Şimdi Ara

Trust 2+1 Cilax nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu ses sistemini almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlarına göre karar vermek istedim. Kulanım amacı oyun ve çizim yaparken arkada youtubeden müzik dinlemek. Geçen gün itopya acıbadem mağazasına gittim fakat teşhir demo ürün olmadığı için deneyemedim. Bankodaki gözlüklü elemanda pek satılsın havasında değildi ve ürünü gömme meyilli konuşmalarıda eklenince bende almadan çıktım. Daha önce creative sbs 370 kullanıyordum ve memnundum sonrasında lg 32mb25hm monitöre geçince ondaki 10+10 vatt bile yetmişti. Monitörü değiştirince hali ile speaker ihtiyacı doğdu. Nette bulduğum en ucuz fiyat itopyada bu arada

İtopya linki

https://www.itopya.com/trust-22916-cilax-21-ses-sistemi/

• beklentisi sizin gibi arkaplanda youtube da muzik dinlemekse gayet iyi bir secim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

beklentisi sizin gibi arkaplanda youtube da muzik dinlemekse gayet iyi bir secim

Apartman hayatında 5+1 mi kaldı üstad

• muratd555 M kullanıcısına yanıt
    Bana sormayin ben apartmanda AVR+floorstand 7.1 sistem kullaniyorum yakinda atmosa gecmeyi planliyorum. Trust 2+1 Cilax nasıldır ? Hatta boyle sistemler kuruyorum 😇

• quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

Bana sormayin ben apartmanda AVR+floorstand 7.1 sistem kullaniyorum yakinda atmosa gecmeyi planliyorum. Hatta boyle sistemler kuruyorum 😇

Başarılarınızın devamını dilerim :)))

• muratd555 M kullanıcısına yanıt
    sagolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.