Şimdi Ara

Trump - Erdoğan görüşmesi 20 dakika sürecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
7.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne ilginç demi şurda yazılan yorumlara bakın. 20 dk görüştüler diyip alay eden kişiler eğitim yetersizliğinden teknolojik yetersizlikten bahsediyorlar?
  • 20 dakika mevzusu tamamen Erdoğan'ın amerikada dünya lideri gibi karşılanmasından rahatsız olanların çamur atması başka birşey değil. Hazmedemediler Trump kapıda karşılayınca ne yapsınlar. Onlar bekliyordu ki Erdoğan oval ofise kadar gidip Trump'ın elini öpecek. O devir bitti.

Çinde bile müthiş karşılandı Erdoğan. Hazımsızlar çatlasın. Cumhurbaşkanıyla iftihar ediyoruz. Ülkemizi hakettiği şekilde temsil ediyor çok şükür.
  • hala dakika hesabı.daha neyi bekliyoruz ypg yi dümdüz etmek için.izin mi alcaz abd den .tüm sınırdan girelim boylu boyunca.izin mi vermiyor yoksa abd
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Hâlâ 20 dakika diyen var

Ölü taklidi yapmaktalar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    O kapıda karşılıyor sen havaalanında
  • Amerikan askeri dolu yanlarında. Gir bakalım amerikan askerlerini de öldür krizi o zaman gör. Öyle masa başından devlet yönetilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Cumhurbaskani artik halki degil partisini temsil ediyor.

Trump da Amerika'yı değil Cumhuriyetçi Parti'yi temsil ediyor.Aslında Abd ve Türkiye görüşmüyor ?

Forum solcu olmayaydı şimdiye efsaneydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Amerikan askeri dolu yanlarında. Gir bakalım amerikan askerlerini de öldür krizi o zaman gör. Öyle masa başından devlet yönetilmiyor.

daha önceden girme imkanı vardı diye hatırlıyorum.hatta peşmergelere kendimiz izin verdik bizim sınırdan girdiler öyle diye hatırlıyorum.cok önceden rahatlıkla girebilirdik.neden yapmadık onu anlamadım cok fırsat vardı.
  • O sırada ordunun içi fetö dolu olmasaydı şuandaki kadar temiz olsaydı olabilirdi. Ama o günkü fetöcü hainlerle oraya girseydik şuanda perişan olmuştuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

O sırada ordunun içi fetö dolu olmasaydı şuandaki kadar temiz olsaydı olabilirdi. Ama o günkü fetöcü hainlerle oraya girseydik şuanda perişan olmuştuk.

fetöcüleri oraya yollardık bir taşla iki kuş olurdu ozaman çatışsınlar diye.nasılsa kimler oldukları bellidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Vay be koskoca T24'e bak sen, Abd Başkanı'nın schedule na ulaşmışta, toplantı süresini öğrenmiş. Bir de ciddi ciddi buna inanıp da yorum yapan var

Kaç dakika sürdü

Kusura bakma alıntılamadan duramadım...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.