Şimdi Ara

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Herkmen87 , Herkmen87 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.705
Cevap
544
Favori
401.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Lotto türk markası under armor ise saçma sapan indirim yapabiliyorlar 170 lira ve 350 ye under armor aldım ikiside orjinal

2020den itibaren türkiyede üretim çok arttı bir çok büyük markanın fabrikası var fason üretim derken şöyle oluyor tabanı kumaşı buraya geliyor burda dikimi yapılıyor birçok marla yapıyor bunu haliyle made in turkey yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 9 Kasım 2021; 22:7:56 >
    Hayır hesap açılıyor ama kupon yüklenmiyor
  • Arkadaşlar 10 tl lik çek var ne alabiliriz kargo bedava olarak?
  • kuponla kombo yaptım güzel alışveriş oldu.

Trendyol Teşekkürler :)

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu]
  • WESHARK W kullanıcısına yanıt
    Ne aldın hocam? Ekstra sepete indirim olan ürün nedir
  • carissma06 C kullanıcısına yanıt
    trendyol.com
    Tüm Ürünler - Trendyol
    https://www.trendyol.com/sr?prm=1746647

buradan bakabilirsiniz.

Dün aynı kategori ürünlerinde 25/75 vardı, bugün 25/100e çekmişler.

bende yazdım kedi maması alıcam diye kimse oralı bile olmadı. 3 gündür uğraşıyorum bugün ben kaptım bitane 25 tl

dediğim gibide yaptım yarın kaparsam 1 tane daha alıcam. kış geliyor yazık hayvanlara gitsin bari.

söylüyoruz insan gibi vermiyolarsada eyvallah ama kullanmayıp süresi doluyosada gerçekten ayıp.

sözüm tabikide o arkadaşa değil genele çünkü sen ben gibide kedi köpek maması alıcam ayağına kendine pay çıkaran uyanıklarda olabilir elbet.

dediğim gibi kimseden yardım beklemiyorum çek paylaşacak varsa verebilir. yoksada bugün denk getirdim yarında öbürgün denk getirebilirsem alıcam.

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu]

• Trendyol seni özledik kuponu tanımlamış son günü beklersem silinme ihtimali var mı? N11 gibi kafalarına göre silerler mi?
  • Fason uretimi biliyorum hocam kardesim tekstil muh staj yaparken bana da almisti Antalya organize sanayide lacoste uretiyorlardi ve herseyi dugmesinden tut o crocodil logoya kadar getirilip burda dikiliyordu orjinal fason uretim sonra onlar avmlerde satisa sunuluyor yani 600 700tl tişörtler oyle üretiliyor sahit oldum 😊

Lotto türk mali degildi sanki ben de 92tlden 25tl kuponla 65tl gibi imkansiz komik rakama amazondan aldim trendyolda ayni urun 210tl indirimdeydi ben de alip gectim hatta kalibi biraz büyük onlarin

Underi 299tlye yeni model almistim cok kibar guzel daha altini da takipledim göremedim amazonda 170e eski model olabilir mi? 😒

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 9 Kasım 2021; 23:3:9 >
    Evet hocam aynen dediğiniz gibi ancak ayakkabıda özel test cart curt durumlarından dolayı burda üretmiyorlardı ama hummel ve puma yapıyor diğer markalar hala ithal 🤷‍♂️
  • man utd kullanıcısına yanıt

merhaba 100/40 mı hocam

Kaçta açıldı kuponlar 18.00'de uygulamada göremedim. Kaç dakika sonra tükendi?

• Dakika yok herşey anlık, saniye hatta saliseler içinde tükendi yazısını görmen mümkün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

Kaçta açıldı kuponlar 18.00'de uygulamada göremedim. Kaç dakika sonra tükendi?

tam 18:00 da girdim 10/25/50 vardı 50 ye tıkladım verdi, 25 tıkladım verdi ve 10 tıkladım verdi sonra çıkıp tekrar girdim mega kupon fırsatlarına 100 ve 1000 tükendi olarak gözüktü saliselik olaylar bence.

• Henüz kullanmadığım 50tl mega kuponu tükendi diyerek pasife çekmişler, nasıl iş anlamadım. Bu alt limitsiz mega kuponların tükeneceği bir yerde yazıyor muydu?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.