Şimdi Ara

Trine 3: Artifacts of Power Türkçe Yama [TAMAMLANDI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
7.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyun da Turkcemi ya? Ben sadece ikinci oyun Turkce saniyordum. Elinize saglik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize emeğinize sağlık. Henüz Trine 3 satın almadım ama seriyi severek oynuyorum. Biraz indirim gördüğünde alıp oynarım. Tekrar teşekkürler, umarım yama resmileşir.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    quote:

Zebercet @ 9 Ekim 2015; 2:46:47

İlk oyun da Turkcemi ya? Ben sadece ikinci oyun Turkce saniyordum. Elinize saglik.

İlk oyunda da normalde Türkçe vardı ama Enhanced Edition gelince kaldırıldı diye hatırlıyorum.
  • Ne yapsak acaba? :)
  • Arkadaşlar, sonunda yerelleştirmenin resmileşmesi ile ilgili anlaşma elimize ulaştı. Resmi olacağı için de Steam Workshop'taki modu kaldırmak zorunda kaldık. Ancak yakın zamanda direk oyuna entegre edileceği ve bütün sorunlar ortadan kalkacağı için endişelenmenize gerek yok :)
  • herhangi bir gelişme var mı :)
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    Affedersiniz, uzun süredir foruma bakmıyordum biraz geciktirdim.

Anlaşma metni imzalanıp yollandı, dosyaları verdiler, gerekli yerleri düzenleyip geri yolladık şimdi de firmanın bize test dosyalarını yollamasını bekliyoruz ama açıkçası iş resmiyete bindiği için süreç çok ağır ilerliyor. Çeviriyi eylül ayında bitirdiğimizi önceki gönderilerde söylemiştim, o zaman bu zamandır sevgili yapımcıların elindeyiz. Anlaşma da yapıldığı için başka herhangi bir yerden indirmeye açamıyoruz yamayı. Resmen elimiz kolumuz bağlı şu an test dosyasını bekliyoruz ki oyunda deneyip (biz kendi testimizi yapmıştık ama sonradan yolladıkları dosyada farklılıklar var o yüzden tekrar test edilmesi gerekiyor, yanlış anlaşılmasın) sıkıntıları görelim.

Anlayışınız için teşekkürler.
  • gelişme varmı acaba bayadır bi hareket yok da konuda ? :)
  • @TheSensei gelişme var mı? Yakında Türkçe olarak oynayabilecek miyiz?
  • Kusura bakmayın cevap vermem biraz geç oldu. Şu an bütün sorun Frozenbyte tarafından kaynaklanıyor arkadaşlar. Test dosyası yolluyorlar yolladıkları dosyaları kendileri açamıyorlar, sonra başka bir dosya yolluyorlar biz düzeltmek durumunda kalıyoruz. Ancak son e-postada belirttiklerine göre tek bir kısım kalmış düzeltilecek, sonrasında ekleyebilecekler oyuna. Gecikme işine en çok biz sinirlendik ve kendilerine de bu şikayetimizi ilettik ki zaten anlaşmayı feshetme safhasına getirince cevap verdiler ancak. Bu hafta yılbaşı haftası olduğu için çoğu firmada tatilde. Birkaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSensei

Kusura bakmayın cevap vermem biraz geç oldu. Şu an bütün sorun Frozenbyte tarafından kaynaklanıyor arkadaşlar. Test dosyası yolluyorlar yolladıkları dosyaları kendileri açamıyorlar, sonra başka bir dosya yolluyorlar biz düzeltmek durumunda kalıyoruz. Ancak son e-postada belirttiklerine göre tek bir kısım kalmış düzeltilecek, sonrasında ekleyebilecekler oyuna. Gecikme işine en çok biz sinirlendik ve kendilerine de bu şikayetimizi ilettik ki zaten anlaşmayı feshetme safhasına getirince cevap verdiler ancak. Bu hafta yılbaşı haftası olduğu için çoğu firmada tatilde. Birkaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim.

son durum nedir hocam, bilgilendirebilir misin?

Türkçe yamayı single şekilde sürebilirdin... Ama senin kararın tabi :) emeğin için teşekkürler, umarım en kısa zamanda oynayabilirim.

• MehmetAbi. kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Şikayetlerimizi tekrar iletince Frozenbyte tarafından "Tamam biz oyuna geçirene kadar mod halinde koyabilirsiniz" diye bir cevap geldi. Biz de paketleyip Steam'in Atölye sayfasına koyduk. Eksik olan tek yer yükleme ekranındaki kitap sayfaları. Onlar da hazır, yalnızca oyuna gömülmeyi bekliyorlar. Moda abone olup Türkçe oynayabilirsiniz resmileşene kadar.

Hadi kolay gelsin tekrardan.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim
  • UrieI U kullanıcısına yanıt
    Türkçe yama için tşk. ama bir sıkıntı var söyliyim dedim türkçe yama yı etkinleştirince yan görevlere girmek için olan haritaya geçilmiyor hatayı düzeltebilirmisiniz acaba.
  • blacklotuss B kullanıcısına yanıt
    Gecikme için kusura bakmayın,

Ne bizim test ekibimizde ne de Frozenbyte tarafından böyle bir şikayet gelmedi. Bütün yan görevlere sorunsuzca girip test edebildik. Kayıt dosyalarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanıyorum.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Resmi destek sonunda geldi evet :) Facebook'tan yayınlamıştık buradan da duyuralım.

Gerekiyorsa yetkili arkadaşlar konuyu kapatabilirler.
  • Yamayı link olarak paylaşabilmeniz mümkün mü ? Mod işi için orjinal almak gerekiyor oyunu sanırım.
  • Trine hayranı olarak 3. oyunu satın aldım fakat henüz oynamamıştım. Emeklerinize teşekkürler. Yama çıkınca oynamak farz oldu artık (:
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.