Şimdi Ara

troydaki büyük hata (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Tasty

orası galiba mexico cekimleri malta deil ama yinede olabilir bilmiyorum yani :)

Sahil sahneleri Malta da çekildi...
  • size o filmdeki en büyük hatayı söyleyeyim. bir sahnede güneş batıdan yani denizin üzerinden doğuyor. efsanenin geçtiği coğrafyayı yani çanakkaleyi ele alırsak güneşin ege denizi üzerinden doğması imkansız çünkü ege denizi batıda kalıyor.
  • yahu bu nasıl bir hatadır ya Rabbim biz bu filmde brad pitt i oynattık.(yönetmen)yahu bu nasıl bir hatadır Allahım
    biz bu filme para verip gittik.(sinema müdavimleri)Allahım bu nasıl bir hatadır bilmemkaçıncı sahnede uçak üzerlerinden
    geçmiş.(topic i açan kardeş) ehu ehu,vs,vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurayk

size o filmdeki en büyük hatayı söyleyeyim. bir sahnede güneş batıdan yani denizin üzerinden doğuyor. efsanenin geçtiği coğrafyayı yani çanakkaleyi ele alırsak güneşin ege denizi üzerinden doğması imkansız çünkü ege denizi batıda kalıyor.

ayrıntıya bak ya
    nerden geldı aklına bu mutıssın ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: junayerturk

quote:

Orjinalden alıntı: gurayk

size o filmdeki en büyük hatayı söyleyeyim. bir sahnede güneş batıdan yani denizin üzerinden doğuyor. efsanenin geçtiği coğrafyayı yani çanakkaleyi ele alırsak güneşin ege denizi üzerinden doğması imkansız çünkü ege denizi batıda kalıyor.

ayrıntıya bak ya
    nerden geldı aklına bu mutıssın ya.

@gurayk arkadaşımız haklı. zamanında çok yazıldı eleştirildi bu hata

• olabilir neden olmasın güneşi batıdan doğuran adamlardan ne beklenir.
  • cüneyt tarkının oynadığı bi filmde atla giderken kameraya elektrik direği görünüyordu. onun filmini bilen varmı .bi screenshot koysak.
  • arkın olmasın
  • Troy Airlines, gemilerde yer kalmayınca havayolları ek
    seferler düzenlemiş
  • fotozop bende film var baktım 3-5kere göremedim uçak felan.......
  • topic hortlamış..fotomontaj acık ve net!
  • flimde öle bi sahne yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirartun

flimde öle bi sahne yok

e abi tabi yok resimde yazan siteye girerseniz ilk once neyin ne oldugunu ogrenirsiniz zaten
  • arkadaşlar filmi biz çeksek böyle bi olay olabilirdi ama yani ne diyeyim truva
  • ben filmi pek beğenmedim açıkçası.. Malkoçoğlu filmlerine benziyo
  • bence de montaj
  • quote:

Orjinalden alıntı: holocoust

arkadaşlar filmi biz çeksek böyle bi olay olabilirdi ama yani ne diyeyim truva

yok daha neler hangi gavurda var malkocoglu gibi guc?50 tane Achilles birlesse tek vurusta 200kisiyi deviremez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.