Şimdi Ara

TRİALS FUSİON PS4 ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
3
Favori
7.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: defected

trials oyunlarını xbox'ta oynamıştım ve serinin fanatiğiyim diyebilirim

fakat fusion'ın fütüristik havası pek hoşuma gitmedi

şimdilik satın almayı düşünmüyorum

zaten büyük ihtimalle bir kaç ay sonra plus ile verirler

kesinlikle katiliyorum hocam bu yeni tema benimde hic hoşuma gitmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandık ki ne yandık arkadaşlar İlk başta 50 lira fazla diye düşünürken kıydım paraya aldım oyunu. Oyun kral arkadaşlar.

Bildiğimiz trials. Eksiği yok fazlası var. Grafikler ve ışıklandırmalar çok hoşuma gitti. Eski oyunlarda olduğu gibi pistin başındayken kaplamalar 2 saniye geç geliyor. Tek sorun şimdilik bunu gördüm ben. Touchpad'i güzel kullanmışlar, soluna basınca yarışı baştan alıyor, sağına basarsanız durduyor oyunu. Options tuşuna basmaktan daha rahat oyunu durdurmak için touchpad.

Challengelar ile birlikte bu oyun bitmez arkadaşlar. Normal süreye göre gold madalya almak eski bir trials oyuncusu olarak bana kolay geldi. Ama bu challengelar sağlam zorlayacak gibi görünüyor.

Bu oyun dlclerle sağlam desteklenecek gibi duruyo ama season pass'i içinde olan versiyonu 99 TL. O kadar etmez abi. Birde 99 tl verip pist yerine kask, kıyafet ve motor verirlerse yazık olur o paraya. Bu oyunun olayı parkur çünkü.

Online multisi yok sanırım yada ben göremedim. Sadece local yazıyordu. Eğer böyleyse yazık. Multisi olmayan oyun mu olur yahu hu devirde. Arkadaşının hayaletiyle yarışmak falan eskide kaldı artık.

Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi bu oyunun maliyeti 250 TL forumda dualshock4'ün analoglarının sökülmesinden dem vuran arkadaşları okuyunca bende daha özenli kullanmaya başladım kontrolörü. Fakat bu oyun hakkaten çıldırtıyor adamı. Heralde challengelardan birinde duvara çakarım kolu gibi duruyor

Bu serinin sony konsoluna gelmesine çok sevindim gerçekten (birde supermeatboy gelse başka oyun oynamam :) yeni tarzı sevmeyenlere de tavsiye ederim. Temaya takılmayın arkadaşlar. Oyun eski bildiğiniz ve sevdiğiniz trials keyfinin aynısını vadediyor. Arkası gelecek olmuş kar olmuş buz olmuş o kadar önemli değil. Parkurlar eskisi gibi eğlenceli. Bence bir demosunu deneyin mutlaka alacaksınız oyunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende yarış sonlarında takılma oldu, 2 defa uygulamayı kapatıp, tekrar açtım, 3.de ps4 ü kapatmaya karar verdim, bu sefer de o takıldı. güç kablosunu sökmek zorunda kaldım.
    sonra da açmadım, umarım sorun olmamıştır da ps4 ü elimize almayız.
    sizlerde takılan var mı? oyundan mı kaynaklı bilmiyorum ama diğerlerinde yapmamıştı daha önce....
  • Big Air da gold almak ne kadar zormuş

• Oyunu dün satın aldım. Şu ana kadar kariyerin %70'ini bitirdim. Her haritayı sıfır hatayla gold madalya ile tamamlamak gibi bir takıntım var. Extreme haritalarda ne yapacağım, bilemiyorum.
  • bu oyunda nasın multiplayer olmaz yahu Trials Evolution da vardı yeni oyuna nasıl koymazlar online kapışma tühh
  • Oynayanlar perenaL14 ekleyebilir mi? Hayaletinizle yarisayim bari :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiplayer modu update ile gelecek, cikisa yetistirememisler. Adamlar sirf multiplayer üzerine trailer yayinladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

demo indireyim dedim ama demo yok sanirim

Demo US Psn de var ben de indirecektim ama full oyun boyutunda olunca vazgeçtim
  • oyunu dün aldım ve bugün oynama fırsatım oldu.Oldukça beğendim.
    Online modu gelse çok güzel olacak.
  • İlk 4 aşamanın hepsinde altın aldım.
    Ben oldukça beğendim oyunu seriye ilk bu oyunla başlamıştım gerçekten çok eğlenceli ama biraz sabırlı da olmak gerekiyor çünkü bazı yerler gerçekten zor.
    Birde serverlar sıkıntılı sanırım istatistikleri kayıt etmede çok sorun çıkıyor hatta 1 saattir serverlara bağlanamadım bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

demo indireyim dedim ama demo yok sanirim

Demo US Psn de var ben de indirecektim ama full oyun boyutunda olunca vazgeçtim

ben bu ps4 e alışamadım valla hocam

demo nerde benim psn hangisi tam sudan çıkmış balığa döndüm valla

önceki oyunu oynayan arkadaşlar kıyaslama yaparlarsa

bizim gibi kararsız kalmış oyunculara büyük yardımları olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

İlk 4 aşamanın hepsinde altın aldım.
    Ben oldukça beğendim oyunu seriye ilk bu oyunla başlamıştım gerçekten çok eğlenceli ama biraz sabırlı da olmak gerekiyor çünkü bazı yerler gerçekten zor.
    Birde serverlar sıkıntılı sanırım istatistikleri kayıt etmede çok sorun çıkıyor hatta 1 saattir serverlara bağlanamadım bile.

Server sıkıntısı sadece bende var diye düşünüyordum demek genel bir sorun.Trophy leri nasıl yapacaz onu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

multiplayer modu update ile gelecek, cikisa yetistirememisler. Adamlar sirf multiplayer üzerine trailer yayinladi.

Bu videodaki local multiplayerden de alınmış olabilir.

• Hard challenge lat başladıktan sonra yani 4. Trainingi geçtikten sonraki ilk harita da ALTIN alana benden bir adet "Helal Olsun"
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Hocam Store a girince Games sekmesinde new demos başlığı vardı yanlış hatırlamıyorsam orada demoyu görürsen hesabın US tir, yoksa TR dir

İnceleme puanları iyi görünüyor ben almayı düşünüyorum şahsen, demoyu indirene kadar full ü almak daha mantıklı geldi
  • Leaderboard bari kasalım Ekleyin PSN Darkdogan.
  • Oyunu çok beğendim, grafikler bayağı iyi. Challenge'ları beceremedim tam anlayamadım ama sure olarak gold ile bitirdim ilk etapları. Multisi gelince tadından yenmez bu oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Hocam Store a girince Games sekmesinde new demos başlığı vardı yanlış hatırlamıyorsam orada demoyu görürsen hesabın US tir, yoksa TR dir

İnceleme puanları iyi görünüyor ben almayı düşünüyorum şahsen, demoyu indirene kadar full ü almak daha mantıklı geldi

şimdiden hayırlı olsun hocam

ben demoyu görmedim sadece games vardı o yüzden arayıp durdum valla

ben bu oyunun hastasıyım ama kararsız kaldım

aldıktan sonra önceki oyuna göre eksilerini artılarını yazarsan çok sevinirim

• oyunu tr hesaptan alan var mi ? Uplay de aciklamalar turkce ,merak ettim oyun da turkce mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.