Şimdi Ara

Trendyol 100/50 - 5 TL (hesap dahil) ***BİTTİ*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
5.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umuyorum ki iade yapacaktır arkadaş . Akşama hallederiz dedi ama bakalım ne gibi bir aksiyon alınacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 13 adet aldım 2 adet dışındakiler malesef iptal oldu. Son mesajında iade yapmayacağını dile getirdin. Yarın da iade gelmezse gerekli aksiyonları alacağımı bildirmiş olayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20den fazla almıştım. 18 tanesini yazdım. Ödemeyi reddetti. Baraj, banlı 20 hesapmış. İşi yokuşa sürüyor. İyi niyetliydi halbuki neden böyle yaptı anlamadım.

• Bende 20 adet aldım 6 tanesi geçti ilk partim 10 adet 10 TL den aldım sonrakiler 5 TL idi 10 TL olanların cogu takıldı mağdur olanlar beraber hareket edelim ben savcılık için a4 kağıda cıktı aldım doldurdum birlikte yürürsek nitelikli dolandırıcığıla girer ağır cezaları var. Ben peşini bırakmam dekontları aldım. Herkes iade ederken ben vermem diyemez.

• 1000 tane hesap satıyosun yarısı bana kalsın diyosun ayıp senin gibi satıcıya

• Arkadaşlar bakın, çok yoğun bir mesaj trafiği içindeyim, yüzlerce hesap var.
    Adam gelmiş 4 hesap almış, 3 tanesinden alışveriş yapmış 5 TL'nin peşine düşmüş.
    Zaten alışverişten 45*3 = 135 TL kârlı alışveriş yapmış

Diğer bir arkadaş 20 hesap almış, 6 tane siparişi tamamlanmış, 14 hesap için 70 TL iade istiyor,
    45*6 = 270 TL kârlı alışveriş yapmış.

Diğer arkadaş 13 hesap almış,
    65 TL kuponlara para ödemiş, 90 TL karlı alışveriş yapmış, 25 TL kârlı alışveriş yapmış.

Elinizi vicdanınıza koyun.

Savcılıkla, maliye ile tehdit boşuna etmeyin, yasaları sizden iyi biliyorum.

Gerçekten mağdur olan arkadaşlara kısmi olarak yardımcı olacağımı belirttim zaten. Benim hepinizden daha fazla zararım var.

Hesap listesini PM den ileten arkadaşların kuponlarını kontrol ediyorum,
    Lütfen değiştirilen şifreler ile birlikte geri yazınız.

Önemli not: Hesap kontrolleri çok fazla vaktimi alacağı için uzun bir süreç olacak. Kimse mağdur olmasın diye uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcrs -- 10 Temmuz 2020; 20:56:9 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Herkesten fazla ne zararın var bi anlat merak ettim programla kupon topluyonuz

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Herkesten fazla ne zararın var bi anlat merak ettim programla kupon topluyonuz
    Sen kupon mu aldın kardeşim ?
    Birde senle uğraşmayalım değil mi!

Arkadaşlar yeni bir karar aldım.
    Gerçekten zararı olan tüm arkadaşların zararlarını iade edeceğim. Buna şüpheniz olmasın.

Şartlar;
    Size gönderilen kuponların tamamını iade etmeniz şartıyla paranızın tamamını iade edeceğim.
    İptal edilmeyen hesaplardaki siparişleri kendiniz iptal ederek geri teslim edeceksiniz, veya Ürün kargoya verildiyse geri iade edeceksiniz.

Böylelikle kimse mağdur olmamış olur, hesaplara geri yüklenecek olan kuponları ben kullanacağım.

Not: Lütfen hesaplarınızdaki kredi kartı bilgilerinizi siliniz.
    Bu şartları kabul eden tüm arkadaşlar, Değiştirdiğiniz şifre var ise güncel haliyle bana liste olarak iletiniz.

• halilcrs kullanıcısına yanıt
    Herkes iade edecekmiş ...bi de onla uğraşacak millet ...yokuş yapma bence iptal edilen siparişin parasını iade et .

• quote:

Orijinalden alıntı: skymasterrr

Herkes iade edecekmiş ...bi de onla uğraşacak millet ...yokuş yapma bence iptal edilen siparişin parasını iade et .
    Konudan uza kardeş. Git başka yerde oyna. Senin işin yok burda.
    Benden kupon almadın. Hadi yol al

Tamam sen yine insaflısın bana kupon satan yarıdan fazlasını kabul etmedi

• Kupon alan arkadaşlardan biri mağdur idi.
    20 adet kuponu 80TL ödedi, 1 tane başarılı siparişi vardı.
    Bir kuponu 25 saydık. 55 TL iade edildi.

