Şimdi Ara

trendyol.com'da Muhteşem İndirimlerle Kozmetik Günleri Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

trendyol.com adresinde 3-6 Temmuz tarihlerinde geçerli 'Kozmetik Günleri' kampanyası başladı.

Tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde %90'a varan indirimlerle alışveriş fırsatını Trendyol ayrıcalığı ile yapabilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaları muhteşem fiyatlarla https://www.trendyol.com/Butik/Liste/Kozmetik adresinden satın alabilirsiniz.

Üstelik tüm Gilette ürünlerinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim + Kargo bedava avantajı sizleri bekliyor. :)

www.trendyol.com/Gillette/ButikDetay/188849/Kozmetik adresine tıklayın, indirimli Gilette ürünleri sizin olsun.

trendyol.com

Şimdi alışverişle başlayın, alışverişin keyfini Trendyol ile yaşayın!

Keyifli alışverişler..

trendyol.com'da Muhteşem İndirimlerle Kozmetik Günleri Başladı!

• reklam kokan hareketler
  • 2 aydır istemeyerek de olsa takip ettiğim bir parfüm var.

2 ay önce 359 gibi bir rakamdı. sonra 369 a çıktı 1 ay boyunca 369 da kaldı.

şu an bakıyorum 363 olmuş.

çöp tırt
  • indirim filan hikaye
  • yarısı tükenmiş

kalan yarısıda piyasa fiyatı ile aynı
  • Yüzde 90 a varınca alcam ben onu bekliyorum varamadi bi türlü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyol mu çarşı esnafı mi desen çarşı esnafı derim. Böyle sattiginin arkasında olmayan başka firma yok sanırım . kalitesiz ürün satıyorlar. Eksik ürün gönderdiler... Iadede binbir takla atıyorlar ve hala bu forumda reklamı yapılıyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melike'yi görür görmez sayfayı kapattım, Sonra herkes anlasın bunu diye yorum yazmak için tekrar girdim.
  • melikecim yapma bunu yaaa.Yemin ederim benim gibi yılların ölücüsünü bile sıcak fırsatlardan soğuttun, yeter yaaa.
  • Yapmayın ya %90 indirim yazmışsınız. Ürünün fiyatı 100 TL. 1000 TL den mi indirdiniz yani o kadar. Pessss doğrusu pess
  • Trendyol'dan aman parfüm almayın.

ÇAKMA.

Şikayetvar, Ekşisözlük vs yerlerde hep bahsedilmiş.
  • Parfüm 450 TL,
    İndirim 10 TL,
    Melike 10 numara pazarlamacı.
  • Fiyatlar nedense her kampanyada aynı.Kampanya indirim oranı farklı olsada zamanla fiyatlar hep aynı.buradaki çoğu kişi az çok fiyatlardan haberdar.şişirme ilan açarsanız böyle tepkiler gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzubesti -- 4 Temmuz 2018; 16:54:53 >
  • Ben ne zaman görsem parfümlerde %90 indirim var Trendyolda
  • Gidin tutasteye bakın parfüm için donanımda konusunda var 150 liraya 7/8 parfüm alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatı şişirmişler sonra indirmişler :D Enayi mi lan bu millet çöpler :)
  • Trendyol'da indirim kuponu sistemi var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.