Şimdi Ara

Trigofobi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan bildiğin konudan korkuyorum ne türev ne integral bu trigonometrinin yanından geçmek istemiyorum fasikülü görünce üstüne kitap koyuyorum soru bankalarında konunun üstünü karalayıp ismi lazım değil yazıyorum nasıl kurtulurum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Ulan bildiğin konudan korkuyorum ne türev ne integral bu trigonometrinin yanından geçmek istemiyorum fasikülü görünce üstüne kitap koyuyorum soru bankalarında konunun üstünü karalayıp ismi lazım değil yazıyorum nasıl kurtulurum?

Yapamıyor musun? Bu arada diğer konuna cevap olaraktan Mehmet Karaağaç diye bir hoca tavsiye ediyor forumdakiler. Ona bakabilirsin.
  • Ayyyyni ben yaa. Trigonometriye karsi nasil bi onyargim varsa. Baslayip baslayip yarim birakiyorum. Turev bile daha zevkli 😒

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karekok mps 3ten calis biseyin kalmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözmeye çalıştıkça hem sen onu seveceksin hem de o seni sevecek..
    Basit sorularla başla..

• Sanki biraz uzun videolar zaten sığaç konusu bitiyor az kaldı palmeye geçerim, harmonik içinde karaağaç fasikülünden çalışacağım zaten.
    Trigonometri 10. sınıfta yaptırdılar ama zorla tabi şimdi unuttum belki az uğraşsam hatırlarım da üstüne gitmekten korkmak galiba benimkisi lanet konu ya
  • Ben başlayamıyorum...
  • Herkes abarttığı için öyle oluyor, önyargı yapmışsın kendinde resmen. Konu başlıkları fazla olduğu için hepsini tamamen anlayarak korkmadan gidersen birşey olmaz.

İyi davran ona diğer konular gibi görmeye çalış. Çözmenin verdiği hissi tat. Gerisi gelir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanbabo kullanıcısına yanıt
    Hocam apotemi aldım da duruyor bir yerlerde karşılaştırır mısınız apotemiyle kullandıysanız?
  • Umarım sevgimin karşılığını alırım tabi seversem...
  • Bashare kullanıcısına yanıt
    Kormayacağım inş umarım titrerim be teşekkürler.
  • deli gibi korkuyordum. Şuan da bayılıyorum (Hala çözemediğim soru sayısı olması gerekenden fazla ama :( ) Bi kere başla alışırsın
  • Apotemi zor başka bi fasiküle bak sonuç gibi sonra bi soru bankasından çöz .Emin ol kolay hocam .Belki trigonometrik denklemler biraz zordur onun içinde hocalara geldik izle .Trigonometrik denklemleri hiç anlamamıştım 2 saat önce yapamïyordum şuan çat çat yapıyorum ayıptır söylemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamarad K kullanıcısına yanıt
    O da güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trigoya başlamadan önce bende öyle diyordum konuyu bitirdim hala öyle diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamarad

Sanki biraz uzun videolar zaten sığaç konusu bitiyor az kaldı palmeye geçerim, harmonik içinde karaağaç fasikülünden çalışacağım zaten.
    Trigonometri 10. sınıfta yaptırdılar ama zorla tabi şimdi unuttum belki az uğraşsam hatırlarım da üstüne gitmekten korkmak galiba benimkisi lanet konu ya

Aslına bakarsan çok kolay konudur. Benim trigonometri bilgilerim bile duruyor kafamda. Ama şu an bazıları gitmiştir ama ispat yöntemlerini hatırladığımdan dolayı hatırlarım yine.

Tavsiyem Apotemi alman.

Ama dersen ki hiç olmuyor ama tavsiye etmem Yüzdeyüz al.
  • temel yoksa apotemi alma once karekokle temel at sonra apotemiyle isi bitir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.