdır da.bu clan olayında ben kendimi hiç geliştiremediğim için çıktım.sizler hala benim dostumsunuz...

Sen halâ bizi yarı yolda bırakmadığını mı söylüyorsun ? Neyse bu topice mesaj atma daha. Dost konusuna da gelince
  • [Deleted by Admins]
  • Eymen- Kağan beni kızdırmayın. Sadece klandan çıktı. Aramızda hiçbir kötülük yok. Birbirinize böyle davranmayı kesin.
  • Logomuz geliyor..

TsTyLe Clan of DH | Klana üye alımı AÇILMIŞTIR ! Msn grubumuz burada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay PiPo..! -- 12 Nisan 2009; 13:52:18 >
  • clana ben de gelebilirim yalnızca hafta sonu bilg. açabiliyorum.(problem de burda ama neyse)Mayıs ayı gelsin günde 3-4 saat online olucam 6 hazirandan itibaren günde 7-8 saate çıkıcak bu süre
  • quote:

Orjinalden alıntı: My®@t~f0r3ver.

clana ben de gelebilirim yalnızca hafta sonu bilg. açabiliyorum.(problem de burda ama neyse)Mayıs ayı gelsin günde 3-4 saat online olucam 6 hazirandan itibaren günde 7-8 saate çıkıcak bu süre

Dh Pub'da ki nickin ne ?
  • Hu[M]an!$t beni zaten çoğu kişi tanır sxe 7.8 çıkınca takılmaya başlıcam 7.7 hata veriyo çünkü
  • bende gelebilirim 2-3 gündür 10 dan sonra takılıyorum..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.