Şimdi Ara

Tripod tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arama yapmadan konu açmayın diye uyarı gelmesin.Forumdaki tüm konuları okudum.Malesef bütçem kısıtlı.Forumda tartışılan tripodlar bütçemi çok aşıyor.Makinem canon 1100d lensim de 18-55.Uzun süre bu lensle idare edicem gibi görünüyor.Yani ekipmanım fazla ağır değil.Şu linkteki tripod işimi görür mü?
    http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/150-cm-tripod-aliminyum-dayanikli-hafif-terazili-57263274
    Kullanırken yamulup makineyi düşürür mü acaba? 50 TL civarı önerebileceğiniz bu makineyi taşıyabilecek tripod önerebilir misiniz? Gerek bu bu forumda gerekse başka forumlarda birçok konuyu okudum.Güzel tripod önerileri gelmiş konular eski tarihlerde açıldığı için fiyatlar çok değişmiş.50 liraya önerilen güzel tripodlar olmuş 150-200 lira. dolar bi dönem çok fazla arttı belki bu yüzdendir.

• tamda böyle bi konu açacaktım son kez bi geziyim forumu dedim bu hafta hayyama gitmeyi düşünüyorum 40 lira civarında uygun marka model söylermisiniz.. biliyorum forumda pek çok öneri var ama tripodda ufak detaylar oluyo anlamıyorum açıkcası bana şunu al kafan rahat olsun diyebilceğiniz bi model varmı (40-50 tl)
  • Denemeden tripod satın almayın.Fotoğraflarda oldukça sağlam görünen Vanguard mk4 ayakta kendisi zor duruyor örneğin

Tripodta 100tl altındaki ürünler pek iş yapmıyor aklınızda olsun
  • O tripod 1100D ve kit lens ile rahat kaldırır.Çok rüzgarlı havalarda sıkıntı olabilir ama kancası var gördüğüm kadarı ile.Biraz ağırlık asarsınız.

Birazcık daha ağır lensler alırsanız tripod sıkıntı çıkartır.Eğer bütçenizi biraz arttırabilirseniz @Sh@rks ın dediği gibi bir ürün almakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhotoTech -- 27 Haziran 2012; 22:26:20 >
  • Tripod konusu kanayan yara forumda.. ben de mesela belirttiğin civarda 50-60 liralık bir tripod arıyorum, forumda güncel/geçerli bir başlık bulamadım.. bir de enteresandır piyasası da çok geniş değil sanırım tripod olayının..

Önerileri olan var ise ben de dinlemedeyim :)
  • bugün hayyamdan tripod aldım. çoğu dükkanda 50-55 liraydı bi yerde 40 liraya buldum. modeli: deyatech c3530 fiyatına göre gayet güzel bi tripod daha kullanmadım ama tavsiye edebilirim.

not: internetde satılmıyo galiba bulamadım.hemen hemen her dükkanda bulunuyo bu model
  • Tripod konusunda bu sayfayada bakın mutlaka ;

http://forum.donanimhaber.com/m_29021968/tm.htm
  • Ben de üstteki verdiğim linktekini aldım.İyi bişey alacak param yok şuan mecburen bunu aldım.Kırılırsa ilerde başka bakarız.Şuan için evde kullanacağım için fazla sorun olacağını sanmıyorum.
  • Bu tarz bir tripod kullanan var mı? veya siz kullanırmıydınız.http://fatihnebioglu.com/tripod-agirlastirma/
  • o tripod değil monopod ( sanırsam video monopod'u )
    slik pro 500DX
    slik pro 340DX

öneririm
  • note 5 ve sony rx100 bağlayabileceğim, vlog için bir tripod arıyorum. minimum 100cm mesafeye ulaşabilmeli.
  • 135tl. iyi gibi geldi bu ürün

Slik S-640 Profesyonel Tripod
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.