Şimdi Ara

Tronxy X5ST-2E Dual Extruder 3D printer Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
65
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Cihaz Tipi #Yazıcı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Tronxy X5ST-2E Dual Extruder 3D printer Yazıcı

Ürün X5ST-2E ama X5SA-2E modelinden tek farkı otomatik tabla ayarını yapması, bunun için ayrıca kendi markasından sensor alıp taktım ama tablası biraz kalın geldi daha incesinin alınması lazım ama yine de ucu ucuna görüyor.Yaklaşık 1.5 yıl önce alındı.2-3 ay kullanıldı ardından kullanılmadı.Boyutları 330*330*400mm olup iki extruderı var yani iki farklı renkte filamenti aynı anda kullanabilirsiniz.Suan içinde Marlin 2.1.1 vardır ama çok iyi ayar yapamadım veya açık kaynaklı diye 1-2 tane uzun süreli baskılarda arada durmuştu ama kendi orjinal yazılımında böyle bişeye rastlamadım.Ürünün bütün parçaları ile demontajı yapılıp düzenli bir şekilde USB deki dosyalarla ve montaj rehberi ile gönderilecektir.İstiyorsanız orjinal yazılımını da içine atarım.Yanında ki iki adet filamentte verilecektir..GET'li istiyorsanız ilan açabilirim..Geri iade yoktur..

ilan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-tronxy-x5st-2e-dual-extruder-3d-printer-yazici-1176710938/detay/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 12500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.