Şimdi Ara

Trendyol İade Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba konu doğru yerde mi bilmiyorum uygun yerde değilse taşınsın. Trendyoldan bir ürün aldım ürünü teslim aldım 2 gün sonra iade etmek için trendyoldan aldığım iade kodu ile belirtilen kargo firması olan sürat kargo ya ürünü kod ile verdim kodu alırken adres belirtmeniz gerekmiyor diye bilgi de mevcuttu ürünü kargoya 16 eylülde verdim. Ürün iade için gittiğinde kargo görevlisi beni arayıp bu adreste kimse yok yanlış gelmiş dedi bende nasıl olur koskoca mağazanın adresi yanlış olur dedim. Neyse bunlar bakıcam abi deyip kapattı. Kargo adresi bulamadık diye ürünü gönderdiğim kargo şubesine yollamış şubeyi aradım durumu anlattım. Dediler Ki bizlik bir durum yok trendyol ile görüşün. Müşteri hizmetleri ile görüştüm bana söyledikleri biz yeni iade kodu vericez ama biraz bekleyin yahu diyorum ki ürünün iade süresi 14 gün bakın Bü süre zaten geçti firma bu ürünü alır demi ben ürünü teslim aldıktan 2 gün sonra kargoya verdim diyorum. Ürünü almayabilirler ama sizlik bir durum yok biz yine size yardımcı olalım kod verelim ama biraz bekleyin diyorlar ve 24 gün oldu hala yeni iade kodu vermediler. ve hala beklemekteyim. Ürün alacak olursanız bu konuda dikkatli olun arkadaşlar. Muhtemelen bu ürünü firma iade almayacak ve elimde patlayacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.