Şimdi Ara

Trafikte Hata Yapıyorum Ve Sürekli Moralim Bozuluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hata yapmıyorsan eğer hiç bir şey yapmıyorsundur.

27 Yıldır Muhasebe Mesleğinin içindeyim, artık bir çok konuda yeterli mesleki donanıma sahip olsam da halen hata yapıyorum. Bu her işte böyledir, bazı hatalar kötü sonuçlar doğurur, önemli olan o boyutta hatalar yapmamaktır. Yoksa dediğim gibi hiç hata yapmıyorsan, hiç bir şey yapmıyorsundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hata yapmıyorsan eğer hiç bir şey yapmıyorsundur.

27 Yıldır Muhasebe Mesleğinin içindeyim, artık bir çok konuda yeterli mesleki donanıma sahip olsam da halen hata yapıyorum. Bu her işte böyledir, bazı hatalar kötü sonuçlar doğurur, önemli olan o boyutta hatalar yapmamaktır. Yoksa dediğim gibi hiç hata yapmıyorsan, hiç bir şey yapmıyorsundur.

Teşekkürler hocam. "Hiç Hata Yapmıyorsan Hiçbir Şey Yapmıyorsundur." Çok iyi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba kullanmaya yetenek diyenler var :)) He canım araba kullanmak büyük yetenek. Çok büyük yetenek.

Kardeşim sen de aynalara dikkat et, hız sınırını aşma, frene zamanında basmayı bil, kavşak benzeri yerlere gelince yavaşla, yeni bir yola çıkarken kontrol et. Gerisi kendiliğinden gelir.

Ne usta şoförler gördü bu gözler salak salak kaza yapan.

• Süre süre alışacaksın. Bir bakmışsın yapman gereken her şeyi otomatik olarak yapıyorsun, o zaman olmuşsun demektir. Yalnız 65 km/h ile de gitme be, arkadakilere yazık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben otomobil kullanmayı yeni öğrenmeye başladığımda ana yollar dışında araç kullanamayacağımı düşünüyordum. Elbette öyle olmadı zamanla özgüvenim yükseldi. Pek çok hata yaparak riskli durumlar yaşadım ve halen trafikte hata yapmaya devam ediyorum ama hatalarımı kabul ediyor ve dersler çıkartıyorum. Hata yaptığının farkında olmak kadar güzel bir şey yok. Trafikte gergin olmamaya çalışın ve sürüş pratiği yapmaya devam edin. Vazgeçerseniz kaybedersiniz.

• Direksiyon dersi alın özel bir kurstan, en temel şeyleri bile ihmal ediyorsanız ozaman yeniden bir eğitimden geçmeniz gerekiyor demektir.

• Hepimiz başta öyleydik hocam kullanana kullana alışacaksın daha az hata yapacaksın tavsiyem gece yollar boşken iyice şehir içinde pratik yapman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.