Şimdi Ara

Trafik Sigorta hakkında yardım lütfen

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Sigorta ve Kasko İşlemleriniz >> Trafik Sigorta hakkında yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    79 Mesaj
    İkinci el araç alımında sigortayı en geç ne zaman yapmalıyız? 15 gün eski sahibinden dolayı kullana bilir miyiz devam ediyor mu? bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

15 Gün boyunca kazada korur sizi. Ancak çevirme gibi durumlar için aynı gün yaptırsanız iyi olur.
    quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Elbette ediyor.

15 Gün boyunca kazada korur sizi. Ancak çevirme gibi durumlar için aynı gün yaptırsanız iyi olur.
    Sigortacılar genel olarak etmiyo dediği için sormak istedim çok sağolun

Rica ederim , onlar sigortacı değil pazarlamacı

Resmi evrakları okumamalarını geçtim , kendi sistemlerinden bile haberleri yok.
    |
    |
    Mesut929 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Rica ederim , onlar sigortacı değil pazarlamacı

Resmi evrakları okumamalarını geçtim , kendi sistemlerinden bile haberleri yok.
    Valla hocam haklısınız galiba para kazanma odaklı olunca insan gerisininde oek bir önemi kalmıyor :)

|
    |
    Ancak gerçek hayatta bu durum sıkıntı yaşanmasına neden olabilir;
    1. Trafik kontrollerinde problem olabilir,
    2. Kaza durumunda eski poliçe araçta yoksa ve ulaşılamayan bir yerdeyse kaza tespit tutanağı hazırlanması sıkıntı olabilir,
    3. Siz aracı aldıktan 3 gün sonra poliçe vadesi sona erdi ise kaza durumunda tazminat nasıl karşılanacak,
    Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için aracı aldığınızda trafik sigortanızı yaptırmanızın sizi sıkıntılı durumlardan kurtaracağını değerlendirmekteyiz...
    www.bizbize.com.tr
    0 312 473 21 56
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Biz Bize Sigorta

Resmi olarak aracın önceki sahibinin, yaptırmış olduğu trafik sigortası 15 gün geçerli.
    Ancak gerçek hayatta bu durum sıkıntı yaşanmasına neden olabilir;
    1. Trafik kontrollerinde problem olabilir,
    2. Kaza durumunda eski poliçe araçta yoksa ve ulaşılamayan bir yerdeyse kaza tespit tutanağı hazırlanması sıkıntı olabilir,
    3. Siz aracı aldıktan 3 gün sonra poliçe vadesi sona erdi ise kaza durumunda tazminat nasıl karşılanacak,
    Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için aracı aldığınızda trafik sigortanızı yaptırmanızın sizi sıkıntılı durumlardan kurtaracağını değerlendirmekteyiz...
    Haklısınız teşekkür ederim bilgilendirme için sağolun.

|
    |
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.