Şimdi Ara

TrackMania Forever! (Server için konuyu takip edin) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
1
Favori
25.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu oynamaya hala devam ediyosanız benide ekleyin, download ediyorm çok az kaldı...
  • Ben de download ediyorum şu an. Umarım sarar..
  • Nick: Face-Your-Fears
  • oyuna yeni başlayacaklar yada düşünen arkdaşlara şiddetle tavsiye ederim :) kotalı olan arkadaşlarda kendini üzmesin oyunun kota problemi yok yapılan ölçümler çok düşük çıkmıştı şimdi rakamlar aklımda yok ama yaklaşık bir aylık periyotta toplam 400 mb civarıydı sanırsam ki bu rakam çok fazla bile olabilir. mesela küçük bi örnek ben netlimiter kullanıyorum bazen dosya indirdiğimde oyunu 5 kb a kotalıyorum ve hiç bir sorun yaratmıyo. Demem o ki kotalı arkadaşlar gönül rahatllığı ile oynayabilirler. Ayrıca server da kurabilirler. serverda sadece bağlantınızın up gücü önemli bu da kota dahilinde olmadığı için rahtlıkla server kurabilirler. Ancak server kurucam diyede 20 kb upload sınırı olan bi kişinin tutup 100 kişilik bi serer açmaması gerekir. Herkesi rahatlıkla oynaması için 20 kb bi uloada 16-20 kişiik bi server idealdir. Lag vs olmaz :) Bu arada oyundaki nickim buradakiyle aynı. Kendimi bildim bileli bu oyunu oynuyorum fırsatım oldukça. yıllardır bıkmadan oynadığım tek oyun belkide. :)

• Oynayacak olan var mı?
  • Ben 20 part indirdim her birini , nations forever , united forever filan ama sadece nations forever çalıştı , diğerlerinde serial-crack problemini hallettim oyun kuruldu ama united için farklı bir hesap istiyor orasını halledemedim bilen var mı ? Bu arada nations forever oynuyorum ben de , nickim MertcanAYTAR.Merhabalar herkese.
  • oyunu oynayanları çok çeşitli organizasyonların düzenlendiği, yardım&destek hizmeti verdiğimiz community forumumuza bekleriz.
    http://trackmania.gen.tr/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzkbr -- 19 Haziran 2009; 1:50:11 >
  • Nick : L' Zoro.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Ben 20 part indirdim her birini , nations forever , united forever filan ama sadece nations forever çalıştı , diğerlerinde serial-crack problemini hallettim oyun kuruldu ama united için farklı bir hesap istiyor orasını halledemedim bilen var mı ? Bu arada nations forever oynuyorum ben de , nickim MertcanAYTAR.Merhabalar herkese.

United oynamak için orjinal Cd-Key den başka şansınız yok.Nations'ta bazı arkadaşlar 50 kontöre satıyordu fakat şimdi ne oldu bilemiyorum.
  • Hala oynayan var mı oyunu? Varsa serverlarda buluşup beraber oynayabiliriz..
  • ben hala oynuyorum genelde geceleri girerim . türk serverlarında fazla kişi olmadıgından alman serverlarına giriyorum. genelde yabancı serverlarda da türkler oluyor,o yüzden rastgele girerim önüme gelen serverı . aynı nicki kullanıyorum.
  • Lithium
    W+ serverındayım
  • ben oyunu indirdim nasıl serverllara girecem kısaca bilgi lüffen
  • Selamlar,

TM United Forever'i satin aldim, download ettim.. Oyunu da kurdum, girip oyun da oynadim, ama bir turlu arabami secemiyorum.
    Profile'dan vehicles a giriyorum, orada sadece arabalari gorebiliyorum.. "araba sec diye 1 secenek " yok..

Tesekkurler.
  • Bana torrent linki lazım özelden ulaşırsanız sevinirim...
  • tm nations oynadığınız belli bi server var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

tm nations oynadığınız belli bi server var mı?

Türkiye'ye gir, oradan serverlere girebilirsin. Arada bir toplanıp, oynayalım arkadaşlar.
  • of ya kasıyor bune arkadaş ya ne yapsak yaranamıyoruz pcye
  • bende 2 yıldır fln oynuyorum server kurulursa iyi olur
    benide ekleyin nick: TurkGenC
  • meajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.