Şimdi Ara

Traktörcüler Buraya!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
209.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meskisehiri

quote:

Orjinalden alıntı: new_hollandcı

ARKADAŞIM O TRAKTÖR 20087 YILINNIN EN İYİ TRAK TÖRÜ SEÇİL Dİ
    NEW HOLLAND TRAKMAK TÜRKİYEDE URETİLİP TAMAM YERLİDİR SADECE MAZOT POMPOASI BOSH POMPADIR Bİ O DİŞARDAN İHRAÇ OLUR ORDAN GERİYE KALAN HER TARAFI YERLİDİR
    BİZİM BÖLGEDEN GENELDE TT VE TD VETN90F VAR BEN KAYSERİ YAHYALI SERVİSİ
    NEW HOLLAND TRAKMAKJ BAŞARINIZ UZMANLIMIZDIR

HA BİDE BİZ TD 65BDW İLE
    SAME 60 YAKITINI ÖLÇTÜK
    1 LİTRE NEW HOLAND 5 KM GİTTİ (GAZ TAMGAZ 25 GAZ)
    1LİTRE SAME ARGON 60 4KM GİTTİ(GAZ TAM GAZ 25 GAZ)

KURBANIN OLUYUM NEW HOLLAND SENİM SENİN GİBİSİ DÜNTADA TEKKKK

NE SAMESİ NE JOHN DERESİ SEN DEUTZ NE MF (MF ZATEN ALMANLARA SATILDI )
    İŞTE NEW HOLLAND YAKIT TASARRUVUNUN ADRESİİİ

TARTIŞMAK İSTEYEN VARSA GELİSİN
    mauserle_ask@hotmail.com

NH yerli değil, sadece TT ve TD serileri burada üretiliyor, o yüzden de halkımız burada üretildiği ve ucuz olduğu için bu serileri alıyor. Buradaki yanlış anlaşılmayı düzeltelim. Türklerin tamamen kendilerinin ürettiği ünlü 2 tane marka var. Birisi Tümosan diğer Erkunt'tur.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kim ne derse desin fıat en iyi motordur ama çok yakar yolda işe gelincede en iyisini yapar
    yakıt ta tasarruf diyosan john deere

• quote:

Orijinalden alıntı: GONDOR-01

arkadaşlar kim ne derse desin fıat en iyi motordur ama çok yakar yolda işe gelincede en iyisini yapar

Alıntıları Göster
    Fiat kral ama same daha az yakar.john deere deli gibi içer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadağlı1

Fiat kral ama same daha az yakar.john deere deli gibi içer.

Alıntıları Göster
    yok be kardeşim yeni john deere ler öyle degil çok az yakıyor
  • quote:

yok be kardeşim yeni john deere ler öyle degil çok az yakıyor

Alıntıları Göster
    Burada açıkladım.http://forum.donanimhaber.com/m_14662346/mpage_2/key_/tm.htm

Traktör piyasasının lideri Fendt'tir. En yakın rakibine bile teknoloji olarak en az 10 yıl fark atmış durumda. ikinci John Deere geliyor. Tüm traktör firmalarına gidin sorun, hepsi bir numara Fendt diyecektir. Bu herkes için kabul edilmiş bir gerçek.

Bana göre sıralama şöyledir:
    1. Fendt
    2. John Deere
    3. Case
    4. New Holland ( Case ve NH zaten aynı diyebiliriz, sırası önemli değil)
    5. Claas
    6. Valtra
    ....
    ...
    ..
    .

Fendt birinci ama ülkemizde alım gücü az olduğu için bilinmiyor ve alan olmuyor. Bu durumdan en çok NH ve MF yararlanıyor.

• quote:

Burada açıkladım.http://forum.donanimhaber.com/m_14662346/mpage_2/key_/tm.htm

Traktör piyasasının lideri Fendt'tir. En yakın rakibine bile teknoloji olarak en az 10 yıl fark atmış durumda. ikinci John Deere geliyor. Tüm traktör firmalarına gidin sorun, hepsi bir numara Fendt diyecektir. Bu herkes için kabul edilmiş bir gerçek.

