Şimdi Ara

Trust kulak içi kulaklik 9.90 ücretsiz kargo (Turkcell.com) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
8.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir kaç tane iyi kulaklığım var, diğerlerini de söylediğiniz amaçlara hizmet ediyor, bunu da başka bir çekmeceye koymak için alacaktım. Değerli yorumlarınızdan sonra vazgeçtim. 😎 Trust kulak içi kulaklik 9.90 ücretsiz kargo (Turkcell.com)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklık hala elime ulaşmadı. Bu nasıl kargo anlamadım firma ismi de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftayı geçti benimde hala elime geçmedi.kullan arkadaşlar eğer kulaklık kötü ise iptal edeyim.5 tane sipariş ettim.
  • belli ki daha önce turkcell den sipariş vermeyenler var. traffic kurye ile geliyor ve teslim süresi uzun. aldığınız ürünü unutun gelince hatırlarsınız
  • Peki f/p kulaklik tavsiyesi verseniz.

• doer kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bilmiyordum bu durumu.bir daha turkcell den sipariş edermiyim hiç...
  • Bugün ulaştı elime.MNG kargo ile geldi Ankara'ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doer kullanıcısına yanıt
    Ben unutmuştum bugün hatirlattilar sagolsunlar. Beni bulamamışlar iade ediyorlarmış

• Bugün teslim aldım. 10 liralık kulaklığa 10 lira vermişiz :))
  • Yaklaşık 1 ay sonra teslim aldım. Kulaklık çok güzel ben beğendin normal ederi en fazla 30 TL civarı 10 TL bu fiyata mikrafonlu kulaklık olarak çok iyi kulaklığın dokunma hissi de çok iyi ince değil kolay kolay kopmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR53 -- 6 Mart 2019; 11:26:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doer

belli ki daha önce turkcell den sipariş vermeyenler var. traffic kurye ile geliyor ve teslim süresi uzun. aldığınız ürünü unutun gelince hatırlarsınız
    Yeminle öyle oldu, kapıcı paketi uzattı, benim değildir o, sipariş beklemiyorum dedim, baktım kulaklık gelmiş, ilk fırsatta hediye edicem ;)

• Kulaklığın mikrofon kalitesi çok iyi. Sırf bunun için.bile alınır

• Kulaklığın bass kalitesi olsun, ses netliği olsun müziklerde 80-90 liralık kulaklıklarla rahatlıkla kapışır. Amazonda geçen satılan jbl den 50 TL olan, çok daha iyi ses olarak. 2 adet ilk seferde almıştım, teki bozuk geldi tek tarafı, iade fln uğraşmadım ama güzel bence. Airpods bt kullanıorm ama buda spor da ona kıyamayınca iş görüo. Müzik olarak ie80 , se535 kullanıorm bilginiz olsun anlamıo diyenler olurda geçsin karşıma anlatayım profesyonelce bu işleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 6 Mart 2019; 20:39:38 >
  • Turkcellin sitesindekiler sanırım hep kaliteli mallar. Dexim aldım powerbank çok iyi çıktı.

• imax1 kullanıcısına yanıt
    Jbl c100si den mi iyi? Her iki kulaklık ta, ikişer adet olmak üzere elimde mevcut, bir kulak doktoruna görününüz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.