Şimdi Ara

Trafikte ne sıklıkla tartışma / kavgaya denk geliyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela camı açıp tartıştığınız ya da arabadan çıkıp tartıştığınız olaylardan bahsediyorum.

Ne sıklıkla?

• Uzun kuyrukta trafikte bekleyip sağdan ya da soldan araya kaynama yapanlara cam açmışlığım var. Biz sanki enayiyiz bilmiyoruz ileriden araya girmeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Uzun kuyrukta trafikte bekleyip sağdan ya da soldan araya kaynama yapanlara cam açmışlığım var. Biz sanki enayiyiz bilmiyoruz ileriden araya girmeyi.
    ne sıklıkla oluyor hocam böyle olaylar
  • Genellikle denk gelmiyorun kavganın içinde ben oluyorum. Otoyolda 50 ile gidiyorum küfür eden mi dersin . Yada makas atıyorum diye önüme kiranmi dersin bütün manyaklar beni buluyor zaten

Trafikte eğer kavga çıkacaksa çıkarıyorum emaneti(,tabiki herhangibir zarar vermeyeceğim) kedi yavrusuna dönüyorlar

Aracınızda emanet taşıyın ne olur ne olmaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün, her akşam, her gece, her ay, her yıl.. Problemli bol, istesen de istemesen de buluyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Genellikle denk gelmiyorun kavganın içinde ben oluyorum. Otoyolda 50 ile gidiyorum küfür eden mi dersin . Yada makas atıyorum diye önüme kiranmi dersin bütün manyaklar beni buluyor zaten

Trafikte eğer kavga çıkacaksa çıkarıyorum emaneti(,tabiki herhangibir zarar vermeyeceğim) kedi yavrusuna dönüyorlar

Aracınızda emanet taşıyın ne olur ne olmaz .
    emanetten kastın ne hocam? silah mı sopa mı?
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Acaba makas attın diye sana bulaşıyor olabilirler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

emanetten kastın ne hocam? silah mı sopa mı?

Alıntıları Göster
    Aynen silah taşıyorum ne olur ne olmaz. Trafik manyak adam kaynıyor bazılarından forumda da var. Herhangi bir olay oldumu çıkarıyorum silahın ucunu biraz gösteriyorum sudan çıkmış balığa dönüyorlar

Bir kaç kez polis ile basım ağrıdı ama taşıma nedenim kendimi korumak amaçlı olduğu için bir sıkıntı olmadı hatta onlarda taşımamı mantıklı buldu . Bu devirde herkes aracında bir silah taşımalı. Allah muhafaza başımıza ne geleceğini bilemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

Acaba makas attın diye sana bulaşıyor olabilirler mi?
    Yav kardeşim benim acelem var bir yere yetişmem lazım onumdekiler tın tın gidiyor. Makas attım derken araçları solladim yani .Kimse benim değerli vaktimi calamaz. Adamın altında Camaro var 60 ile gidiyor böyle bir şey olabilir mi!

• quote:

Aynen silah taşıyorum ne olur ne olmaz. Trafik manyak adam kaynıyor bazılarından forumda da var. Herhangi bir olay oldumu çıkarıyorum silahın ucunu biraz gösteriyorum sudan çıkmış balığa dönüyorlar

Bir kaç kez polis ile basım ağrıdı ama taşıma nedenim kendimi korumak amaçlı olduğu için bir sıkıntı olmadı hatta onlarda taşımamı mantıklı buldu . Bu devirde herkes aracında bir silah taşımalı. Allah muhafaza başımıza ne geleceğini bilemeyiz.

Alıntıları Göster
    ruhsatlı silah yani?

• quote:

ruhsatlı silah yani?

Alıntıları Göster
    Tabii kesinlikle ruhsatlı olmalı . Polis ruhsatsız silah tasıdıgınızı görürse hem para hemde hapis cezası var diye biliyorum. İllaki büyük bir şey almana gerek yok .Şöyle küçük bir şey olsa yeterli hem arka cebede sığar

Trafikte ne sıklıkla tartışma / kavgaya denk geliyorsunuz?

• quote:

Tabii kesinlikle ruhsatlı olmalı . Polis ruhsatsız silah tasıdıgınızı görürse hem para hemde hapis cezası var diye biliyorum. İllaki büyük bir şey almana gerek yok .Şöyle küçük bir şey olsa yeterli hem arka cebede sığar

Alıntıları Göster
    silahi kullanmasan da caydırıcılık için çok etkili

ama karşı taraf da çekerse ne olacak?

• quote:

silahi kullanmasan da caydırıcılık için çok etkili

ama karşı taraf da çekerse ne olacak?

Alıntıları Göster
    Ülkede araçında silah taşıyan kaç kişi var Allah aşkına. Eğer ki karşı tarafında silahı varsa adamı bacagından vurabilirsin.Hukuki olarak da bir yaptırımı yok zaten o an kendini korumak için adamı vurdugundan yargı senden yana oluyor . Tabi kimsenin başına böyle birşey gelmez inşallah .

• Hiç yaşamadım insan gibi sürerseniz yaşamazsınız şimarırsanız her türlü şey olur

no ss no güven.
    Yoksa emanet dediğin renault amblemi falan mı? Hani ateş eder gibi bir duruşu var ya
    Taşıma ruhsatını nasıl aldın? Belirli meslek grupları alabiliyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

no ss no güven.
    Yoksa emanet dediğin renault amblemi falan mı? Hani ateş eder gibi bir duruşu var ya
    Arabamı sattığım için artık taşımıyorum

• Ayrıca silah taşımanın ilk kurallarından biridir, kimseye göstermeyeceksin ve çekmeyeceksin. Zor durumda kalınırsa, karşı taraf silah çekiyorsa, kalabalıksa vs. ancak. Çünkü sen silahını çektiğin veya gösterdiğin anda, karşı tarafta da silah varsa, ona seni vurması (öyle bacak falan değil delik deşik edip öldürebilir) için, hukuki olarak hak vermiş oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Taşıma ruhsatını nasıl aldın? Belirli meslek grupları alabiliyor sadece.
    Tanıdık polis arkadaşlarım var diyelim :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.