Şimdi Ara

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
7
Favori
33.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen hocam senin satıcının satıştakı ürün sayısı zaten 4 adetmiş, onlarında tamamı ağ adaptörü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine bas

• gelmemiş, ne iyi olurdu gillette fusıon bakyrm 2 gundur fıyatlar ucmus 150 200 tl ler havada uçuyor, 5bıçaktan 3de düşeceğiz galiba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

Ben böyle durumlarda alışveriş yaptığım satıcının en ucuz ürünü hangisiyse onu alıyorum.

Kargo limitide 50 tl olmuş bu arada

Alıntıları Göster

sanırım farkl ıdastıcılardan toplam 50 yi geçmek olmuyore artık. her satıcıdan 50 yi geçemek lazım bende öyle oldu az önce

• smartlavyer kullanıcısına yanıt
    Migros sanalda 14 lüsü 166 lira değerlendirirseniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana da gelmiş. Haber için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 hesapta dahi yok bu işte başka bir bit yeniği mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem_2c -- 15 Nisan 2021; 23:2:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

500 hesapta dahi yok bu işte başka bir bit yeniği mi var ?

500 hesabı üşenmeyip tek tek kontrol ettinmi hocam.

ben bir siteye üye olmaya üşeniyorum helal olsun gerçek ölücüsünüz

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Bot vardır hocam kolay değil tek tek girmek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • web düzelmiş sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

gelmemiş, ne iyi olurdu gillette fusıon bakyrm 2 gundur fıyatlar ucmus 150 200 tl ler havada uçuyor, 5bıçaktan 3de düşeceğiz galiba :(

Biz hep 3 pıçakli kullanıyoruz hocam 5 liyi hakedemedik 

Buda hep 50 tl lik gaz alıyoruz gibi oldu ya neyse

@yedikeresekiz Aynen hocam, aynı sepette bir satıcıdan 50 tl, diğerinden 10 tl alısveriş yapmak kargoyu ücretsiz yapmıyor. Her satıcıdan ayrı ayrı 50 ve üzeri alışveriş yapmak zaruri..

Bu durum uzun süredir böyle zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 15 Nisan 2021; 23:52:18 >
  • quote:

Biz hep 3 pıçakli kullanıyoruz hocam 5 liyi hakedemedik 

Buda hep 50 tl lik gaz alıyoruz gibi oldu ya neyse

@yedikeresekiz Aynen hocam, aynı sepette bir satıcıdan 50 tl, diğerinden 10 tl alısveriş yapmak kargoyu ücretsiz yapmıyor. Her satıcıdan ayrı ayrı 50 ve üzeri alışveriş yapmak zaruri..

Bu durum uzun süredir böyle zaten.

Alıntıları Göster

doğru sanırım 30 ken gözümüze görünmüyordu şimdi 50 olunca hissedilmeye başlandı  

• quote:

Evet hocam, diğer her şeyde olduğu gibi kargo ücretlerindede yavaş yavaş bir artış söz konusu.

30 lira ücretsiz kargo alt limiti iyiydi.50 tl ye yükseltilmesi 25 tl alimitsiz kupon sahiplerini vuracak.

Paylaş kazan kampanyası ödülü 25 tl idi.50 tl olmazsa çöp olur.

Bugün sepet toplamı 99 tl tutunca 100 tl ye tamamlamak için satıcının dükkanından 5 tl ye kadar ürün baktım ama yok.En ucuz ürünü 12 tl den başlıyor oda kulak temizleme pamuğu, makyaj temizleme suyu, koroplast buz torbası küpü gibi gereksiz gereksiz şeyler.Diğer satıcılardada durum benzer.

İnsan şöyle 1-3-5 tl lik püskevit, gofret, sakız, japon zamkı, pattes soğan gibi ürünler serpiştirir canııım

Evet limitsiz kuponlarin bir albenisi kalmadi.cunku 50 lira sipariste illaki 13 lira kargo parasi olacak

50 lira limitli gibi bir sey olmuş limitsiz çekler. 13 liraya satmaya çalışanlara gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Nisan 2021; 18:8:30 >

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Zaten milleti alıştırdı kupona, zirveye oturdu Trendyol..ancak yanıldığı konu,kuponu bitirip aynen devam edeceğini sanıyor tabi yok öyle bir dünya..kargo alt sınırı da 50 TL yapmışlar..şahsen çöp dahi almam ordan kuponsuz..zaten müşteri hizmetin yok,yorumun kötüsünü yayınlamazsın ee kupon da bitti, şimdi arada bir kupon vermeyle de döndüremez çarkı,mümkünü yok..ya kupon işini geri getirecek ya da yabancı yatırımcı payını satıp gidecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 16 Nisan 2021; 13:41:49 >
  • ocak-şubat-mart visa için açılan daha önceki aylarda kupon gelmeyen hesaplara bu sefer gelmiş.

• Aynı tarihte iki hesaptan iki ürün aldım. Birine gelmiş diğerine gelmemiş :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.