Şimdi Ara

Trafikte Sizinkilerle Aranız Nasıl? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam da sizi çağırmaya gelmiştim
  • Bu konu da güzel oldu neler varmış, bende babama kızardım otobanda 130 'yu geçme diyor diye. 80-90 diyenler var, bitmez ki o yol, tabi kendi isteğinle o hızda gidiyorsan tamamen zevk meselesi bir şey diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peder beyin torosunu kullanırken çok karışır.Hatta İzmir'den memlekete, Kütahya'ya giderken 330 km yolda araba yorar bana bırakır.Ama değişeceğimiz zaman arabayı kenara çeker, bagajdan damacanayı çıkarır, yüzümü yıkamadan direksiyona oturtmaz.Bir kardeşim trafik kazasında öldüğü için normal gelir bana empati kurunca.

Ancak o benim arabamdayken karışmaz.Navigasyon yokken şuradan daha kestirmedir derdi.Navigasyonun çalışmasını görünce artık ona da ses etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general263 -- 19 Mart 2016; 10:23:07 >
  • Benim hanim arabanın 3000 devirde sonra can çekiştiğine inanıp ne zaman az bağırtsam hemen yavaş git diyor.Birde araba sürmeyi öğrendikten sonra ne kadar kötü şoförmüşsun demeye başladı

• Benimkiler süt dökmüş kedi gibi gık sesleri cikmaz isime hic karismazlar ama babamin ön koltuga oturup horlamasina katlanamiyorum :D

• Yalnızlığa sarılmak kullanıcısına yanıt
    Iyi ne guzel iste. En fazla horultu duyulur

• bizim ufaklik da 3.5 yasinda ama arabada calan muziklere karisiyor bunu gec yok oburu kalsin falan diyor hehe. bi de evin yakininda bi hastane var onun yoluna saptik mi daha onceden orda epey kan aldiklari icin hastaneyi gormeden gece mece farketmez aglamaya basliyor. yollari taniyor kerata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobylette -- 19 Mart 2016; 14:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Iyi ne guzel iste. En fazla horultu duyulur

Hocam arac benzin/lpg motor sessiz arabanin ici normalde kütüphane kadar sessiz ama babam yanimda horlamaya baslayinca sanki 2.0 tdi gibi ses cikariyor kafam şişiyo :D

Bazen biyere gidicez muhabbet sohbet gidiyoruz baba sağdan mı ? Diyorum ama ses yok baba diyorum ses yok bi bakiyorum horrrrrrr :Dddd

Eski transitler gibi sesi ayni :D

• Yalnızlığa sarılmak kullanıcısına yanıt
    O zaman arka koltugu komple amcaya tahsis etmek lazim. Duz yatarsa sorun kalmaz

• Bizimki daha 1 yasinda. Hep ağlar yolda :) Öne gelmek istiyor. Vitesi almaya çalışıyor. Boş alanda kucağıma aldım. Vitesi boşa cekti. Hanım ve kaynana cabası. Pederle binince bi sollamada lan yavaass diye bagirmasi, çok garibiz yemin ederim

• Hocam hız felakettir. Büyüklerimizde korkuyor tabi,7/24 kaza haberlerini görüyorlar televizyonda. Bu arada trilyeye beklerim,1 kilo 250 gram sızma zeytinyağı benden size hediye,yanına da 350 gram anzer balı açar yeriz

• Respectformuslims kullanıcısına yanıt
    O zaman sollarken yavas sollayacan demek ki. Sollarken yavas mi olunurmus yav

• ertug0 kullanıcısına yanıt
    Kismet olursa konu acacagim yola cikmadan once. Bursadan cikacam yola. Taa karadeniz sahili boyunca artik kim denk gelirse hediyeleri toplarim. Findik olur, cay olur, dedigin gibi bal olur. Liste yaparim artik

• Ama kendisi hiç acimaz. Kendisi sollarken bisey yok. Biz yapınca yavaş layn daha cocuksun. 29 yaşında çoluk çocuk sahibiyim hala ailede ergen muamelesi görüyorum

Yapacak birsey yok. Ayni durumdayım bende Ama hic değişmeyecek bu. Senin coluk cocuk buyuse o da ayni olacak. Hayatin kurali boyle

• genelde yavaş gittiğimden sıkılıyorlar. 90-100 maks 130 gidiyorum. geçenlerde kayınbiraderle gittiler. nispet olsun diye 190 km ibreyle çekilmiş foto yolladılar watsaptan.
  • quote:

Yapacak birsey yok. Ayni durumdayım bende Ama hic değişmeyecek bu. Senin coluk cocuk buyuse o da ayni olacak. Hayatin kurali boyle

Ben düşünemiyorum benim oğlanın araba kullanabileceğini. Belkide yaşlanmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respectformuslims -- 19 Mart 2016; 23:08:22 >

Yolu nerdeyse yariladik. 5 sene sonra 35. Dusun çocuk 10 yasina gelse 40. Bi 10 daha 50. Aha pil bitti. Hey gidi hey

• _mp_ kullanıcısına yanıt
    Pasa Allah mufaza 190 nedir yav. Arabada baskasi varken kesinlikle yuksek hiza cikmam. Gerci tekken de çıkmam ya. Cok sakat cok

• quote:

Yolu nerdeyse yariladik. 5 sene sonra 35. Dusun çocuk 10 yasina gelse 40. Bi 10 daha 50. Aha pil bitti. Hey gidi hey

Ne çabuk geçti şu yıllar be hacı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.