Şimdi Ara

Trafik Cezasına İtiraz Prosederü - Güncel - 2012 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
89
Favori
289.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tavakspor

Dün tebligat geldi, ankara çiftlik kavşağında kırmızı ışık ihlali ve uyarıları dikkate almama cezası 470 tl...her gün oradan geçerim, bir kez dahi ihlal yapmadım...itiraz etsem negatif çıkacak biliyorum, geçmedim desem kim inanacak...zulüm ilen abat olunmaz, vatandaştan gasbedilen bu haram paralar yüzünden ülkenin başı beladan kurtulmuyor...çoluğun çocuğun rızkını keyfi bir memur kararına bırakmışız...vatan için o para helal olsun ama o memura hakkımı helal etmem..."mevlüt imre" mahşerde görüşeceğiz...

Kendinden eminsen itiraz etmelisin. Yine de sen bilirsin.
  • Üzerime plaka olduğu için bu aracı kullanan şahış ceza yedi ve bana da 2018 TL ceza geldi.Benim ehliyetim bile yok ve araç kullanmayı bile bilmiyorum.Benim kabahatim ne şimdi?

Üstelik Anayasa mahkemesi bu uygulamayı iptal etmiş.Ne yapacağımı bilmiyorum.

https://i.hizliresim.com/zjmm5g.png

http://www.hukukihaber.net/arac-sahibine-ceza-kesilmesi-her-zaman-dogru-mudur-makale,4156.html

• Ancak ışığa geldiğimdeki fotoğraf ve plaka fotoğrafım var. Eylemin devamıyla ilgili bir şey yok. Eşim de ışıkta geçmediğimi teyit etti. Bir yılda yaklaşık 190 kez geçtiğim bir yer. Cezayı paşa paşa ödedim.
    Işığa geldiğimdeki fotoğrafa bakınca sarı çizginin hizasında olduğumu gördüm. Herhalde makine çok hassas ve hatalı çekti, dedim. Sonra baktım ki o an hızım 20 km imiş. Durmak istesem bile sarı çizgiye denk geleceğim. Geçmediğime eminim ama cezam çizgi ihlali değil, devamının fotoğrafı olmayan bir ışık ihlali olarak geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.