Şimdi Ara

Transformers: The Game (ÇIKTI) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
2
Favori
211.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya elin bilgisayarının özellikleri dandik tüm ayarlar full oynuyo benimkisinde full kapalı ekran kartım nvidia G-force fx5500 tüm ayarlar kapalıyken bile patlama sahnelerinde yavaşlıyo ne yapabilirim?
  • o bölümü geçtim hatta megatron la optimus un karşılaşmasında kalakaldım canı çok az kaldı sonra havaya uçak modunda yükseldi bi binanın tepesine çıktım ateş ediyom yemiyo öyle orda duruyor anlamadım gitti
    ama bu ve diğer nedenlerden dolayı oyunu silmem çok güzel oyun tavsiye ederim
  • geçtimmm bitirdim autobotları deceptionların 3. bölümüne geldim
  • bu oyunun film de süper çizgi filmi süper oyun çokkkk süper helal olsun bide bu oyunun system gereksinimi ne yardım
  • ben şu bumblee'yi helikopter ile taşıyorlar ya orada kaldım decepticonlarda ise ilk bölümü geçemedim yardım edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cross_Hamit

bu oyunun film de süper çizgi filmi süper oyun çokkkk süper helal olsun bide bu oyunun system gereksinimi ne yardım

Minimum System Requirements

* 3D hardware accelerator card required 100% DirectX® 9.0c-compliant 64MB video card and drivers*
    * Microsoft® Windows® XP/Vista
    * 1.2 GB of uncompressed hard disk space (plus 300 MB for the Windows(R) swap file and 1MB free for saved games)
    * DirectX 9.0c (Included)
    * 100% DirectX 9.0c-compliant true 16-bit sound card and drivers
    * 100% Windows XP-compatible mouse, keyboard and drivers
    * 100% Windows XP-compatible quad speed DVD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate)
    * All NVIDIA® GeForce® 4 Ti 4200 64MB and better chipsets
    * All ATI® Radeon® 8500 64MB and better chipsets
    * 100% Windows XP-compatible gamepad (optional) (Game controller with 10 or more buttons and dual analog sticks required)

• decepticonların 3 level inde takıldım bi tane tanka dönüşen robot var browl mu ne ona tanklar ateş ediyo onları öldürdükesen sonra tekrar tekrar geliyo hepsini öldürdüm browl bi yere geldi durdu dönüştüremedik browlu bi türlü bi el uzatsanız? bide oyun yarım saat bi saat falan oynuyom sonra kasıyo bide bilgisayarı açar açmaz oynamazsam yine kasıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *aybars* -- 16 Kasım 2007; 16:10:12 >
  • bu oyunu aldım bekledğimden kötü çıktı yaw
  • ben de bugün aldım araba kontrolü gerçekten çok berbat.bu sorunun düzeltilmesi için bi patch filan yok mu ya kafayı yicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: leanback

bu oyunu aldım bekledğimden kötü çıktı yaw

aynen..
  • Zaman geçirmek için oynanabilir yaw. Ben oynadım biraz fena değil, arabayı da biraz yavaş sürünce sorun olmuyo...
  • bu oyunu hevesle aldım ama benim pc'de çok kasıo yaw
    bi de araba sürüşü iğrenç
  • bu oyunu hevesle aldım ama benim pc'de çok kasıo yaw
    bi de araba sürüşü iğrenç
  • manyak bi oyun ya
  • nası güzel diosunuz yaaa.çok kötü bi oyun bence.gerçi zevkler tartışılmaz da ne bilim aşırı kötü yaa..helal olsun activisiona transfromers ı da heba ettiler.hele o araba sürme olayı.aman aman çok kötü yaa.bilardo oynuorm hissettim.arabalara bi çarpıosn hani degaj derler ya futbolda onun gibi bişi oluo arabalar.bırakın şunu oynamayı ya.ut 3 var mis gibi.
  • Ewt arkadaslar sonunda oyunu bitirdim autorobotlarla tabi dellenip hile kodunu kullandım su cube un ordaki yeri gecmek için.Dileyenlere vereyimde yardımı olsun fazla sinirlemeden gecin
    * Unlock Unlimited Ammo - Up, Down, Left, Right, Up, Up, Down
    * Unlock Unlimited Health (Invincibility) - Left, Left, Up, Left, Right, Down, Right
    İlki sınırsız silah,2. si sınırsız saglık yani birsey işlemiyor.Hileleri oyunu load yaptıktan sonra campaing i sectigimiz menude yazıyoruz zaten dogru yaparsanız kırmızı bir flash oluyor 1 saniyelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majaran -- 6 Ocak 2008; 20:59:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kubillian

nası güzel diosunuz yaaa.çok kötü bi oyun bence.gerçi zevkler tartışılmaz da ne bilim aşırı kötü yaa..helal olsun activisiona transfromers ı da heba ettiler.hele o araba sürme olayı.aman aman çok kötü yaa.bilardo oynuorm hissettim.arabalara bi çarpıosn hani degaj derler ya futbolda onun gibi bişi oluo arabalar.bırakın şunu oynamayı ya.ut 3 var .

+1000
    Ben boyle igrenc grfikli oyun gormedim yukledigim gibi sildim. Ayirca sadece grafikler de degil kontroller sesler atmosfer yani bi oyunun her seyi mi cok kotu olur bence bu kadar oyun susadiysaniz sistem veya oyun yoksa elinizde solitare oynayin walla cok daha zevklidir bence.

• yaw decepticonlarda scorponok şehire geliyo ya ordaki böcüklerin tümünü öldürdüm bi türlü bitmiyo bölüm bi yardım edin bi el uzatın bu garibanagörevde napıyozki ???
  • ya arkadaşlar bu decepticon bölüğmünde helikopetrin sırtındaki scorpion (akrep ) 5 tane radar ı patlatcak ama patlatamıyor ne yapmam lazım yaaa???süre yetmiyor
    hız için ne lazım ?

kalavyelerinize saglık şimdiden
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

ya arkadaşlar bu decepticon bölüğmünde helikopetrin sırtındaki scorpion (akrep ) 5 tane radar ı patlatcak ama patlatamıyor ne yapmam lazım yaaa???süre yetmiyor
    hız için ne lazım ?

kalavyelerinize saglık şimdiden

Kumlu bölgelerden git daha hızlı gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.