Şimdi Ara

Trump - Erdoğan görüşmesi 20 dakika sürecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
7.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Erdoğan'ı kimse sevmediği için böyle davranıyorlar. Peki neden? Doğru işler yapanlar asla sevilmez.

yav doğrusuna laf eden yok siz doğru yapınca övelim haykıralım sokaklara çıkıp istiyosunuz bak kaçıncıya soruyom hiç mi hatası yok hani bişey için hükümeti suçlıcaksam o ne olabilir sana göre erdoğan yanlış yapmaz yanlış yaptığını söyleyen müebbet yemeli ya da asılmalı
  • gangsta5959 G kullanıcısına yanıt
    Mülteci konusunda yanlış politika izlediği için

Çok sayıda üniversite açtığı için

Köprülerden vergi aldığı için

eleştirebilirsin mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Mülteci konusunda yanlış politika izlediği için

Çok sayıda üniversite açtığı için

Köprülerden vergi aldığı için

eleştirebilirsin mesela.

eleştirdiğim an cehape olsa daha mı iyi olcaktı diye demogoji yapıyosunuz çünkü akpye muhtaçsınız ben değilim akp nin bana bir faydası olmadığı için akp nin rezil olması beni bağlamaz bana da yazıklar olmaz dün hakaret ettiğin terörist dediğin halka(kürt değil komple hayırcı trakya)bugün tutuşunca birlik zamanı demenizde ayrıca komik
  • gangsta5959 G kullanıcısına yanıt
    Bana güçlü bir muhalefet getir ben de cehapeye oy vereyim
  • BordoVeBeyaz kullanıcısına yanıt
    Bu da birsey mi?

E-Maillerle filan oradaki turklere gelin cumhurbaskani beyefendiyi karsilayin, vasingtonda konaklama masraflariniz bizim tarafimizdan karsilanacak diye insan toplamaya calisiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberatt

quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

quote:

Devleti temsil ediyor ama beni temsil etmiyor. Devlet bana sundugu hayir secenegini seçtiğim icin terörist diyorsa benim bir yerimde olur mu sence abd'nin cumhurbaskanini aşağılamasi? Ulkeyi ikiye ayirip sonra turkiyeyi temsil ediyor, desteklememiz lazim gibi seyler denilmesi komik.

Abd başkanı Erdoğan'ı şahsi özelliğinden aşağılamıyor.Türkiye'nin iddialarının başka bir ülke tarafından dikkate bile alınmaması seni etkilemiyor olabilir.16 Nisan'da hayır verdiğim için bana terörist diyen adamı sevmemem başka bir şeydir; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nın sözlerinin ciddiye alınmaması başka bir şeydir.Dış siyaset ve iç siyaset aynı değil.İkisinin ayrımını kavramak önemli.

Yahu bunların sorumlusu zaten AKP hükümeti. ABD durduk yere ve ya türklerden nefret ettiği için yapmıyor bunları. AKP'nin yanlış politikaları yüzünden.

Ki ayrımı yaparım ben gayet. Ülkeyi süper seven bazı fesli tiplerin dediği gibi yunan işgal etsin daha iyi demem. Ama bana terörist diyen adam dış politikada sıçıyorsa dalgamı geçerim, desteklemem.

Sen ne konusuyorsun ya da ne konustugunun farkinda misin?

Bana terorist dedi, diyorsun. Tamam, peki. Bundan once destekliyor muydun? Ben soyleyeyim, yine desteklemiyordun. Desteklememe gerekceni ona dayandirma bosuna yani. Adam gibi desteklemiyorum de gec. Ki bir insanin dis siyasette liderini desteklememesi nasil bir kafa yapisi? Merak konusu.

Ki simdi kalkip o benim liderim degil dersen gram sasirmam. Senin gibi tiplerden beklenilesi cevap...

Tipki Erdogan beni temsil etmiyor devleti temsil ediyor ediyor dedigin gibi. Simdi bu nasil bir kafa yapisi biraz inceleyelim. Örnegjn Erdoganin yapacagi herhangi bir anlasma birak seni, Turkiyenin en batisindan tut en batisina kadar her insani dogrudan ya da dolayli yoldan etkiler nitelikte. Simdi seni nasil temsil etmiyor olmus oluyor anlatir misin biraz o beynini kullanarak...

Ha senin desteklemene de Erdoganin ihtiyaci oldugunu sanmiyorum. Orasi ayri bir mevzu... İster destekle ister destekleme ama dusunerek konus olur mu?

Sen ne biliyorsun da konuşuyorsun?

Benim onu desteklemem ve ya desteklememem değil olay. Ülkenin yarısına terörist diyen bir adam o ülkenin tamamını temsil edemez. Bu kadar basit.

Suçlarını saysak bitmez. Seçimlerde hileden tut yolsuzluğa kadar. Ve malesef ki hiç birinin doğru olmadığını kanıtlayamadı, doğru olduğunu gösteren kanıtlarıda görmezde geldiler.

Benim liderim ben tüm kanunlara uyarak, devletin sağladığı özgürlüklere dayanarak verdiğim kararlardan dolayı beni terörist ilan ederse, yandaşları benim kararlarımdan dolayı beni öldürecek potansiyele sahipse, söyle bakalım o adam benim liderim oluyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

quote:

Devleti temsil ediyor ama beni temsil etmiyor. Devlet bana sundugu hayir secenegini seçtiğim icin terörist diyorsa benim bir yerimde olur mu sence abd'nin cumhurbaskanini aşağılamasi? Ulkeyi ikiye ayirip sonra turkiyeyi temsil ediyor, desteklememiz lazim gibi seyler denilmesi komik.

