Şimdi Ara

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
7
Favori
33.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akbank mobilde 100/20 veriyor kod
  • Trendyol'da hesap silme nasıl oluyor? Artık yeter. O kadar zamandır bakıyorum. Bir tane bile gelmedi. O saçma sapan indirimlerden de gelmiyor artık. Demek Trendyol beni sevmiyor. O zaman ben de onu sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu trendyol bana da hiç kupon vermiyor. Köpeklere mama alayım dedim ama baya hesaba baktım gelmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 17 Nisan 2021; 21:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Trendyol'da hesap silme nasıl oluyor? Artık yeter. O kadar zamandır bakıyorum. Bir tane bile gelmedi. O saçma sapan indirimlerden de gelmiyor artık. Demek Trendyol beni sevmiyor. O zaman ben de onu sevmiyorum.

Bana da kendi kullandığım asıl hesap haricinde hiçbirine gelmez aldı saçma indirimler de gelmiyor artık. Trendyol engelledi mi acaba? Boşa vakit kaybı

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Bana da kupon gelmezdi. Farklı hesaplar açıp alışveriş yaptım onlara geldi. Bir de bu şekilde deneyin isterseniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler bilgilendirme için.

• Bal ve fıstık aldım iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Bana da kendi kullandığım asıl hesap haricinde hiçbirine gelmez aldı saçma indirimler de gelmiyor artık. Trendyol engelledi mi acaba? Boşa vakit kaybı

Alıntıları Göster

Bir sürü hesap var, hepsi de nadasa bırakılmış tarla gibi. Muhtemelen Trendyol'un engellemesi sebebiyle hiçbir zaman meyve vermeyecek.

• Alacagım urun 99 tl 100'e tamamlamak icin sepete 1 tlye dijital kod ekledim fakat bu seferde kod kullanilmiyor, aciklamada altin ve telefon haric diyor bu nasil bir sacmalik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 18 Nisan 2021; 10:37:54 >
  • kasım ayında birçok siparişim olmasına rağmen bana indirim tanımlamamış.

trendyolun algoritması neye göre acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sanırım farkl ıdastıcılardan toplam 50 yi geçmek olmuyore artık. her satıcıdan 50 yi geçemek lazım bende öyle oldu az önce

Alıntıları Göster

saçma sapan bir uygulama. farklı satıcılardan tek tek aldığın ürünlerin 50 tl olması yeterli olmalı. maden olmuyor o zaman farklı satıcılardan alınan tek ürünlerin hepsine de ayrı 9,99 tl kargo ücreti yapmalı. hepsiburada bu konuda en iyisi toplam 50tl olması yeterli oluyor bedava kargo için.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ocak-şubat-mart visa için açılan daha önceki aylarda kupon gelmeyen hesaplara bu sefer gelmiş.

Şubatta visa ekledim, martta kullandım şimdi hem 40/100 hem de visa 50/200 yüklenmiş. Ilginç

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Faydandık. Alışverişi çok uzun zaman önce yapılmış hesaba geldi

• Bu kupon bi bana gelmiyor herhalde

Kaç yıldır üyeyim bi bana vermediler bu kuponu

• uzun zaman alışveriş yapılmayan hesaplara geliyor. suyunu çıkarmadan 2 3 hesap açın alışveriş yapın bekleyin. sadece birisini düzenli kullansanız yeter. bende 3 tane hesap var birisine gelmiş. son alışveriş trihi 19 kasım. etik mi diye düşünmeyin evde 4 kişiyiz, 3 hesap var. alışverişlerinizi tek hesaptan yaparsanız kupon gelmedi diye üzülmezsiniz.

• TY de 200/40 gıda-içecek sepet indirimi var..

bu ve visa kuponu ile combolanıp,

avantajlı fiyatlar çıkıyor..

üründe yazan, 200/40 indirim logosuna tıklayıp, tüm ürünlere ulaşılabiliniyor..

https://www.trendyol.com/lipton/yellow-label-dokme-cay-1000-gr-x-3-adet-p-31808712?boutiqueId=564710&merchantId=126344

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ)

EDİT: Seni özledik veya mobil kupon ile (100/40) 200/80 indirim

Visa kuponu ile (200/50) 240/90 indirim oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 18 Nisan 2021; 14:14:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

TY de 200/40 gıda-içecek sepet indirimi var..

bu ve visa kuponu ile combolanıp,

avantajlı fiyatlar çıkıyor..

üründe yazan, 200/40 indirim logosuna tıklayıp, tüm ürünlere ulaşılabiliniyor..

https://www.trendyol.com/lipton/yellow-label-dokme-cay-1000-gr-x-3-adet-p-31808712?boutiqueId=564710&merchantId=126344

EDİT: Seni özledik veya mobil kupon ile (100/40) 200/80 indirim

Visa kuponu ile (200/50) 240/90 indirim oluyor..

geçen ay visa kartı kaydedip alışveriş yaptım bu ay kupon yüklenmedi bana acaba kimseyei yüklenmedi ?

• ademcell A kullanıcısına yanıt

bana yüklendi hocam..

sizde yoksa, çek satışta 4-5 tl gibi fiyata satılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 18 Nisan 2021; 14:16:43 >
  • Bana gelmiyor demiş herkes, gelmez tabi belirli taktiği var demekki adam 500 tane stok var, tane 13 TL toplu alımda 10 tl yazmıştı çek satışta. Paraya bak

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.