Şimdi Ara

Tropico 4 chapter sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tropico 4'te 3.chapter'ı açmama rağmen bugün, farklı bir bilgisayar "It's all Mine" bölümü dışında campaign yapamıyorum, açık değil olarak gözüküyorlar. Oyun orijinal ve save vs. dosyaların hepsi aynı yani sorun ondan değil.

3 gün boyunca offline olarak oynadım oyunu bundan dolayı steam kaydetmemiş olabilir mi oyundaki ilerlememi? Nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler.

• steam cloud'a kaydettin sanırım. ama internet bağlantısı yoksa o yüzden hata olmuş olabilir. tam bilmiyorum ben de cloud'u hiç kullanmadım. o değil de 4 5'ten daha güzel, hiçbir şeyi değiştirmeyip sadece anayasa ve araştırma yeniliklerini ekleseler süper olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YukarıBakanKaraAyYüzü

steam cloud'a kaydettin sanırım. ama internet bağlantısı yoksa o yüzden hata olmuş olabilir. tam bilmiyorum ben de cloud'u hiç kullanmadım. o değil de 4 5'ten daha güzel, hiçbir şeyi değiştirmeyip sadece anayasa ve araştırma yeniliklerini ekleseler süper olacakmış.

Hocam düzeltemez miyim

Bide çoğu kişi sizin gibi 5'i eleştiriyor o yüzden 4'ü aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

Orijinalden alıntı: YukarıBakanKaraAyYüzü

steam cloud'a kaydettin sanırım. ama internet bağlantısı yoksa o yüzden hata olmuş olabilir. tam bilmiyorum ben de cloud'u hiç kullanmadım. o değil de 4 5'ten daha güzel, hiçbir şeyi değiştirmeyip sadece anayasa ve araştırma yeniliklerini ekleseler süper olacakmış.

Hocam düzeltemez miyim

Bide çoğu kişi sizin gibi 5'i eleştiriyor o yüzden 4'ü aldım.

düzeltmen için o bölümleri oynadığın pc'den girip internet bağlantısı kurup cloud'a kaydetmen lazım ya da save dosyasını flash bellekle alman gerekiyor malesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.