Şimdi Ara

Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft, Trackmania: Turbo'nun PC ve yeni nesil konsollara geleceğini duyurdu. Yapımda her zaman olduğu gibi kişiselleştirilebilir pistler bizleri bekliyor.

Sunum esnasında gösterilen oynanış videosunun serinin hayranları için heyecan verici olacağını söyleyebiliriz. Oyunda rastgele oluşan bir pist sistemi var. Yani istediğiniz anda bir tuşa basarak rastgele bir pist oluşturabilirsiniz. Bu özelliğin oyuna bolca oynanabilirlik katacaktır. Oyun için yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak BSC

E3 Trailer

E3 Gameplay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 16 Haziran 2015; 2:29:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi bir oyun geliyor,Ubisoft döktürüyor sağolsun
  • İlgimi çekti bu oyun. Bakalım ubisoft keklemez inşallah. Sabıkalılar malum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir oyun eskiden ne oynardık haydi hayırlası ubi çoştu
  • Çılgın pistleri ve yarışlarıyla oyuncuların her zaman beğenisini kazanan Trackmania serisinin PC, Xbox One ve Plastation 4 için hazırlanan yeni oyunu Trackmania Turbo'nun 25 Mart'ta çıkacağı açıklandı.

Oculus Rift ve Playstation VR da destekleyecek oyun pist tasarlama özelliği ile birlikte gelecek ve içinde de 200 pist yer alacak. Oyunda Rollercoaster Lagoon, International Stadium, Canyon Grand Drift ve Valley Down & Dirty adlı 4 farklı alanda pistler tasarlanabileceğini belirtelim.

Aşağıda oyuna ait bir video bulabilirsiniz. Geliştiriciler bize bolca aksiyon yaşatacaklar gibi görünüyor.

Kaynak BSC

• Trackmania Turbo - Duyuru Fragmanı - E3 2015

-----

Trackmania Turbo - Gameplay Walkthrough

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Mart 2016; 14:31:02 >

• Trackmania Turbo Multiplayer trailer – More drivers, more fun!

• Multiplayer fragmanını anlayamayan arkadaşlar için türkçe altyazılı versiyonu burada

• Youtube videolarını izleyemiyorum. BSC video linkleri görünüyor.
  • oyun çıktığı ilk günden dünya çapında 400.000 oyuncu topladı türkiyeden yaklaşık 1000 oyuncusu var. Bu kadar az ilgi görmesine şaşırdım doğrusu. Online ı bağımlılık yapıcı
  • Zamanında bu oyunda dark passage la türkiye şampiyonu olmuştuk.hey gidi günler...şimdikinin betasını oynadım ama eski oyunun yanına yaklaşamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zugu kullanıcısına yanıt
    ben de eskiden trackmania nations oynardım. bence fizik motoru aynen korunmuş. Ayrıca çok iyi custom haritalar çıkmaya başladı. Eskisini kesinlikle aştığını düşünüyorum. Stadium short lol ve fullspeed haritaları için konuşuyorum. Diğer yeni şeyleri denemedim bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalkerr -- 29 Mart 2016; 14:49:42 >
  • ahh ahh eski trackmania cılardan kim kaldı deneme fırsatım oldu oyundan eski tadı aldım ancak pahalı geldi alırmıyım bilmiyorum,sanırım oyuncu kitleside türkiyede baya azalmış bu da bir etken oldu.
  •  Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]

Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]  Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]  Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]  Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]  Trackmania Turbo [ PS4 Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Mart 2016; 14:34:44 >

• Trackmania Turbo - Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Mart 2016; 14:57:51 >
  • Fiyatı 60civarina düserse indirimlerle alırım demoyu beyendim
  • Trackmania Turbo - Trial Trailer

• Selam arkadaşlar varsa oynayan PSN:CANKUT35
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.