Abd başkanı Erdoğan'ı şahsi özelliğinden aşağılamıyor.Türkiye'nin iddialarının başka bir ülke tarafından dikkate bile alınmaması seni etkilemiyor olabilir.16 Nisan'da hayır verdiğim için bana terörist diyen adamı sevmemem başka bir şeydir; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nın sözlerinin ciddiye alınmaması başka bir şeydir.Dış siyaset ve iç siyaset aynı değil.İkisinin ayrımını kavramak önemli.

Yahu bunların sorumlusu zaten AKP hükümeti. ABD durduk yere ve ya türklerden nefret ettiği için yapmıyor bunları. AKP'nin yanlış politikaları yüzünden.

Ki ayrımı yaparım ben gayet. Ülkeyi süper seven bazı fesli tiplerin dediği gibi yunan işgal etsin daha iyi demem. Ama bana terörist diyen adam dış politikada sıçıyorsa dalgamı geçerim, desteklemem.

Sen ne konusuyorsun ya da ne konustugunun farkinda misin?

Bana terorist dedi, diyorsun. Tamam, peki. Bundan once destekliyor muydun? Ben soyleyeyim, yine desteklemiyordun. Desteklememe gerekceni ona dayandirma bosuna yani. Adam gibi desteklemiyorum de gec. Ki bir insanin dis siyasette liderini desteklememesi nasil bir kafa yapisi? Merak konusu.

Ki simdi kalkip o benim liderim degil dersen gram sasirmam. Senin gibi tiplerden beklenilesi cevap...

Tipki Erdogan beni temsil etmiyor devleti temsil ediyor ediyor dedigin gibi. Simdi bu nasil bir kafa yapisi biraz inceleyelim. Örnegjn Erdoganin yapacagi herhangi bir anlasma birak seni, Turkiyenin en batisindan tut en batisina kadar her insani dogrudan ya da dolayli yoldan etkiler nitelikte. Simdi seni nasil temsil etmiyor olmus oluyor anlatir misin biraz o beynini kullanarak...

Ha senin desteklemene de Erdoganin ihtiyaci oldugunu sanmiyorum. Orasi ayri bir mevzu... İster destekle ister destekleme ama dusunerek konus olur mu?

Sen ne biliyorsun da konuşuyorsun?

Benim onu desteklemem ve ya desteklememem değil olay. Ülkenin yarısına terörist diyen bir adam o ülkenin tamamını temsil edemez. Bu kadar basit.

Suçlarını saysak bitmez. Seçimlerde hileden tut yolsuzluğa kadar. Ve malesef ki hiç birinin doğru olmadığını kanıtlayamadı, doğru olduğunu gösteren kanıtlarıda görmezde geldiler.

Benim liderim ben tüm kanunlara uyarak, devletin sağladığı özgürlüklere dayanarak verdiğim kararlardan dolayı beni terörist ilan ederse, yandaşları benim kararlarımdan dolayı beni öldürecek potansiyele sahipse, söyle bakalım o adam benim liderim oluyor mu?

Düşünmeden konuştuğunu düşünüyordum şimdi üstüne okuduğunu anlamadığını düşünüyorum ve sana aynı şeyleri daha açık bir şekilde ifade etmeye kalkışacak kadar işsiz değilim. Yazdığım şeyi tekrar oku. Anlayarak...

• Cevabim yok desene suna.

• quote:

Cevabim yok desene suna.

İtiraf etmeliyim ki komiksin.
    Aynı şeyi bozuk plak gibi tekrarlayıp duruyorsun. Bu yüzdendir ki cevabım olarak ilk mesajım geçerli hala. Anlayarak okursan cevabını alırsın. :)
  • pkk ypg pyd terör üçgenini anlatan resimli kitap hazırlatmış onu da yanında götürmüş ev ödevi verecek tıramp okuyup özet çıkartacakmış
  • quote:

quote:

Cevabim yok desene suna.

İtiraf etmeliyim ki komiksin.
    Aynı şeyi bozuk plak gibi tekrarlayıp duruyorsun. Bu yüzdendir ki cevabım olarak ilk mesajım geçerli hala. Anlayarak okursan cevabını alırsın. :)

Bir insan bu kadar zavallı olabilir mi ya hahahah

Yahu soyleyecek bir seyin yoksa yazma, niye zorluyorsun?

• Şuanda toplantı başladı :) hadi hayırlısı olsun.
  • Başladı. Bir dönüm noktası olabilecek önemde bir görüşme.
    Hadi bakalım.
  • Amerika ya ayar verılmıs Amerika neredeyse feth edılecekmıs falan bunları yazanlar var ya facebook da canlı yayın yorumlarına

Ya vallaha keriz bu ınsanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzun sürdü içerde ne yapıyorlar acaba

• Amerikan medyasinin hic umrunda bile degil.
  • Sen istiyor zarrab verecek bir sürü tavizler daha..
  • Trump'ın karşısında ceket iliklemiş ama Trump lay lay lom

Bu Turmp harbi kalas bişey. Görgü filan yok

Şaka gibi: Türkiyeyi pkk ya karşı destekliyoruz dedi yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 16 Mayıs 2017; 20:13:19 >

• 20dk tamam

• takip etmedim hakikaten 20 dakika mı sürdü şuan acıklama yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.