Şimdi Ara

Trendyol'un Sorunu Ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar trendyol iade konusunda biraz sorunlu gibi sikayetvar.com sayfasında herkes iadesinin geciktiğini falan söylemiş. Nisan 20'sinde incelemeye gönderdiğim kulaklığımı iadeye aldılar ve bugüne kadar hala iadesini yapamadılar. Arıyorum veya siteden müşteri temsilcisine bağlanıyorum ve her seferinde üst birimlere talebinizi ilettik diyip konuşma son buluyor. Saygımıda yitirmek istemiyorum ama artık bardağı taşırıyorlar. En sonunda THH'ye başvurdum ama süreç baya uzayacak gibi. Böyle bir firma'nın basit bir iadeyi bu kadar sündürmesinin amacı ne olabilir? Bundan sonraki seçimim kesinlikle Amazon olacaktır. Aranızda başka sorun yaşayan var mı?

• Diyoruz kardeşim anlamıyorsunuz Trendyoldan evkurdan İstanbul bilişimden D&R den almayın diyoruz. 2 lira Ucuz diye hemen oradan alıyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde diyorsun kardeşim? Ben görmedim.

• ugurbulluk U kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen hangi forumda takılıyorsun. Dh de sıcak fırsatlarda konusu açıldığında kaç kişi diyor. Almadan önce bilgi sahibi olun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş hayırdır trendyoldan alışveriş yaptık diye dövecek misin bu ne tavır?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.