Şimdi Ara

TRENDYOL TEMMUZ KUPONLARI YÜKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
5
Favori
16.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TRENDYOL TEMMUZ KUPONLARI YÜKLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 7 Temmuz 2021; 23:37:50 >

• O kadar insan nasıl kuponun geldiğini söylemiş, kafasını kullanan yüklenen kuponu alır kullanır. Kullanamayan da gelir burada ağlar 5 sayfa boş yapar.

Adamlar şirketin ağzıyla hesap aç diyor bunlar gelip alamamanın hüznüyle bir şeylere b*k atmanın peşinde. İyi ki size yüklemiyorlar, yazık olur o çeklere.

Kupon satmakla garip gureba edebiyatının alakasını kuran duyargalı insanlar da gelmiş.

Arkadaşım, bu kuponun adı "seni özledik". Yani birinin seni özlemesi için daha önce o kişiyle temasın olmalı. Aynı şey. Alışveriş yaptıktan sonra bir süre yapmayınca seni özleyip kupon tanımlıyorlar. Yani senin gibi alışveriş yapmayıp armut piş ağzıma düş bekleyenlere kupon gelmeyince bu başkasının suçu olmuyor. Birden fazla hesabı olana kupon geldiği için sana ayrılan kuponlar onlara gitmiş olmuyor yani, seni kandırmışlar. Adam daha önce alışveriş yaptığı hesaba gelen kuponu kullanıyor. Burada yasadışı bir durum mu var?

Bu site tahminim üye sayısında dünya çapında bir alışveriş platformu olmak için tek hesap kullanmak yerine aksine yeni üyelik açmanı da teşvik ediyor. Normalde ana hesabında bir sorun olunca hiçbir suretle o sorunu gidermiyorlar, "Yeni hesap açıp alışverişlerinize devam edebilirsiniz" diye seni yeni üyelik açmaya teşvik ediyorlar. Sen de yeni üyelik açıp alışveriş yapınca, bir süre sonra ona da kupon gelebiliyor.

Kuponlarının satışını istemeyebilir, bu sitenin kendi tasarrufu. Başka hiçbir site sorun çıkarmazken bu site bunu istemiyorsa milyonlarca kişiye ulaşan bir forumun gücünü ele alırsak kaybeden yine onlar olacaktır.
    Güle güle yıllardır bilfiil bulunduğum forumda ilk kez gördüğüm kıdemli (!) sıcak fırsatçı...

Ayrıca ailesinin ihtiyaçlarını 50 hesaba gelen kuponla karşılayınca müthiş etik oluyormuş kendisi. Ha sen kullanmışsın ha başkasına vermişsin veya satmışsın gram fark yok ama işine gelmiyor bu durum.

Böylelerine fırsat vermeyin arkadaşlar, zerre kadar etik kaygısı olduğundan değil kendisine kupon gelmediği için köpürüyorlar.
    Etik kaygısı olan ve burada bunu belirtmeye yüzü olan adamın her sitede 1 (bir) üyeliği olur ve bunun haricinde ikinci hesabı kullanmayı etik dışı bir hareket olarak kabul eder. Böyle adama saygı duyarız, senin görüşün bu deriz. Ancak, burada gelmiş başkalarını eleştiren adam 50 hesabım var diyor kendi ihtiyaçlarıma göre kullanınca müthiş etik bir hareket diyor ya.. :)

Vatandaşı olmasan güzel ülke aslında...

Sürekli kullandığım hesap var gelen giden hiç bişi yok, aynı salaklığı gittigidiyorda çok yapardı bir ara 15 yıllık üyesiyim hiç bişi gelmez yeni hesaplara indirim tanımlardı.

Sürekli sabit kullanıcıyı cepte keklik görüyorlar sistem bu, Boş fake hesaplara kupon yolla sürekli aktif kullanılan hesaplara hiç bişi tanımlama....

• 12.20 öncesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 7 Temmuz 2021; 23:28:56 >
  • Beni hiç özlememiş bu aralar
  • en son ne zaman siparis verilmis hesapta
  • Eminmiyiz 🙄
  • 2 senelik hesaba gelmiş bakmadım başka hesaba
  • 100/40 gelmiş hayret

• İade kuponları 1 hafta olmaz normal kupon gelmiş
  • beni de özlememiş ty
  • Beni de özlemiş 1 yıl önce sipariş verdiğim hesaba 100/50 gelmiş haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 7 Temmuz 2021; 23:2:42 >
  • Uzun suredir alisveris yapmiyordum, tarihte bir ilk olarak 100/50 vermis.
  • Eyvallah reis
  • eyvallah hocam çok teşekkürler.

hangi aylarda sipariş geçilmiş onuda yazaydın çok iyi olurdu :)

-----çek gelen arkadaşlar son sipariş tarihi nedir-----

ahh ahhh amazoncuğum sen 20/80 ler ile kumda oyna üstüne birde cart curt şart koşuver. ATI alan üsküdarı geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 7 Temmuz 2021; 23:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

eyvallah hocam çok teşekkürler.

hangi aylarda sipariş geçilmiş onuda yazaydın çok iyi olurdu :)

-----çek gelen arkadaşlar son sipariş tarihi nedir-----

ahh ahhh amazoncuğum sen 20/80 ler ile kumda oyna üstüne birde cart curt şart koşuver. ATI alan üsküdarı geçti

12,2020 öncesi

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

teşekkürler .......

daha ilk hesap kontrolümde tam 12 den.

15ağustos 2020 sipariş tarihi 50/100 gelmiş

5ekim 2020 sipariş tarihi 40/100 gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 7 Temmuz 2021; 23:49:9 >
  • 100/40 gelmiş. En son sipariş tarihi 2 Aralık 2020.
  • 25 hesaba baktım
    En son zor hatırladığım hesaba da bir bakam dedim umudum yoktuda bir bakmışım ona gelmiş en Son 2020 Ağustos da sipariş verilmiş hesabti gelde gulme
    Hepsiburada son bir aydır sildi süpürdü ortalığı
    Trendyol atağa cikacaktir
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.