Şimdi Ara

Trophy manager

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Buradan üye olabilirsiniz beyler.

transfer var, altyapı var kendin oyuncu çıkartıp geliştirebiliyorsun , milli takımlar var, şampiyonlar ligi var....
  • ben yeni başladım
  • sanirim telefon icin mobile surumude var nasil oyun diger managerlik oyunlarina gore oynanir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

sanirim telefon icin mobile surumude var nasil oyun diger managerlik oyunlarina gore oynanir mi ?

çok ayrıntılı oyun özellik çok FM seviyorsan seversin

• quote:

Orijinalden alıntı: einsteinwashere

quote:

sanirim telefon icin mobile surumude var nasil oyun diger managerlik oyunlarina gore oynanir mi ?

FM sevilmez mi be :D uye oldum lakin mobil sitesinden bir sey yapamadim mobilden kadro falan ayarlayamiyoruz sanirim pc ye gecince ayrintili bakarim

• quote:

quote:

quote:

FM sevilmez mi be :D uye oldum lakin mobil sitesinden bir sey yapamadim mobilden kadro falan ayarlayamiyoruz sanirim pc ye gecince ayrintili bakarim

mobil oynamadım hocam hiç mobil zaten bu yıl geldi galiba 2006'dan beri var oyun

• bayadir varmis simdi millet ne guzel takim kurmustur pcden bakayim yakin liglerdeki takimlarla cok fark varsa hic bulasmam sonra hirs yapiyorum :D

• quote:

bayadir varmis simdi millet ne guzel takim kurmustur pcden bakayim yakin liglerdeki takimlarla cok fark varsa hic bulasmam sonra hirs yapiyorum :D

hocam zaten 5. ligden başlıyorsun takımlar eşit oluyor
  • Bence bu oyun süper arkadaşlar isterseniz bir Dostluk Ligi kurayım orda mücedele ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqurask

Bence bu oyun süper arkadaşlar isterseniz bir Dostluk Ligi kurayım orda mücedele ederiz

takım adın ne gelirim bu dosluk ligim bitince ?

yeni takımım bu arkadaş bıraktı ben oynuyorumhttp://trophymanager.com/club/213403/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uqurask

Bence bu oyun süper arkadaşlar isterseniz bir Dostluk Ligi kurayım orda mücedele ederiz

takım adın ne gelirim bu dosluk ligim bitince ?

yeni takımım bu arkadaş bıraktı ben oynuyorumhttp://trophymanager.com/club/213403/

http://trophymanager.com/club/3261188/ bu dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurask -- 11 Şubat 2014; 20:51:48 >

• ÜYELİK DAVETİYENİZ

Arkadaşlar Merhaba,

Sizlere yeni sayılabilecek ve dünyada hızla artmakta olan bir kullanıcı kitlesi olan Rocking Soccer oyunu ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle oyuna yukarıda ve aşağıda verdiğim davetiye ile üye olabilirsiniz. Oyunda Körfez isimli takımı çalıştırmaktayım ve benim davetimle katılırsanız 5. lig yerine üst liglerden bir takımla oyuna başlamanız mümkündür ki boş takımlar alınmayı bekliyor.

Oyunda istediğiniz ülkede tecrübeli ya da genç takımlar devralabilir, İsterseniz başlarda aynı seviyedeki başka bir takıma geçebilir, belirli bir seviyeye getirdiğiniz takımınızdan ise sizinkiyle aynı seviyede ve belki de daha üst seviyede bir takıma geçebilirsiniz.

Rocking Soccer'da maçları 2d maç motoru aracılığı ile izlersiniz. İzlediğiniz maçlardan kredi kazanır, bu kredileri çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Takımınızın forma renklerini, maç saatlerini siz ayarlarsınız. Bu sayede izleyebileceğiniz saatlerde maç yapar, kredi kazanma şansınızı arttırırsınız. Stadınızı büyütür, taraftar çekerseniz de popülariteniz artar ve gelirleriniz de bu bağlamda artacaktır.

Oyunun bana göre en güzel yanı ise forum özelliği ve karmaşık olmayan yapısıdır. Yani gün içerisinde çok kısa zaman ayırarak takımınızı kurup arkadaşlarınızla sohbetler edebilirsiniz. Bir oyundan bekleyebileceğiniz üzere eğlencelidir haliyle. Oyunu isterseniz Türkçe isterseniz de dilediğiniz dilde oynayabilirsiniz. Türkiye forumları olduğu gibi genel forumda İngilizce konuşulmaktadır. İngilizce'nizin gelişmesi açısından da çok faydalı olduğunu söyleyebilirim.

Ligler gerçek hayattakilerin izdüşümü halindedirler. Ligimizde 18 takım var ve bu oyunda da böyle. Alt liglerde de durum değişmiyor. Türkiye Liglerinde sezonda 34 maç yapılıyor, transfer sezonları da sezon başı ve ortası şeklinde 2 döneme yayılıyor. Oyuncularınızı idmanlarda dilediğiniz gibi geliştirebilir, Alt yapınıza önem verebilirsiniz.
    Altyapı seviyenize göre çevre ülkelerden de oyuncular yetiştirme şansınız var. Bizim çevre ülkelerimizde karışıklıklar olduğu için Türk oyuncuların yetiştirilme sayısı oldukça az. Bu nedenle Türkiye'de oyuna duyulan ilginin artması eğlenceyi katlayarak arttıracaktır.

Özetle, gerçek hayatta tuttuğumuz takımların başında olsak, yapmak isteyeceklerimizi eğlenerek yapmamızı sağlayan güzel bir oyun Rocking Soccer.

ÜYELİK DAVETİYENİZ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.