Şimdi Ara

Trendy Optik ve traji komik hikayem :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her şey 16.05.2011 tarihinde Silhouette marka çerçevesiz gözlüğümü cam değişimi için Trendy Optik İçerenköy Carrefour Şubesine bırakmamla başladı. Yarın akşam gelip alabilirsiniz dediler. Ertesi gün gittiğimde atölyeleri kapalı olduğundan yapılamadığı ertesi gün gelmem söylendi. 18.05.2011 de gittiğimde camın değiştiğini ancak camın çerçeveye monte edildiği yerdeki plastik parçaların çerçeveye uygun olmadığını, çerçevenin cam takılırken eğildiğini farkettim ve kabul etmedim. 23.05.2011 tarihinde yeniden gidersem gerekli değişiklik ve düzeltmelerin yapılacağını söylediler. Yine gittiğimde gözlüğüme uygun parçaların ellerinde olmadığını ertesi gün yeniden gelmemi söylediler. Yeniden gittiğimde atölyelerinin salı günleri kapalı olduğunu ertesi gün gitmemi söylediler. Çarşamba günü altıncı gidişimde camı yeniden değiştirdiklerini nispeten daha ince ancak yine çerçeveye uygun olmadığını, çerçevedeki eğikliği düzeltmeye çalışırken kaplamasını bozduklarını farkettim. Çerçevedeki arızanın ben ilk getirdiğimde olmuş olabileceğini iddia ettiler. Bütün olanların kamera şakası olduğu konusunda şüphelenmedim değil. Bağdat Caddesi No.374 de bulunan merkezlerini aradığımda karşıma Necdet Bey çıktı. Patronmuş kendisi. Durumu anlattığımda yanına gitmemi yardımcı olacağını söyledi. Gittiğimde garanti kapsamında bozulan parçanın değişeceğini bana bilgi vereceklerini söylediler. İki hafta haber gelmedi. 8 Haziranda aradığımda gözlüğün yurtdışına gönderildiğini beklediklerini söylediler. 22 Haziranda gözlüğün hazır olduğuna ilişkin mesaj geldi ve almaya gittiğimde farklı renkli orjinaliyle ilgisi olmayan yan tellerin takıldığını orta kısmın eski gözlüğüme ait olduğunu gördüm. Renk farkının kullanımdan kaynaklandığını söylediler ancak benim gözlüğüm sadece altı aylıktı. Bana yanlara taktıkları tellerin orjinal Silhouette olduğunu sevk irsaliyesi veya fatura ile ispatlamalarını istedim ispatlayamadılar. Bunun üzerine kendi çerçevemi istediğimde orjinal çerçevemin garanti gereğince firmada kaldığını yenileri gönderip alabileceklerini söylediler. Hala bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.