• Arkadaşlar, ben 20 tane almıştım fakat sadece 1 ürün gelmisti. Satıcıdan bu kupon için yarı yarıya bölüşerek iade yapmasını istedim o da kabul etti ve gerisini iade yaptı. Yani ben 80TL 20 kupon için odemistim fakat ne benim ne satıcının elinde olmayan sebeplerden dolayı siparişler iptal edildi. Gelen 1 adet hesap için 25TL ben kâr etmiş oldum 25tl satıcı. 80TL'den 25 düşerek kalan tutarı iade etti. İki taraf kârli oldu sorun kalmadı.

Evet tam da konuya yeni yazmıştım. Konuyu yukarda da özet geçtim. İki tarafta mağdur olmadı benden yana.

• quote:

Orijinalden alıntı: butxy

Arkadaşlar, ben 20 tane almıştım fakat sadece 1 ürün gelmisti. Satıcıdan bu kupon için yarı yarıya bölüşerek iade yapmasını istedim o da kabul etti ve gerisini iade yaptı. Yani ben 80TL 20 kupon için odemistim fakat ne benim ne satıcının elinde olmayan sebeplerden dolayı siparişler iptal edildi. Gelen 1 adet hesap için 25TL ben kâr etmiş oldum 25tl satıcı. 80TL'den 25 düşerek kalan tutarı iade etti. İki taraf kârli oldu sorun kalmadı.
    Sizin gibi mağdur olanlara yardımcı oluyorum hocam.
    Herkes cinlik peşinde. Aldığı kuponlarla 700TL karlı alışveriş yapanlar var, ödediği paradan kat kat karda ama direniyor.

Mağdur olmayan arkadaşlar lütfen boşa meşgul etmeyin.
    Hesabınızı yapın kardaysanız sorun yok demektir. Eğer zarar ettiğinizi düşünüyorsanız lütfen özel mesaj gönderin.

Dediği gibi 500tl kâr edip 50TL'nin peşine düşmeyin arkadaşlar bence. Belli bir oranda kâr ettiyseniz sorun olmamalı.

• Bu arkadaşın art niyetli olduğu açık. Kendi kafasına göre kar zarar oranı belirlemiş. Birde anlamadığım kupon paralarının iade etmeyeceğini söyleyip bu kadar nasıl pişkin tavırlar sergiliyor. O kadar insanın parasını aldı. Kaç bin kazandıysa geri vermemek için nasıl bir oyun sergileriz niye düşünüyor tabi. Yanına kalmalımı kesinlikle hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 11 Temmuz 2020; 7:58:12 >
  • Arkadaşlar küsmen haklı olabilirsiniz ancak durumu iyice gözden geçirip ondan sonra itiraz edin bence.
    Örneğin 30 tane hesap almıştır birisi 5 sipraşi iptal edilmiştir bu adamın itiraz etmesi uygun değildir( bana göre).
    Bir başkası 50 hesap almıştır 40 tanesi iptal edilmiştir mantıklı bir şekilde ortak bir yol bulunabilir iade konusunda.
    Ancak adam 10 kod almış 3 ü iptal edilmiş bu adamda para istiyor.
    Yok savcılığa giderim yol bana yakın adliye yok amcam var dayım var sürekli tehdit. Bedava peynir yerken ses yoktu değil mi? Bende kupon aldım benimde siparişim iptal oldu ancak dönüpte paramı istemedim. Çünkü yeterince kar etmiştim zaten. Yada zarar da etmesem olurdu.
    Siz kar ettiyseniz alışverişlerinizde sorun olmamalı bence. Yok arkadaş şu kadar kar etmiş bu kadar kupon satmış!!! Sende sat arkadaşım sen sat ilk alan ben olayım. Oturduğu yerden kupon satıyormuş bir program kurmuş otomatik hesap açıyormuş!!! Bırakta nefes almadan program kurup yemek yemeden su içmeden biraz daha fazla para kazansın (siz salla başı al maaşı yapanlardan).

Ben 1 adet kupon aldım. Almak istediğim ayakkabı 275TL'ydi. 225 TL'ye aldım. Siparişim iptal oldu ve aynı ayakkabı şu an 355 TL. 130 TL zarardayım sizin yüzünüzden. 65 TL gönderin lütfen yarı yarıya herşey 👍 Kupon aldığım adama bunu söylemek neden aklıma gelmedi diyordum ben de.

Bi uyanık sizsiniz değil mi memlekette. Bu uyanık kim tanımam etmem ama bir kuruş bile bırakmayın bunun gibilere. Edevletten yazın şikayetinizi size niye aldınız diye soran olmaz korkmayın. 2 polis kapısına geldiğinde onlara da kâr zarar hesabı yapsın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.