Şimdi Ara

Transformers Armada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu çizgi filmi arıyorum, ingilizce kaynak var fakat türkçe dublaj yada altyazı bulamadım elinde olan var mı yada nasıl bulabilirim?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Transformers Armada: Efsanevi Bir Macera

Transformers Armada, 2003 yılında yayınlanan efsanevi bir animasyon dizisidir. Dizi, Dünya'ya gelen ve gezegeni tehdit eden Mini-Con'larla savaşan Otobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşı konu almaktadır.

Transformers Armada Türkçe Dublaj

Türkiye'de Transformers Armada, Türkçe dublajla yayınlanmıştır. Dizinin tüm bölümleri internette ve uydu kanallarında Türkçe olarak izlenebilir.

Transformers Armada 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj

Dizinin ilk sezonu, 13 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümünde, Mini-Con'lar Dünya'ya gelerek kaos yaratmakta ve Otobotlar onları durdurmaya çalışmaktadır.

Transformers Armada İzle

Transformers Armada'yı Türkçe veya İngilizce olarak çeşitli platformlardan izleyebilirsiniz. Dizinin tüm bölümleri YouTube, Dailymotion ve diğer video paylaşım sitelerinde mevcuttur.

Transformers Armada Türkçe Dublaj 1. Bölüm

Dizinin Türkçe dublajlı ilk bölümü, Transformers Armada hayranları tarafından büyük beğeni toplamıştır. Bölümün akıcı anlatımı, heyecan verici sahneleri ve kaliteli dublajı izleyicileri büyülemektedir.

Transformers Armada, hem eski hem de yeni nesil animasyon severler için unutulmaz bir deneyim sunan kült bir dizidir. Türkçe dublajıyla Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Orijinal dilinde izlesen daha iyi olur sanırım

Ama Türkçe çevirisi yok bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 22 Ocak 2017; 15:32:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden vardı küçükken izlemiştim. A2 seviyesindeyim biraz anlıyorum ama anlamadığım kısımlar oluyor
  • türkçe dublajı yapılan bir seri armada ama internette bulamazsın gibi geliyor. yani dublajı yapan şirketi bulsan belki arşivlerinden paylaşırlar.
  • Cartoon Network bundan yaklaşık 10 yıl kadar önce veriyordu. Türkçe dublaj tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _devilpotion_

bunu izle sende
    http://www.cizgifilmizlet.org/transformers-1-bolum-izle/

Armada bir başkaydı ya

Arşivleyen yok mu ya vardır illa ki birinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel çizgi filmdi. Bulursan haberdar et lütfen.

• Armada yi eskiden D çocuk dan Türkçe dublaj izlerdim. Harbiden çok güzeldi ya. Arastirirsan bulabilirsin belki, bulursan haberdar eder misin?

• Bulsam o kolay zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatıyorum önceden televizyonda verilen transfers bulabilen var mı 2 sezondu heralde

• 2. bölümden itibaren japonca dublaj türkçe alt yazı buldum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.