Bana göre sıralama şöyledir:
    1. Fendt
    2. John Deere
    3. Case
    4. New Holland ( Case ve NH zaten aynı diyebiliriz, sırası önemli değil)
    5. Claas
    6. Valtra
    ....
    ...
    ..
    .

Fendt birinci ama ülkemizde alım gücü az olduğu için bilinmiyor ve alan olmuyor. Bu durumdan en çok NH ve MF yararlanıyor.

Alıntıları Göster
    dogru söylüyosun kardeş ben tekirdag çorluda tarım fuarına gittim
    traktörün önü arkası sagı solu her tarafı yukarı aşagı kalkıyo iniyo hem de otomatik sürüş tipi de var
    fiyatıda iyi 59bin euro

Traktörcüler Buraya!!!

Traktörcüler Buraya!!!

• quote:

dogru söylüyosun kardeş ben tekirdag çorluda tarım fuarına gittim
    traktörün önü arkası sagı solu her tarafı yukarı aşagı kalkıyo iniyo hem de otomatik sürüş tipi de var
    fiyatıda iyi 59bin euro

Traktörcüler Buraya!!!

Traktörcüler Buraya!!!

Alıntıları Göster
    Evet arkadaş, daha bilinmeyen bir sürü özellikleri var. Fendt'ler her yönden diğer traktörlerden öndedir, fiyat olarak da böyle. Mutlaka diğerlerinden en az 10000 € civarı pahalıdır. Doğal olarak çevremizde pek Fendt göremeyiz. Bu yüzden de etrafı yaygaraya veriyorlar, daha piyasada görmediğim motoru nasıl birinci yapıyorsun diye. Halbuki o motoru kaç senelik bir farmanın ürettiğini bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meskisehiri -- 18 Nisan 2008; 12:38:31 >

• quote:

Evet arkadaş, daha bilinmeyen bir sürü özellikleri var. Fendt'ler her yönden diğer traktörlerden öndedir, fiyat olarak da böyle. Mutlaka diğerlerinden en az 10000 € civarı pahalıdır. Doğal olarak çevremizde pek Fendt göremeyiz. Bu yüzden de etrafı yaygaraya veriyorlar, daha piyasada görmediğim motoru nasıl birinci yapıyorsun diye. Halbuki o motoru kaç senelik bir farmanın ürettiğini bilmiyor.

Alıntıları Göster
    Fendt'te hiç duymadığım bir markaydı.Köyüme sokmam.Çürük motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: karadağlı1

Fendt'te hiç duymadığım bir markaydı.Köyüme sokmam.Çürük motor.

Alıntıları Göster
    ben mercedes'in tractörlerini seviyorum trak1100 ler var universal of harika ya süper...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeNgİzHaN.

ben mercedes'in tractörlerini seviyorum trak1100 ler var universal of harika ya süper...

Alıntıları Göster
    beyler 255 massey ferguson turbosunu sıfır ya da ikinci el kaça buluruz?
  • quote:

Alıntıları Göster
    kardeş en iyi si TAFE traktörleri hem ucuz hem de az yakıyo gelin size de verelim tokat bayii
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatoğulları

kardeş en iyi si TAFE traktörleri hem ucuz hem de az yakıyo gelin size de verelim tokat bayii

Alıntıları Göster
    Tafe ile Uzel/ MF 240 teknik olarak farkı var mı..
    Tafe'nin yerlilik oranı nedir bilen var mı?

www.magazinulasim.com
    www.otometre.com

• quote:

Orijinalden alıntı: arasdag

sizce en iyi traktör hangisi bana göre waltra...
    bana göre tafe
  • quote:

bana göre tafe

Alıntıları Göster
    New Holland ın üstüne tanımam. O kadar

Traktörcüler Buraya!!!

Traktörcüler Buraya!!!

