Şimdi Ara

Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
0
Favori
44.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon 662-100 lira puan (world kartın hb deki kampanyası) 562 liraya alınabiliyor.Ne dersiniz bide Samsung M7603 Beat Dj var 419-100 319 liraya geliyor.Ben iki telefonuda beğendim tabiki lg daha iyidir ama aradaki fiyat farkına değermi sizce?

Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir
    Transparan tuş takımlı LG GD900 mayıs ayında piyasaya sürülebilir

• tşk ederim arkadaşlar ilginize
  • bu arada video çekimi 3pg den başka formatta yapılabilir mi yapılırsa nasıl olacak?
  • tarzanabi benim telefonda v10d versiyonu var sürüm yukseltince giderilmiş problemi yada yüklenince herhangi bir problemle karsılastınmı?
  • video çekimi 3gp formatında oluyor ama son derece kaliteli. ihtiyaç duyarsan video kalitesini düşürmeden avi veya divx formatına çevirirsin herhangi bir programla.
    ben telefonu aldığım gün yazılımı yükselttim o yüzden eski sürümde bir sorun olup olmadığını bilmiyorum doğrusu :) ancak kendi sitesinden programıyla yükledim o yüzden telefon bir riske girmemiş oldu; yeni yazılım her zaman daha iyidir..
    yükselttiğim v10e sürümüyle hiç bir problem yaşamadım.
  • tarzan abi bolt browswr ile girdim yine de izleyemedim videoları bir de bu tarayıcıda touchpad çalışmıyor değilmi yani bende çalışmadı sizede nasıl 2,cisi nimbuzzu kuramadım beyanname geçersiz ya da bozuk dosya diyor tşk ederim bu arada evet 3gp video çekimi pc de de iyi gösteriyor
  • Açıkçası ben BOLT browser ile videoları izleyebiliyorum. Öncelikle bir video testi yapıyor program; sunduğu ikinci seçenekte videoları oynatacak ayarı buluyor. Touchpad ve Multitouch ise maalesef 3. parti yazılımlarda etkin olmuyor.
    Nimbuzz ise herhangi bir java gibi atılıyor sadece; isterseniz bir de telefonun kendi tarayıcısı ile nimbuzz'ın sitesine girip oradan direk telefona indirmeyi deneyin..
  • tşk ederim tarzan abi başka bir msn programı kurdum (ebuddy) sen bolt browser ve operada hangi versiyonları kullandığını söylermisin onu kurayım bende dene yanılma yöntemleri çok vaktimi alıyo çünkü
  • bolt browser 1,6 ile youtube girip video izledim tarzan abi ayrıca dns ayarı yapmadan girdim:))
  • gd900 de slow motion dene şey var mı nasıl çalışır tan olarak ne işe yarar tarzan abi
  • elmada bi geldin ölü konuyu senlendirdin :) telefonla uğrasasım yok ama elime aldıracaksın aleti :)
  • slow motion şu şekilde çalışıyor; normalde saniyede 30 kare çeken kamera saniyede 120 kare çekiyor; bunu da 15 kare olarak oynatıyor. kısacası, bir güvercinin havalanmasını çektiğinizde güvercinin kanatlarının hareketini net olarak seçebilirsiniz. (hızlı çekim de tam tersi)
    bu şekilde havuza dalarken çekilmiş bir videom vardır, şahanedir :)
  • telefon bugün elime ulaştı. hb den aldım. dokunmatiği çok güzel tepki veriyor. ilk şarjını bitirdim donma gibi bişeyle karşılaşmadım. telefonu nasıl güncelleyecez acaba bilen var mı? ayrıca telefondaki sürümün kaç olduğunu nasıl öğrenecez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi
    Program arayan arkadaşlarhttp://www.lgarenaforum.co.uk/index.php?PHPSESSID=5aj7s5t8cd0ied13p34957h7j3&board=9.0 adresinden KM900 Arena için uyumlu olan bu programları hiç sorun yaşamadan kullanabilirler. Bu sitede duvar kağıtları, programlar, oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor.

üyelik mi istiyor bu site
  • bende aldım bu gün gerçekten beyendim ilk şarjdan sonra yapmam gereken bişiler varmı sürüm yükseltmek vs gibi..
  • @goktenri;
    Telefonu Ayarları->Telefon bilgisi kısmından telefonun sürümünü görebilirsin. lgarena forumundan indirdiğim dosyalar için üyelik kullanmadım ama üyelik ücretsiz sanırım.
    @helmetbond;
    Sürümü yükseltmek zorunlu değil elbette. Yine de istersen LG'nin kendi sitesinde sürümü güncelleyebileceğin bir program mevcut. Çoğu gd900'ün sürümü V10D olarak geliyor, şu anda mevcut olan son sürüm V10E diye biliyorum ben.
  • peki güncellesem bana bi katkısı olur mu?
  • teşekkürler dostum. benim telefon da v10d olarak gelmiş güncelledim v10f oldu ancak gücelledikten sonra dokunmatik daha bi coştu artık parmağın gölgesini algılıyor.
  • Sana kalmış Ben hazır bulmuşken güncelleyiverdim sonuçta. Çoğu üretici kendi yazılımı sorun çıkarmadıkça yazılım güncellemenin çok da gerekli bir şey olmadığını söylüyor; ben bir sorunum olmadığı halde yükledim. Neticede yeni yazılım daha iyi pil performansı ve daha güzel resimler demek.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.