Şimdi Ara

TSL - Turkish Stars League KESİNLİKLE PARA ÖDEMEYİN, Haksız kurumsaldan uzak kanıtsız BAN!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Faceit platformunu biliyorsunuz CS:GO hesabınızı bağlayarak maçlar atabiliyorsunuz. Ücretsiz bir site fakat bazı ücretli kanallar var. Daha kaliteli oyun ve hizmet için aylık abone olabiliyorsunuz.

Ben de TR serverlarında TR oyuncu çevresinde oynamak için dün sabah TSL - Turkish Stars League denen platforma 25 TL ödeyerek kaydoldum. Kaydolduktan sonra yaklaşık 9-10 maç attıktan sonra kanal adminleri burada smurf oyuncu yasak %95 Win-Rate ile burada sana oyun oynatmayız. Madem bu kadar iyisiniz 10 level ol öyle gel. Senin diğer hesabın ne diğer hesabının linkini at diye HİÇ BİR KANITLARI OLMADAN hesabımı banladılar.

Ben kanıt olmadan nasıl banlarsınız dediğimde git istediğin yere şikayet et tarzında cevap aldım. Kurumsallıktan uzak ücretsiz sözde gönüllü bu admin tayfasından medet ummak hata.

Para iadesi istediğimde ise git Faceit'e yaz belki alırsın diye gülerek sözde dalga geçip TS3 üzerinden de direkt dinlemeden ban attılar.

Hesabımın istatistikleri burada:https://www.faceit.com/tr/players/khA--/stats/csgo

Şuan 6-7 kişi TSL bıraktık. Daha önceden kayıt olup oynayan arkadaşlarla da konuştum. Bu tarz olaylar sık sık yaşanıyormuş. Özellikle admin kadrosu gerçekten çok çok çok kötü.

Siz aylık yüz binlerce lira para kazanan platformsunuz. Hala ücretsiz sözde gönüllü admin takımı kurmaya çalışıyorsunuz. Adminlerin çoğu kendi arasında olsa bile odalarda çok sık ailevi değerlerle hakaretler ederek sözde kendi aralarında şakalaşıyor. Oyuncuları ve düşük level ligleri özellikle küçümsüyorlar.

Özellikle MEDİAN denen admin kendisi keyfe keder arkadaşlarının banını açarken, kendisine sert cevap veren özetle yalakalığını yapmayan insanlara 1-2 haftalık çok keyfi ban atıyor.

Ben verdiğim 25 Liranın derdinde değilim sadece kurumsallıktan bu kadar uzak bir platformun olması- oto kontrol sisteminin hiç olmaması- çok sık admin kadrosunun değiştirilmesi. Özellikle MEDİAN denen kişinin kendini oranın patronu sanması.

KANIT OLMADAN ben seni banlarım. Sen aksini kanıtlarsan banını açarım şeklinde tehdit etmesi. YAZIKTIR

• Ne alaka smurf kullandırtmamaları çok normal yarısı hile açıyor yarısı boostlanmış. Sen niye maininle oynamadın ki? Bizim sana verdiğimiz hesap 2200 eloydu sen zaten 7 levele düşürmüştün smurfunden çokta bir farkı yok.
  • bu 9 levelda 47 win serisi yapan hileci değil mi ya? geçen günlerde hesabını satmaya çalışıyordu burada.
  • Çokta dert değil. Tsl sayesinde 2000üstü elo olan kolsuzlar çok. Normal kasmaya devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi olmuş.tsl adminlerine helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.78 kd çokta iyi değil 6 lvlsin zaten iyi ki banlamışlar kanser olmaktan kurtulmuşsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    He hileyim kardesim bu kafayla devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HONDA- gibi çömez adminler ve tayfası olduğu müddetçe bu problemler bitmez, bu yamyamlara 1 TL'nizi bile kaptırmayın!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.