Traktörcüler Buraya!!!

Traktörcüler Buraya!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramayk -- 1 Aralık 2011; 17:50:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asan70

www.magazinulasim.com
    www.otometre.com

Alıntıları Göster
    tafe ve massey ferguson aynı sadece massey in patenti uzel dir aslında asıl sahibi tafe dir internet sitesiwww.tafe hame.com

• quote:

www.magazinulasim.com
    www.otometre.com

Alıntıları Göster
    www.tafehome.com

• quote:

www.tafehome.com

Alıntıları Göster
    quote:

tafe ve massey ferguson aynı sadece massey in patenti uzel dir aslında asıl sahibi tafe dir internet sitesiwww.tafe hame.com

Tafe
    http://www.tafe.com/mf241Maha.htm
    sitesine göre Massey Ferguson, Eicher ve Tafe markalarıyla traktör üretiyor..Ama Türkiye'de MF adının kullanım hakkı Uzel' e ait.Ve MF nin üç önemli traktör üretim merkezinden biri..
    Tafe ve MF/Uzel ikilisinden en fazla yerlilik oranına Uzel üretimi MF sahip olmalı..

Ayrıca Uzel; MF markasıyla üretim yaparken Ursus/traktör, Holder/traktör ve Uzel/biçerdöver markalarının sahibidir..
    Tafe Türkiye'de montaj yapıyor zannediyorum.Bilen varsa yerlilik oranını öğrenmek isteriz..

www.OTOMETRE.com

• quote:

quote:

Tafe
    http://www.tafe.com/mf241Maha.htm
    sitesine göre Massey Ferguson, Eicher ve Tafe markalarıyla traktör üretiyor..Ama Türkiye'de MF adının kullanım hakkı Uzel' e ait.Ve MF nin üç önemli traktör üretim merkezinden biri..
    Tafe ve MF/Uzel ikilisinden en fazla yerlilik oranına Uzel üretimi MF sahip olmalı..

Ayrıca Uzel; MF markasıyla üretim yaparken Ursus/traktör, Holder/traktör ve Uzel/biçerdöver markalarının sahibidir..
    Tafe Türkiye'de montaj yapıyor zannediyorum.Bilen varsa yerlilik oranını öğrenmek isteriz..

www.OTOMETRE.com

Alıntıları Göster
    tafe ingiliz malı dır ve hindistan da imal ediliyor gebze de montaj yapılıyor herne kadar ülkemiz de fazla sesi duyulmasada yakıt ve çekiş bakımından üstünlüğü var kardeşim gönül isterki çiftcilerimiz daha az masraf yapıp daha cok verimli ve daha az yakıt yakan traktör bulsun ben şahsen mf de tümosan da new holland da ve diğr traktörlerde bunu göremedim bizim topraklarımız icin cok harika bir marka inşallah sonu hayırlı olur

• quote:

Alıntıları Göster
    Sevgili arkadaşlar burada teknik yardım yapacak arkadaş vardır diye yazıyorum 3000 ford traktör 4.cü vitesden atıyor. bunun tamiri için şanzıman inmeden yapılabilirmi acaba.yani yukarıdan viteslerin bulunduğu yerden yapılma şansı varmı? yoksa mutlaka şanzımanın açılmasımı gerek çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem63

Sevgili arkadaşlar burada teknik yardım yapacak arkadaş vardır diye yazıyorum 3000 ford traktör 4.cü vitesden atıyor. bunun tamiri için şanzıman inmeden yapılabilirmi acaba.yani yukarıdan viteslerin bulunduğu yerden yapılma şansı varmı? yoksa mutlaka şanzımanın açılmasımı gerek çok teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    vites ten atıyorsa 4 vites dişlisin de sorun vardır ve şansıman açılmadan yapılmaz
  • quote:

vites ten atıyorsa 4 vites dişlisin de sorun vardır ve şansıman açılmadan yapılmaz

Alıntıları Göster
    Teknik bir sorun o konularda bilgim yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.