Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nepenthe*

4-5 günde 5.500.000 izlenme almış teaser zaten. Baya ilgi çektiği bariz

Zaten 1 sezonda 220.000 civari oy aldi Imdb de kolay degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold3528

Fragmanı tekrar tekrar izliyorum vallahi, şarkı da atmosferde çok iyi. In Bruges izleyen Colin Farrell'ın ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bilir, fragmanda da acayip karizma görünüyor.

Bence ilk sezonun üstüne çıkacak bu sezon, Farell ile Vaughn'un karakterleri arasındaki Justified'daki Raylan vs Boyd tarzı bir gerilim olacak gibi. Ayrıca kadronun değişmesine kızan arkadaşlara da şaşıyorum, en başından beri her sezon farklı hikaye diyor adamlar. Başka türlü bu tip kadroları bir araya getiremezsiniz zaten, Matthew takviminde 5 sezonluk dizi yeri açamaz ne yazık ki. Her sezon A kalite film starlarını izleyeceğiz işte.

Fargo'nun bir tık önünde bence bu arada dizi, mutlaka izlenmeli.

quote:

In Bruges izleyen Colin Farrell'ın ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu bilir

+1. Çok beğendiğim bir filmdi. Tam bir kara-komedi örneği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Colin Farrell çok itici yahu, zar zor katlanacağım artık. Tabii ki o ilk sezonu unutmak mümkün değil, dizi başından bu kararla böyle bir riski göz ardı edemeyeceğini belli etti. Trailer gelmeden bir şey söyleyemem. Oyunculuk olarak çok aşırı performanslar beklemiyorum umarım senaryo ve kurgu adına güzel şeyler izleriz. Sabırsızlıkla bekliyorum.. Şarkı da çok başarılı, jeneriğe yansıtırlarsa yine atlamadan izleriz o kısmı.

Ben de nedense severim kendisini. Bunda sanırım İn Bruges filmi ve Sound of Silence şarkısının klibinde görmem çok etkili olmuş olabilir. Kanım ısındı adama şarkıyla beraber. İzle belki yardımı olur sana da klibin

• Colin farrell, Rachel Mcadams, Taylor kitsch iyi güzelde Vince Vaughn u hiç anlayamadım. Komediden başka bi türde gördüğümü hatırlamıyorum. Eğer sürpriz yapar da üst düzey bi oyunculuk ortaya koyarsa, bu yaştan sonra kariyeri oldukça değişebilir.

Genel manada yine başarılı bir sezon olacağına inanıyorum ama yine de bi nebze hayal kırıklığı yaşatabilir, ilk sezon çıtayı çok yükseltti.

Edit:Bu arada ismi biraz değiştirip, mesela ''True detective:California'' (csi gibi oldu bu da:) gibi bir şey yapsalar iyi olurdu, imdb de ve akıllarda başka adı olması için bence mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Constantine -- 15 Nisan 2015; 17:28:06 >
  • Vince Vaughn aslında kariyerinin ilk dönemlerinde ciddi rollerde ve dram filmlerinde oynamış birisi ama tabi çok uzun zaman önce bunlar. Değişik olacak onu bu rolde izlemek, o kesin.
  • Vince Vaughn ezber bozacak bence Matthew da uzun süre romantik filmlerin adamıydı, Killer Joe ve özellikle Dallas Buyers Club'la bambaşka bir seviyeye geldi.
  • bölümlerden birinde ''bir maymun elini kaldırıp yukarıyı gösteriyor ve herkes inanıyor'' tarzı bir hikaye anlatıyordu. hangi bölümdü o yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 18 Nisan 2015; 21:26:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

bölümlerden birinde ''bir maymun elini kaldırıp yukarıyı gösteriyor ve herkes inanıyor'' tarzı bir hikaye anlatıyordu. hangi bölümdü o yardımcı olabilecek var mı?

Bölüm 3 - The Locked Room

Detective Thomas Papania: You figure it's all a scam, huh? All them folks? They just wrong?
    Rustin Cohle: Oh yeah! Been that way since one monkey looked at the sun and told the other monkey, "He said for you to give me your fucking share." People... so god damn frail they'd rather put a coin in the wishing well than buy dinner.

02:23

Dizide en sevdiğim bölümlerden biri, aynı videoda bir de şu lafı çok iyi. ''If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit - and I'd like to get as many of them out in the open as possible.''

• quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

quote:

bölümlerden birinde ''bir maymun elini kaldırıp yukarıyı gösteriyor ve herkes inanıyor'' tarzı bir hikaye anlatıyordu. hangi bölümdü o yardımcı olabilecek var mı?

Detective Thomas Papania: You figure it's all a scam, huh? All them folks? They just wrong?
    Rustin Cohle: Oh yeah! Been that way since one monkey looked at the sun and told the other monkey, "He said for you to give me your fucking share." People... so god damn frail they'd rather put a coin in the wishing well than buy dinner.

Dizide en sevdiğim bölümlerden biri, aynı videoda bir de şu lafı çok iyi. ''If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit - and I'd like to get as many of them out in the open as possible.''

Aynen guzeldi baya bolum. Gecen cok kafama takıldı aradim buldum izledim o kismi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. sezon iyi olacak gibi beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

quote:

YANACAKSIN CEHENNEMLERDE YANACAKSIN

• sarkı hakkında hala bilgi yok değil mi?
  • matthew ve sigarası olmadan olmaz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boyz n the Hood

sarkı hakkında hala bilgi yok değil mi?

Maalesef, sırf şarkı için kaç kere izledim fragmanı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

matthew ve sigarası olmadan olmaz ya

Aynen.Özellikle sigara içişine hayrandım Rust'un
    Ama bu sezonda çok iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

Orijinalden alıntı: Boyz n the Hood

sarkı hakkında hala bilgi yok değil mi?

Maalesef, sırf şarkı için kaç kere izledim fragmanı ya

bu kısa versiyonunu indiricem artık kulağa çok hoş geliyor kadının ses tonu
  • @Boyz n the Hood

Şarkıyı seslendiren ''Lera Lynn'' ama trailerdan önce zaten olmayan bi şarkı yani çıkışı trailer ile olmuş. Tam hali yok şuan için, ileri de olacak mı onun bilgisi de yok.
  • Müzik soundtrack albüm ile gelecek endişe etmeyin.
  • dizi çok yavaş ve aksiyonsuz ilerliyor ama jenerik müziği harika
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.