Şimdi Ara

Trendyol Cüzdanım’a 10₺ Yükle 10₺ Kazan! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
11
Favori
49.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uncrowned king

Trendyol mobil uygulamayı indirmeniz lazım, web sitesinden olmaz.

Eğer mobil uygulamadaki Trendyol Cüzdanım > Cüzdana Özel Avantajlarım bölümünde, 10 TL yükle 10 TL kazan yazıyorsa 10 TL kazanabilirsiniz, aksi durumda 10 TL vermez.

Anladım. Cevabınız için teşekkürler.

• golllum kullanıcısına yanıt

Çalışıyor hocam. Trendyol Cüzdanım kısmında kampanya gözüküyorsa yararlanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyrexiz kullanıcısına yanıt

Alt limitsiz 25 tl kod ile birleşiyor mu acaba, veya 100/40 kuponla, bilginiz varmı?

• heamvivna kullanıcısına yanıt

Birleşiyor hocam.

• kyrexiz kullanıcısına yanıt

kampanya gözükmüyor hocam sağol yine de :)

• Aktif ettik cüzdanda 20 TL oldu diyelim. 40 TL de kupon var. Peki aynı siparişte hem cüzdandaki parayı, hem indirim kuponunu, kalan kısmını da karttan kullanabiliyor muyuz?

• sitede çok fazla alt limitsiz 25 tl kod satılıyor nasıl alınıyor bu kod bilen var mı ticaret için değil alışveriş için kullanıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: nDise

sitede çok fazla alt limitsiz 25 tl kod satılıyor nasıl alınıyor bu kod bilen var mı ticaret için değil alışveriş için kullanıcam

Sürekli yeni hesap açıyorlar galiba, geçenlerde biri yazmıştı. Yeni hesap açıp bekleyince 1 hafta yada 1 aya kadar kupon tanımlanıyor diye..

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

hocam ama sanırım onlar 75 e 25 şeklinde oluyor

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt

Evet oluyor ben öyle yaptım. Kalanı istersen kart ile öde istersen cüzdan ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkhomer

Evet oluyor ben öyle yaptım. Kalanı istersen kart ile öde istersen cüzdan ile.

Hocam yanlış anlamadı isem hem kupon hem de ayrı bir kart ile ödemeyi sormuş. Tam emin değilim, cüzdan ile ilk alışverişimi az önce yaptım ancak daha önceden okuduğum kadarı ile alınacak ürün bedeli kadar cüzdanda tutar olması gerekiyor.

• outofnick O kullanıcısına yanıt

Yani cüzdana para yükledik. Cüzdanda para var, bir de indirim kuponu var. Sepet 150 TL tuttu diyelim. 40 TL Kupon indirdi ödencek tutar 110 TL. Bu ödemeyi de atıyorum 20 TL cüzdan, 90 TL sini kredi kartından ödeme şeklinde yapabiliyor muyuz? Yani aynı anda kupon, cüzdan ve kredi kartı ile ödeme oluyor mu? Yani aslında burda ekstra olan cüzdan. Kupon indirimi sonrasi zaten k.kartı ile ödeme yapıyoruz da. Cüzden kullanmadığım cüzdan ile nasıl oluyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Yani cüzdana para yükledik. Cüzdanda para var, bir de indirim kuponu var. Sepet 150 TL tuttu diyelim. 40 TL Kupon indirdi ödencek tutar 110 TL. Bu ödemeyi de atıyorum 20 TL cüzdan, 90 TL sini kredi kartından ödeme şeklinde yapabiliyor muyuz? Yani aynı anda kupon, cüzdan ve kredi kartı ile ödeme oluyor mu? Yani aslında burda ekstra olan cüzdan. Kupon indirimi sonrasi zaten k.kartı ile ödeme yapıyoruz da. Cüzden kullanmadığım cüzdan ile nasıl oluyor bilmiyorum.

Yapamıyorsunuz hocam,çek düşüyor sepeti onayla diyorsunuz burada karşınıza cüzdan ve kredi kartı olarak 2 ödeme seçeneği çıkıyor ama cüzdanda sepetin tutarından daha az miktarda tl varsa sadece kredi kartı seçeneği çıkıyor.

• HanDar05 kullanıcısına yanıt

Tamam çok teşekkür ediyorum. Aynen bunu sormuştum.

• Tosla ve Garanti 150 /50 kodla oluyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Olmaz cüzdanla ödersen cüzdanda bakiye varsa oradan çeker.
    Yoksa zaten k.kartiyla vb şekilde ödersin. Kart+cüzdan birleşmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100/40 ile birlikte kulandım. Tosla ile yükledim. Lego 10696, 93 TL ye geldi.

• Cüzdan yaptığımız numarayı iptal edip başka hesapta kullanabiliyor muyuz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.