Şimdi Ara

TRİLOGİC GW909 joystick sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün satın aldığım bu gamepad ile çeşitli oyunları oynamayı denedim ancak hiç bir oyunda çalıştıramadım. Aygıt yöneticisinde ses,video ve oyun denetleyileri başlığı altında görünmüyor ancak aygıtlar ve yazıcılar kısmında görülür durumda. Bazı sitelerde oyunun kurulu olduğu dizine x360ce isimli program yüklemem gerektiği yazıyordu, uygulamayı yükledim ancak bir çare olmadı. Uygulama üzerinden tek öğrendiğim cihazın çalıştığı. Bir tuşa bastığımda uygulamada butonlar yanıp sönüyordu. Nasıl kullanacağım bu zımbırtıyı yardım edinTRİLOGİC GW909 joystick sorunu !TRİLOGİC GW909 joystick sorunu !

• Gamepadlerden anlayan yok mu? :(
  • insan arabirim aygıtlarında görünmesi gerekiyor veya usb denetleyiclerde. Bende kararsız kaldım yeni bir gamepad alacağım aklımdaki ürünlerden birisi bu. Çalıştırabilirseniz şarj durumu tuş kalitesi tepkime süreleri ile en çok merak ettiğim pedal tuş fonksiyonları yarış oyunlarında gaz ve freni istenilen seviyede tutuyormu sorularına cevap arıyorum.
  • Alma kardeşim, pişman oldum ben. Çoğu oyunda algılanmıyor. Sürekli bağlantı gidip geliyor.
  • Leblebius L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun iade etme şansınız varsa iade edin. Teşekürler uyardığınız için.
  • Malesef edemiyorum kutuyu ve kargo bilgilerini içeren kağıtları çöpe attım. Bu arada biraz araştırma yaptım öğrendiğim bilgilere göre bu gamepad win7 ve USB2.0 uyumluymuş sadece.
  • Ben bu gamepad ten yeni aldım ve kullanıyorum şuan. Linkini verdiğimu program ile gerekli ayar dosyalarını oluşturman gerek.
    https://www.****larindir.com/tocaedit-xbox-360-controller-emulator-indir.html

Oluşturduğun dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalıyorsun sonra sorunsuz çalışıyor gamepad.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi learner -- 27 Mayıs 2017; 3:42:56 >
  • learner kullanıcısına yanıt
    Linki özelden atar mısın ?
    Linke ulaşamıyorum.
  • learner kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın, buldum programı hallettim <3
    Şuan için tek sorun kamerayı hareket ettiremiyorum, dark souls3, tombraider gibi oyunlarda etrafıma bakamıyorum
  • Leblebius L kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın bendede aynısı oluyor bi el atsana @Leblebius
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.