Şimdi Ara

Trafik Sigortası yaptırana Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü hediye (sigortaladim.com)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
4.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• muayene 80 tl sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğerleri de bunun gibi kmapanyalara başlayacaktır

• kampanya teoride çok iyi ama uygulama kısmında gözden kaçmaması gereken şeyler var ;

1) egzoz emisyonu 2 senede bir yapılıyor ve genelde araç muayenesiyle yakın sürelerde benim aynı gün mesela, süre olarak 1 sene içerisinde kullanma şartı var yani muayene tarihi yeni olanlar için pek bir esprisi yok

2) egzoz emisyonu için anlaşmalı yer olarak TÜV istasyonları belirlenmiş, araç sahiplerinin çoğu bilir ki tüvTürk'te egzoz ölçümü büyük sıkıntıdır, dışarıda çok kolay alınabilen vize tüv istasyonlarında ızdırap olabiliyor, özellikle düşük modelli lpgli araçlar için kesinlikle uzak durulması gereken bir yer.

bu söylediklerim sorun teşkil etmeyecek veya şansını denemek isteyenler için çok iyi kampanya sonuçta 80 liralık bir faydadan bahsediyoruz ki 1 yıl geçerliliği var muayene ocak sonrasına denk getirilirse zamdan da etkilenilmez ve muhtemelen 100 lira olacak muayene bedeli avantajınız olur

biz artı ve eksileri yazalım değerlendirme kısmını araç sahipleri yapacaktır, konu sahibine teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 9 Temmuz 2021; 3:41:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam trafik sigortasi ne kadardir kasko yapilirken birlikte yapilmiyor mu o

Benim suan 3 yillik mtv var muayene yok emisyon yok kasko sigorta yok bunlari nasil combo yapabilirim

Cevirmede ruhsati mi gostermemeliyim uyari cezasi mi alirim araci sehir dışı kullanmıyordum pandemi de olunca artik yapilacak da gunluk kasko olayi var onerir misin ve hangi eksikler ceza gerektiriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 12 Temmuz 2021; 0:38:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    90TL.
    https://www.tuvturk.com.tr/egzoz-gazi-emisyon-olcumu-fiyati.aspx

Güzel kampanya yapmışlar.

• Bence gayet mantıklı ve güzel kampanya

• newrophat kullanıcısına yanıt

hafif ticarilerin kaderi herşey hersene . doblosu olan her sene gider ölçüme

• plakayı söyleyince otomatik olarak indirim mi çıkıyor nasıl oluyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam trafik sigortasi ne kadardir kasko yapilirken birlikte yapilmiyor mu o

Benim suan 3 yillik mtv var muayene yok emisyon yok kasko sigorta yok bunlari nasil combo yapabilirim

Cevirmede ruhsati mi gostermemeliyim uyari cezasi mi alirim araci sehir dışı kullanmıyordum pandemi de olunca artik yapilacak da gunluk kasko olayi var onerir misin ve hangi eksikler ceza gerektiriyor?

Sizin gibileri tespit edebilen bir sistem olsa keşke. Allaha emanet araba kullanıyorsunuz, arkadan birine vursanız sigortanız yok, kaskonuz yok birde utanmadan kaçıp gidersiniz siz...

Trafik Sigortası yaptırana Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü hediye (sigortaladim.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 12 Temmuz 2021; 8:45:16 >

• albatros86 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ön yargili olmayin benim arabam kapali otoparkta duruyor sürekli pandemiden dolayi odeyemedim ve basima da geldi kafa kafaya yavas hizla tabi dönerken carpistik sigortadan karsi taraf yararlandi ama oyle asiri hasar yoktu 1000tl civari ben de hic yok
    Zaten o yuzden kullanamıyorum suan ve odeme yapmak icin bilgi istedim keske yonlendirici cevabiniz olsaydi 😕

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1 yıl şartı varmış..peki gününden önce yaptırabilir miyiz egzos muayenesini? örneğin muayene seneye eylül de, temmuz da yaptırabilir miyiz erkenden?

Edit..Tek sıkıntı muayenenin, TÜVTÜRK istasyonlarında yapılması...çok kıllık yapıyorlar. dışarda belki geçersiniz muayeneyi ama orda kesin bırakırlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 12 Temmuz 2021; 9:9:42 >
  • Ücretsiz nasıl kullanıyoruz orasını net açıklamamışlar. Ödeme yapmadan mı çıkıyoruz yani nerden bakıyor sistemde mi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam trafik sigortasi ne kadardir kasko yapilirken birlikte yapilmiyor mu o

trafik sigortası ve kasko birbirinden bağımsız şeyler, trafik sigortası "zorunlu" iken kasko tercihe göre yapılır, son düzenlemelerde sınır kaç bilmiyorum ama araç yaşına göre siz isteseniz bile belirli bir yaşın üzerindeki araçlara kasko yapılmaz.

komboyu banka/kredi kartınızla yapabilirsiniz, geçmişe dönük vergi borçlarında ağustos sonuna kadar yapılandırma mevcut şu anda, vergi dairesine gidip peşin ödeme ile borçların faizlerinin büyük bölümünü sildirip tek seferde ödersiniz engel kalmaz önünüzde.

çevirmede ruhsat göstermezseniz evrak eksikliğinden ilave ceza yersiniz, zaten tüm araç bilgileriniz online olarak sistemde kayıtlı, muayene yokmuş borcu varmış bunları ruhsattan bağımsız her türlü görebilirler. mtv borcu trafikte araç kullanmak için engel değil ama borç takibe düşerse araç bağlanır, zaten muayenesiz araç kullanamazsınız, sigorta trafik sigortası yoksada araç kullanamazsınız, memur insiyatif gösterirse ceza yazmadan orada ödemenizi ister en fazla zaten muayene olmadığı için çok müsamaha da göstermezler.

tavsiyem tüm borçları ödeyip yolculuğa çıkın yoksa ilk çevirmede aracı bağlarlar durup dururken birde otopark parası ödersiniz kaybedeceğiz zamanda bonus olur

• hareketliperde kullanıcısına yanıt

bak o gelmemişti aklıma, enişteme söyleyeyim hemen faydalansın Trafik Sigortası yaptırana Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü hediye (sigortaladim.com) 

• Şikayetvar da kampanya sözlerini tutmadıkları ile ilgili bir sürü yorum yapılmış,hatta birisine de,aracınızın yaşı eski diye çekici yollamamışlar..bu yorumlar uzak durmak için yeterli bence..Trafik Sigortası yaptırana Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü hediye (sigortaladim.com) 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.